EU IV - Hikaye Konusu
Öncelikle herkese merhaba;

Bu konu altında yazacağım hikayenin hangi ülke ile oynanmasını istediğinizi yazabilirsiniz. Çok uçuk veya klişe ülkeler ile yazmayı düşünmüyorum. Tek başıma oynayıp yazacağım için bazı bölümlerde gecikmeler oluşabilir. Elimden geldiğince sizlere keyifli bir hikaye okutmayı hedefliyorum.

Görüşlerinizi bekliyorum, saygılarımla.
Ara
İrlanda olsun kardeş Steamhappy
G0kMNN.png
Ara
Holland
Sic Parvis Magna
Ara
Timur
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Candar
Ara
Aq Qoyun olsun hafız :)
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hikayenin yapısı ne şekilde olacak, olabildiğine genişlemeye mi çalışacaksın yoksa RP tabanlı mı olacak? ona göre daha iyi önerilerde bulunabiliriz.
Saçma sapan genişlemeyi düşünmüyorum, genelde göze hitap edecek şekilde genişlemeyi hedefliyorum. Sonuç olarak RP tabanlı denilebilir.

[+] 1 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
floransa :)
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
hollanda veya floransa
Ara
Osmanlı Steammocking, şaka bir yana Timur veya Bohemya diyorum.
Ara
(13-01-2017, 17:24)Redtay : Osmanlı :steammocking:, şaka bir yana Timur veya Bohemya diyorum.

Hiç Bohemya oynayan görmedim. Çok ilginç. Çevresindeki ülkeler hep cazip olduğundan olsa gerek. Bir de Macaristan aynı şekilde. Oyunlar kısa sürse random girilir aslında da. Bitirmek zor zanaat vesselam.
Sic Parvis Magna
Ara
Kıbrıs veya rodos güzel olur :D
Ara
Nevers.
Ara
Kongo tabiki :D
Ara
Hiçbirimizin büyük devletleri almadığı sadece şehir devletleri ve prenslikleri aldığımız bir multiplayer çok güzel ve ilginç olur. neden böyle bir şey tertip etmiyoruz.
[+] 3 üye EthemSisli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-01-2017, 17:52)EthemSisli : Hiçbirimizin büyük devletleri almadığı sadece şehir devletleri ve prenslikleri aldığımız bir multiplayer çok güzel ve ilginç olur. neden böyle bir şey tertip etmiyoruz.

Çok güzel manyak değişik bir fikir. Max 50-30 dev falan bi sınır koyup o şekilde oynayabiliriz. Kafadan alınacaklar Lübeck, Riga, Frankfurt vs. Ticaret şehri kapamayanlar Avrupa'ya gelmez sanırsam. Ya da sadece Amerika da yapabiliriz. Çok aksiyonlu olur. Çılgın Mohikanlar Avrupa'yı işgal ediyor....
Sic Parvis Magna
Ara
Normal mp lere düzenli katılım olmazken zor ama güzel fikir.
Konuya dönersek rp gidilecekse yamanın ismine uygun bir Danimarka iyi gidebilir.Onun dışında Yeren ya da Haixi alınıp bir Manchu ve Qing görsek fena olmaz gibi.
Ara
(13-01-2017, 16:06)cemal : Timur

+1
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.