Anket Başlığı: En Kötü Paradox Development Studios Oyunu
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Europa Universalis

1 5.00%
Europa Universalis II

0 0%
Hearts of Iron

0 0%
Victoria: An Empire Under the Sun

0 0%
Crusader Kings

0 0%
Hearts of Iron II

0 0%
Europa Universalis III

0 0%
Europa Universalis: Rome

0 0%
Hearts of Iron III

0 0%
Victoria II

0 0%
Sengoku

0 0%
Crusader Kings II

0 0%
March of the Eagles

0 0%
Europa Universalis IV

3 15.00%
Stellaris

0 0%
Hearts of Iron IV

1 5.00%
Imperator: Rome

6 30.00%
Crusader Kings III

7 35.00%
Victoria 3

2 10.00%
Katılımcı sayısı: 20 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

En kötü Paradox Oyunu
Efenim size kalsa en kötü Paradox oyunu hangisi?
Aut viam invemiam aut viam creo
Ara
Imperator rome
Noro lim, noro lim , Asfaloth!
[+] 2 üye glorfindel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(08-08-2023, 18:44)glorfindel : Imperator rome
Katılıyorum
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
DLC'siz Crusader Kings 2.
Ara
Benim için bu oyun İmperator Rome
Aut viam invemiam aut viam creo
Ara
CK3'ün burada olması diğer leş oyunlara haksızlık oluyor. CK3'ün olduğu yerde diğerlerinin adının geçmemesi lazım.
t8nubAh.gif
Ara
Victoria 3, Paradox oyunundan çok grand strategy yapmaya çalışan indie stüdyoların oyunlarına benziyo. Şuan tüm Paradox oyunları kötü olduğu için en kötüsü pek bir şey ifade etmiyor ama.

Edit: Imperator: Rome o kadar kötü oyun değil. Dönemi o kadar kapsamlı bir oyun yapmaya uygun değil sadece. Roma dışında çok çok ufak bir kesim hariç kimsenin ilgisini çekecek bir tag yok. En başından sadece 2-3 tag ile oynanan mini oyun olarak planlansa daha makbul olurdu.
Ara
Imperator Rome'un son geldiği hali teknik açıdan güzel oyundu bu arada bence. Ama oyunun geçtiği dönem oyuncuları açmadı muhtemelen.
Ara
Rome potansiyeli harcanmış bir cevherdir, bütün oyun mekaniklerini yedirebilecekleri şahane bir zamanın potansiyelini taşıyordu, gerçekten bu oyunun potansiyelini Paradox hala nasıl göremedi hayret ediyorum.
Ara
Imperator Rome son değişikliklerle birlikte çok iyi bir oyundur ya. Şu an bile açsan oynanır aslında. Victoria 3 ve ck3 arasında kaldım ben.
Ara
Son dönemin en kötüsü CK3 olsa gerek. 

Oyun çıkalı 3 yıldan fazla süre oldu dön dolaş event paketi çıkıyor:
  • 3 yılda İskandinavya, İspanya ve İran dışında oynanış değişikliği yok, bölgesel içerik yok. Bölgesel içerikler bu tarz küçük kapsamda ve yılda 1 gelirse oynamak istediğiniz bölgeye sıranın gelmesi 2034 sularını bulabilir. Daha kısa sürede daha çok eklenti çıkması gerekmiyor, çıkan bölgesel eklentilerin daha kapsamlı olması gerekiyor, İskandinavya/İspanya/İran yerine Pagan/Katoliklik/Şii eklentileri çıksaydı bir nebze problem yoktu.
  • 3 yılda eklenen "büyük özellikler": Kraliyet Sarayı (ilham Pet Society), Büyük Turnuvalar (ilham Travian), Hacca/Ava giderken rota belirleyebilme özelliği (event spamı)
  • Event packler: Friends & Foes, Wards & Wardens.
Aralarında olumlu bulduğum tek içerik Friends & Foes, kim kiminle neden dost/düşman oyun içerisinde görmek güzel, karakterlerin anılarını okuyabilmek RP yapılacağı zaman çok etkili, ancak oyun içerisinde kullanımı neredeyse yok, gelecekte bunu arttırabilirlerse güzel olur.

Onun dışında büyük eklentilerle gelip de beğendiğim 1 tane özellik yok, hepsi baştan sona event spamı.
[+] 7 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.