EU4 - İmparatorluklarınız
Hack derken ? Bunu Ilgaz gibi muhteşem bir oyuncuya hakaret sayarım.
[+] 5 üye Xepluper nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ilgaz video çeksene biz de iyi oynamak istiyoruz.
Ara
Bu ılgaz 5 senedir buradayım hileden başka bir şey bilmez. Artık fazla sorgulamamak gerek. Al bu da hileli EU4 rehberi: https://www.youtube.com/watch?v=qOnsiFWoKb0
Ara
6B6C21E56B2AE4F6D88860B2BAF62622BA287755
Daha güzel bir başlangıç olamaz heralde
[+] 2 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir de HRE'yi kur, bu sırada İngiltere'yi ele geçir. Hedef World Conquest olsun.
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-11-2016, 19:06)KTL™ Sherlock :
(30-10-2016, 17:38)kralılgaz : J31Qq5.jpg

para hack mi ? 14 yılda 37 k ducats bi tuhaf geldi ?

O ılgaz reis.
Ara
Bu kez az para hilesi yazdım Dev puanı 24 olunca her yerde para azalmıyor ama artmıyorda.
Ara
Bankayı tamamen bırakmama rağmen İngilizlerin baskınlarında çok yardımcı oldular paralı askerler.

6OlJCC.jpg
v5jjo8.gif
[+] 1 üye Snyk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Harita gözüme hoş gözüktü hangi modu kullanıyorsunuz ?
Sonsuzluk ırmağının peşinden
Ara
Evet ben de çok beğendim haritayı aydınlatırsanız seviniriz

(03-11-2016, 16:48)Snykdel :
Bankayı tamamen bırakmama rağmen İngilizlerin baskınlarında çok yardımcı oldular paralı askerler.

6OlJCC.jpg
Kullandıgınız harita modunun ismini verebilir misiniz?
Ara
Bir İrlanda daha görmek güzel :smile:
G0kMNN.png
Ara
RQdEl6.jpg

Almanya kurmayı çok seviyorum ya  çook eğlenceli campaign oluyor.önce polonya pu ya düştü  baya doğuya ilerlemişti zaten rusyaylada pu savası cıkınca köşeleri toparladım(moskova ,kırım,kazan falan). 2-3 yıl öncede büyük britanya pu ya düştü nasıl oluyosa artık rivalımdı hemde  :smile:
[+] 2 üye Cayenne nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Geniş bi ekran görüntüsü alsanıza bende severim almanya kurmayı :D
Sonsuzluk ırmağının peşinden
Ara
Asıl Ceneviz ne yapmış öyle VE Avusturya
Ara
Doğu'ya değil de Batı'ya genişleyen Almanyaları takdir ediyorum.
G0kMNN.png
Ara
7ARgja.jpg

Bende Osmanlı ile bu sınırlara gelmeyi seviyorum  :joy: (1-2 yeri daha aldığımda tam istediğim haritaya ulaşmış olurum)
Viyana yı almayaydım iyiydi haritada çıkıntı olarak duruyor göz zevkimi bozuyor  :gri:
Fransa boyuna savaşa çağırıp kendini büyütüyor benim 1 tane savaşıma yardıma gelmiyor biraz daha zaman geçsin bu büyümenin hesabını sormasınıda biliriz  :triumph:
Wallachia yı annexleyecetim ama savaşlarda gösterdikleri üstün performans annexlememem için iyi bir sebep.
[+] 1 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir devlete toprak bütünlüğü bu kadar mı yakışır :)
Ara
Osmanlı olmanın sorunu konumu dolayısıyla her yöne genişlemek gerekiyor ve genişledikçe daha çok düşman çıkıyor o yüzden otto ile aralıksız ve her geçen yılı claim atıp fetih yaparak geçirmek gerekiyor hızlıca
Ara
Aynen oyuna devam ettim 5 tane 25k büyüklüğünde ordu var isyanlara zor yetişiyorum.
Güçlü bir rakip kalmadı karşımda.Foto atarım belki.
Ara
(04-11-2016, 21:09)Royal Guard : Aynen oyuna devam ettim 5 tane 25k büyüklüğünde ordu var isyanlara zor yetişiyorum.
Güçlü bir rakip kalmadı karşımda.Foto atarım belki.

hocam roma kurmak zor mu sence bu tarihden sonra ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.