EU4'e Büyük Zam: 88 TL
Arkadaşlar katılmak isteyenler için toplu ticket atımı gerçekleştiriyoruz.
https://forum.strategyturk.com/konu-para...plu-ticket
[+] 1 üye imt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Vay be bende Sega ya sallardım company of heroes 2 den dolayı neler varmış
Ara
(18-05-2017, 00:25)PashaZade : Sanki oyun mükemmelleşiyor he, biz de geberiyoruz güzelliğinden.

:D
Cogito, ergo sum
Ara
.......
[+] 4 üye Wickhart nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bize böyle yapıyorlar
Ara
87 degil miydi sabah ki baslikta?ben mi yanlis hatirliyorum yoksa gitgide zamlaniyor mu?
Noro lim, noro lim , Asfaloth!
Ara
87'ydi.
G0kMNN.png
Ara
88 oldu
Ara
87.99 du sanırım konuya 87 olarak geçtiler.
Ara
bunun sonu ne olcak
Ara
Bilemiyorum, belki de insanlar oyunun buglarını düzeltmek için 70 kâğıdı ek pakete vermeyi daha makul buluyorlardır. Yukarıda Duman demiş opsiyonellik illüzyonu ile satılıyor diye de eskiden o illüzyon da yoktu.

Ne desem bilemedim, belki şu anda yamalara eskiden ek paketlere uğraştıklarından daha fazla uğraşıyorlardır. Stellaris'in son yamasının notlarının 10 sayfa tuttuğunu okumuştum ST'de, zamanında Victoria II'nin Heart of Darkness ek paketinin yama notlarını veremeyeceklerini çünkü 20 sayfa tuttuğunu söylediklerini hatırlıyorum. Ki zamanında yamaların biri için "eskiden olsa parayla satardık" dediklerini de biliyorum.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
[+] 1 üye unonimus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(18-05-2017, 15:51)Awake : Firmanın savunuculuğunu yapmaya çalışan yok burada, babamın firması değil PDX.

Yemin ediyorum babanın firması olsa bu kadar savunmazdın.
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
herkes kütüphanesinde bulunan oyuna eksi atsın özellikle paradox oyunlarına o zaman olumlu pozisyonunu olumsuza zorlayabilirsek o zaman belki bu Türk oyuncular neden eksiliyo acaba bi oturup düşünelim diyebilirler
Ara
20.000 tane inceleme yazılmış oyun için.Bizim forumdan gelecek 20 tane - işaretli inceleme fayda etmez.
Ara
20 tane 50 tane belki daha fazla yazılarımızdada belirtiriz fiyat politikasından dolayı böyle yazdık vs diye kartopu misali belki büyür büyür bi sonuç elde ederiz sonuçta bi zararımız olmucak
Ara
Mandate of Heaven için "31 lira çok arkadaş indirim de alırım" diye bas bas bağırdım ama sonrasında aldım ve 40 TL üstü olmuş sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.
"c" tuşum çalışmıyor copy-paste yapıyorum.Lütfen "c"leri büyük yaz demeyiniz, iyi forumlar :)
Ara
arkadaşlar burda korsan reklamı yapmak istemiyorum ama bana sorarsanız dlcleri crackleyin gitsin çünkü bu paradoxun dlc politikası tam bir kazık ulan adam 4 tane unit pack koyuyo oyuna 15 lira ulan 15 liraya sen mounth and blade gibi bir oyunu tüm dlcleri ile alırsın sadece euda değil ck2de öyle mesela oyunda zaten olması gereken tarikatları oyuna dlc ile getiriyon ve üstelik oda adam gibi değil bir kaç tarikat var ve bazı dinler için adam gibi tarikat bile yok mesela sunniler hiç bir tarikatı yok hadi onu geçtim müslüman karakterleri oynamak bile parayla :D böyle bişey olabilirmi siz hiç medival total war oynarken the turkse tıklayınca sizden para istedimi ck benden istemişdi ha bide geçen dedim boş ver ya alayım düzgün oyanayayım adamlar emek veriyor dedim açtım bakdım rights of man 44 lira dedim 44 liraya ben tam oyun alırım üstelik üzerine verilmiş emekde 10 katıdır aslında şu doğru adamlar güzel oyun yapıyolar seviyoruzda ancak hem çok pahalı hemde çok az emek verilerek yapılıyor
Ara
(20-05-2017, 05:15)Raider41 : arkadaşlar burda korsan reklamı yapmak istemiyorum ama bana sorarsanız dlcleri crackleyin gitsin çünkü bu paradoxun dlc politikası tam bir kazık ulan adam 4 tane unit pack koyuyo oyuna 15 lira ulan 15 liraya sen mounth and blade gibi bir oyunu tüm dlcleri ile alırsın sadece euda değil ck2de öyle  mesela oyunda zaten olması gereken tarikatları  oyuna dlc ile getiriyon ve üstelik oda adam gibi değil bir kaç tarikat var ve bazı dinler için adam gibi tarikat bile yok mesela sunniler hiç bir tarikatı yok hadi onu geçtim müslüman karakterleri oynamak bile parayla :D böyle bişey olabilirmi siz hiç medival total war oynarken the turkse tıklayınca sizden para istedimi ck benden istemişdi ha bide geçen dedim boş ver ya alayım düzgün oyanayayım adamlar emek veriyor dedim açtım bakdım rights of man 44 lira dedim 44 liraya ben tam oyun alırım üstelik üzerine verilmiş emekde 10 katıdır aslında şu doğru adamlar güzel oyun yapıyolar seviyoruzda ancak hem çok pahalı hemde çok az emek verilerek yapılıyor

