EU4 - İmparatorluklarınız
Bu oyun aslında Blackwhist tarafından değil yahudi kökenli iş adamı Yoseblak Kohewhist tarafından oynanmıştır.

Asıl oynadığı düşünülen Blackwhist yerlilerle oynayanların geçirdiği psikolojik rahatsızlık olan "bunasılülkelan beşyüzsenebekliyoruzcellacopus" hastalığına yakalanmıştır ve bilgisayar başında sıkıntıdan çatlayarak can vermiştir, OYUNA GELMEYİN !
[+] 6 üye Xepluper nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel ama png.
(07-08-2016, 11:30)Duman : Güzel ama png.

Nedenini çözemedim ama steam üzerinden ss alamıyorum, ayarlarda bir sıkıntı yok aynı şekilde başarım kazandığımda pop-up olmuyor. Ve birisi mesaj attığında shift+tab da olmuyor. Sonuç olarak F11 ile ss alabiliyorum doğal olarak onların formatı da png. Durum için özür dilerim. Çözüm yolu bilen varsa belirtir ise çok mutlu olurum.
Ara
Paint'ten çevirebilirsin, Kigo Image Converter kullanabilirsin ya da @fff7'nin PNG2JPG mini-programını kullanabilirsin.
G0kMNN.png
Ara
Png candır can
p8RNv0.png
3ABNN5.jpg

Dlc almadan daha yerlilerle oynamam. :D
D99lQz.jpg
Ara
Nasıl sabrettin? :o
Ara
Demek ki benden başka "bunasılülkelan beşyüzsenebekliyoruzcellacopus" hastası da varmış  :')  @Xepluper . Bir ara rehber yazayım şu reformlar hakkında yerlileri oynayalım oynatalım yerliler çok yalnız 
Ara
Beni yerlileri oynamaya ikna edebilecek bir babayiğit arıyorum.
G0kMNN.png
Ara
(08-08-2016, 02:19)GaulTurk : Beni yerlileri oynamaya ikna edebilecek bir babayiğit arıyorum.

Yerli oynamak çok güzel sen de oynasana Steammocking

Şaka bir yana cidden keyifli tamam beklemesi falan var da hızı 5 al iyi bir pc de varsa sıkıntı olmaz git çay kahve iç film falan izle ne bileyim  :') Ya da git Inti/Nahuatl İrlanda yap sen seversin Steammocking

Onu bunu geç de rehber yazmak farz oldu, herkes bir gün yerliler ile oynayacak yeter artık Avrupa'nın domine ettiği  :')
Ara
Senden görünce denedimde bugün biraz sıkıldım. Oyun biyerde duvara vuruyor sanki. Ayrıca doom ayrı bi zahmet :)
Ara
Asla sıkılmam. Oyunlarımız yüzde onu Osmanlı yüzde doksanı batılı olmayan Afrika veya Amerika kıtasında olan devletlerdir. Nasıl dayanamıyorsunuz anlamıyorum :D Aslında ben 5'e alıyorum hızı ondan sonra ülkeleri inceliyorum. Şehirlerini tektek liderlerini askerlerini skor tablosunu. Bitince baştan başlıyorum zaten 100 sene böyle geçiyor. :D Sonra da batılı devletlerden bir farkı kalmıyor açıkçası.
Ara
sınırdaki rütuşlar düzeltilecektir
G312Av.jpg

sınırdaki rütuşlar düzeltilecektir
by4MXn.jpg

en iyi odunlar bizde  :P
88E2Ok.jpg

god save the chhatrapati :P
VEyXWq.jpg
[+] 4 üye Muhafız nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
baharatı fazla kaçmış bunun sevmedim :P
p8RNv0.png
Hindustan daha mı tatlı ne?
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Komşuya 6 4 5 gelsin bize anca 1 0 2 gelsin böyle şansın ben Steamfacepalm
[+] 1 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-08-2016, 01:27)Fire : baharatı fazla kaçmış bunun sevmedim :P
Baharatta dünya lideriyiz :D

(14-08-2016, 02:07)GaulTurk : Hindustan daha mı tatlı ne?
Renk konusunda bence bu daha hoş yoksa Bengal ile hindustanı kurmuşluğum da var :P

(14-08-2016, 02:12)Blackwhist : Komşuya 6 4 5 gelsin bize anca 1 0 2 gelsin böyle şansın ben Steamfacepalm

Bu adamın torunu 0 0 3 tü :P
Ara
XdYPrj.jpg

İlk kez Ming oynuyorum.Normal bir zamanda 60k asker var.Haixi-Oirat ikilisini ben ektim Nogai hasat yapıyor :P
[+] 3 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
oEYrP7.jpg

vZQnoO.jpg

orta avrupaya oturan bohemya fransa osmanlı ittifakına karşı britanya ispanya iskandinavya birliği kurdum fakat osmanlının deli gibi yayılısına karsı duramadım fakat kıta avrupasındaki bazı toprakları tuttum . saçma koloni savaslar yuzunde hindistan fethi gecikti fakat çeyreğiini alabildim (G)
Ara
O nasl bir ai osmanlı o nasıl bir ai bohemya.. Anlaşılan bohemler osmanlıdan osmanlı da bohemlerden iyi faydalanmışlar..

ekleme o nasıl bir yarkand öyle :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.