EU4 - İmparatorluklarınız
Bende olsa kral 75 inde çocuk yapar sonra ölür, adam Mars dahil herkesi PU yapmış. Abdesti nasıl alıyorsun anlatabilir misin ?  :smile:
[+] 5 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-01-2017, 17:20)chaos10ur : http://hizliresim.com/OVr9Y5
bu neydi simdi arkadaslar :) cok garip bi baslangıc oldu. bu arada castile ve denmarkı savasarak aldım provence tek sehirken pu dustu reconquestlerini aldım :)

Piyango bileti aldın mı kardeşim
Ara
Avrupa Birligi`ni kurmus arkadas.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Merhabalar arkadaşlar,

Herkese selamlar öncelikle. Forumu uzun zamandır takip ediyorum arkadaşın da tavsiyesiyle üye olayım artık dedim. Hazır yeni üye olmuşken henüz bitirdiğim Golden Horde oyunumu da ilk paylaşım olarak şuraya koyayım. Altta timeline videosu da mevcut. Videonun sonunda istatistikleri de gösterdim (Ironman vs). Bu arada MamuG kardeşime selamlar   :grinn:   :up: 

5EF5927D89131F54404F565759AD3F4487E682DF

https://www.youtube.com/watch?v=lFSUGOY2G8s
[+] 14 üye kadirek54 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hoşgeldin kardeşim. Oyunun hakkında yeterince yorum yapmışımdır zaten özelden, çok güzel olmuş :smile: 

Bir dahaki sefere aztec-sunset invasion isterim  Steammocking
Ara
Efsane olmuş :up:
G0kMNN.png
Ara
Denemek istediğim bir ülke. Keşke osmanın sınırlarıda alsaydın çok hoş gözükürdü.

HOLY SHIT- O endülüs ne öyle
Ara
aynen ben de andaluciaya takıldım ama muhtemelen fas kurmuştur. granadanın kurmasına pek ihtimal vermiyorum..güzel golden horde. hoşgeldin foruma..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
@kadirek hoşgeldin güzel bir oyun olmuş
p8RNv0.png
Eskilerden

Görsel

Görsel
[+] 4 üye PiriReis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kuzey-Güney
O değilde uzun süredir ukrayna görmüyordum.Özledim
[+] 1 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Siyonist Karaman Büyük İsrail Projesini hayata geçirmiş :P
[+] 8 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk defa hre birleştirme denemem. Hedef One Faith gelirmi bilmem ama bundan sonrası savaş aç vassallara bırak olucak. :D

OVaQq3.jpg

JqWPYE.jpg

Şuanki durumum temsili

[+] 5 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oğlum siz nasıl PU atıyorsunuz bu kadar ya, rehber falan yapın da biz de öğrenelim.
[+] 1 üye Xepluper nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bal :D
[+] 3 üye Hammurabi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
O kadar EU4 oynadım küçücük Saksonya'ya Rusya PU gelirken bana en dandik ülkeler bile PU gelmiyor arkadaş.
Ara
Avusturya oynarken Macaristan bile Pu gelmiyor bana sen ne diyorsun :d
Ara
20170108153705_1.jpg

Yav annexlediğim ülkenin 5 k ordusu vardı çıkan seperatist 12 k oynamıyorum kardeşim ya
Ara
İsyan çıkacağı zaman ordunu önceden oraya götür isyancıları yenme şansın yükseliyor.
Ara
Şans işi değil hep yatırım. O cw pu gelsin diye oyun başından beri 1 diplomatım orda bekledi. İspanya ise oldukça zor oldu. Weak Heir görünce truce bozup daldım. Mp yoktu baya çetin savaşlar geçti. :D
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.