Medieval II değilde 6 ay evvel Rome II total war aldım seneler sonra. Ülkelerin yarısında para ver oyna diyince daha da tövbe ettim total war ın hiçbir oyununa bulaşmayacağım diye. Birde utanmadan Emperor Edition demişler.
Ara
Ya arkadaşlar kusura bakmayında burada oyuna saydırıyorsunuz yok şöyle böyle diye sonrada saatlerce oynuyorsunuz. Kabul edelim paradoxun rakibi yok. Oyunlarıda son çıkan iki oyun hariç gayet güzel. He yok kardeşim güzel değil diyorsanız oynamazsınız olur biter. Ama siz hem oyuna laf edip hemde korsan indirip saatlerce oynarsanız olmaz. Adam bir emek vermiş ortaya bir ticari ürün çıkarmış fiyatınıda o belirler. Paran yeterse alırsın yetmezse almazsın. Ama korsan emek hırsızlığıdır. Aranızda esnaf varsa hatta zanaatkar olan ortaya bir ürün çıkartıp satan varsa ne dediğimi anlayacaktır. Beğenmiyorsanız oynamayın paranız yetmiyorsa biriktirin biriktiremiyorsanızda yapacak bir şey yok hak yemeyin. Bir dakikada yapmış bile olsa bir dakika bir dakikadır emektir fiyatınıda onu yapan belirler. Bizim ülkemizde oyun fiyatları çok ucuz sebebi paradox ve diğer firmalar değil bu ülkenin olanakları. Korsan almayın aldırtmayın. Ne kadar çok orjinal oyun satılırsa o firmada bizi o kadar kale alır unutmayın.
[+] 1 üye Semavi7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(20-05-2017, 11:52)Semavi7 : Ya arkadaşlar kusura bakmayında burada oyuna saydırıyorsunuz yok şöyle böyle diye sonrada saatlerce oynuyorsunuz. Kabul edelim paradoxun rakibi yok. Oyunlarıda son çıkan iki oyun hariç gayet güzel. He yok kardeşim güzel değil diyorsanız oynamazsınız olur biter. Ama siz hem oyuna laf edip hemde korsan indirip saatlerce oynarsanız olmaz. Adam bir emek vermiş ortaya bir ticari ürün çıkarmış fiyatınıda o belirler. Paran yeterse alırsın yetmezse almazsın. Ama korsan emek hırsızlığıdır. Aranızda esnaf varsa hatta zanaatkar olan ortaya bir ürün çıkartıp satan varsa ne dediğimi anlayacaktır. Beğenmiyorsanız oynamayın paranız yetmiyorsa biriktirin biriktiremiyorsanızda yapacak bir şey yok hak yemeyin. Bir dakikada yapmış bile olsa bir dakika bir dakikadır emektir fiyatınıda onu yapan belirler. Bizim ülkemizde oyun fiyatları çok ucuz sebebi paradox ve diğer firmalar değil bu ülkenin olanakları. Korsan almayın aldırtmayın. Ne kadar çok orjinal oyun satılırsa o firmada bizi o kadar kale alır unutmayın.

Normalde Korsan almayın aldırmayın sözüne katılırdımda insanların sömürülmeye çalışmasına rağmen korsan almayın orjinal alın sömürsünler sizi kısımına katılmıyorum.Orjinal oyunların türkiyede satılabilme sebebi zaten uygun fiyata çekmeleriydi şimdiyse parayı dolar kuruna göre yeniden ayarladıklarını söylüyorlar.E tamamda o dolar kuru Türkiyedeki kişiler için ne kadar uygun ?

Kimsenin orjinal oyun almadığı oyuna para vermek aptallıktır denen dönemi seneler önce FM serisininde büyük yardımıyla geçtik.Peki nasıl geçtik uygun bir fiyat sunmaya hizmet vermeye çalıştılar.Paradox'a Türkçe dil için mesaj atsan karlı değil diye cevap alıyorsun fiyat desen üstüne zamlanıyor emek emek karşılığını verelim tamamda onlar bizi umursamadan kendi ceplerine göre fiyatlar yapacaksa boşver...Tabiki yapabileceğimiz tek şey kütüphanemi aç oyunu diğer Türklerinde almaması konusunda uyar .En fazla ne yapacaklar fiyatımı arttıracaklar satmıyor diye çokta umrumda...

Oyunu 55 lira civarındayken geçen sene felan almıştım bu arada Korsan önceden oynadığım için dedimki geçte olsa elime para geçmişken alayım bu parayı hak ediyorlar bence şuan öyle düşünmüyorum 88 Liram olsa Eu4 alacağıma indirime girdiğinde Total War serisinden oyun alırım.
[+] 5 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.