EU4 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
Teknoloji calmaktan kastin sanirim yanilmiyorsam diplomacy 9 ile acilan "Study Technology". Senden teknolojide onde devletere spy network kasinca teknoloji acmada ucuzluk sagliyor.
[+] 2 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(16-03-2019, 20:04)Sezar : Teknoloji calmaktan kastin sanirim yanilmiyorsam diplomacy 9 ile acilan "Study Technology". Senden teknolojide onde devletere spy network kasinca teknoloji acmada ucuzluk sagliyor.

casus yolladığımda otomatı olarak mı teknoloji çalıyor
[+] 1 üye gokay0035 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Teknik olarak teknoloji calmiyor aslinda, eger casus attigin devletten senden teknoloji olarak ondeyse %100 spy network'de maksimum olmak uzere %30'a kadar teknoloji atlamada indirim aliyorsun,yani daha kolay teknoloji atlayabiliyorsun.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@kurtulus
Ülken çok kötü kendini geliştir.
Ara
immlortal özelliği nedir custom nationda hükümdara immortal özelliği verilebiliyo 800 puan değerinde ne işe yarar deneyen varmı
Ara
(18-03-2019, 18:11)kralılgaz : immlortal özelliği nedir custom nationda hükümdara immortal özelliği verilebiliyo  800 puan değerinde ne işe yarar deneyen varmı

Ölümsüz oluyor kral.
Ara
süpermiş
Ara
Bu nasıl olabiliyor ?
(her hangi bir mod yok.)

20190319210140_1.jpg
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
Jerusalem seperatist çıkmış. O kültür grubundan bir ülkenin kolonisinde çıkmış olmalı.
Ara
Beyler 55 yaşında bir kralım ve %50 ihtimalle çocuğum olma ihtimalim var.Sizce gelir mi varis?
Varissiz kral ölürse ayvayı yerim
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
add_heir yaz
Ara
(16-03-2019, 20:04)Sezar : Teknoloji calmaktan kastin sanirim yanilmiyorsam diplomacy 9 ile acilan "Study Technology". Senden teknolojide onde devletere spy network kasinca teknoloji acmada ucuzluk sagliyor.

9.diplomatik teknolojide mi oluyor bu ve bizden önde herhangi bir devlete spy kassam daha ucuza teknoloji embrance yapıyorum
Ara
Evet 9.diplomatik teknolojiyle geliyor .Dogrudur.
Ara

Bunu bilmiyordum oyunda. Sanırım baya işime yarayacak. Öğrendiğim iyi oldu.
Ara
(09-08-2015, 16:52)Duman :
(05-08-2015, 17:45)menars : Bende merakımdan sorıyım.Aristokratik ve Casusluk fikirlerini nasıl kullanıyorsunuz.Casusuluk iyi hoş bazen işe yarıyor benim gözümdede Aristokratiği nasıl bir durumda kullanıyorsunuz ?

Multiplayerlarda coring cost'u yükseltip düşmanı caydırma amaçlı kullanılabiliyor.

aristokrat ve casuslukj ıdeaları bırelsımı  bonusu cok saglam  atlı bonusun warsa ıdealarında  bırde steppe topragın warsa  atların saglam olur baya
Ara
eu4te deniz aşırı toprakları hreye ekleyebiliyor muyuz yada ingiltere toprağını?
t8nubAh.gif
Ara
Hre´ye sadece Avrupa´da bulunan topraklar eklenebiliyor.İngiltere de Avrupa´da olduğundan ekleyebilirsin.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Timurla vasalları annexleyene kadar nasıl tutucaz kaç tane video izledim orada yapılanları yaptım ama bir türlü olmuyo
Ara
Arkadaşlar oyunu 3 aydır oynuyorum. Haftanın Ülkesi Etkinliğindeki çoğu ülkeyi oyandım ama biraz sıkıldım. Ülke önerisi olanlar varsa alabilirmiyim acaba (zorluk fark etmez)
Ara
(23-03-2019, 18:18)RawWrath : Timurla vasalları annexleyene kadar nasıl tutucaz kaç tane video izledim orada yapılanları yaptım ama bir türlü olmuyo

Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.