EU4 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
(23-03-2019, 18:39)adanalı :
(23-03-2019, 18:18)RawWrath : Timurla vasalları annexleyene kadar nasıl tutucaz kaç tane video izledim orada yapılanları yaptım ama bir türlü olmuyo

liberty desire'ı azaltan etkiyi almak için gerekli olan dlc yok onun haricinde yaptığı her şeyi yapıyorum ama yine de olmuyo
"İnsanların düşünmemesi yöneticiler için ne büyük şans."

-Adolf Hitler
Ara
(23-03-2019, 19:54)RawWrath :
(23-03-2019, 18:39)adanalı :
(23-03-2019, 18:18)RawWrath : Timurla vasalları annexleyene kadar nasıl tutucaz kaç tane video izledim orada yapılanları yaptım ama bir türlü olmuyo

liberty desire'ı azaltan etkiyi almak için gerekli olan dlc yok onun haricinde yaptığı her şeyi yapıyorum ama yine de olmuyo

fars, sistan, khoran ı march yap, gerekirse afgan ı da, ilk 10 yıl için trans. ı annexle sadece. Videodaki taktiği uygula. daha sonra tek tek marchdan vassal a çevirip annexlersin.
Ara
Arkadaşlar özel millet olarak yeni ülke kuruyorum ama tek bir ülke mi kurabiliyorum ben 1 den fazla ülke kurmak istiyorum
Ara
Custom nation diyip ülkeni kurduktan sonra done diyerek ülke seçme ekranına dönüyorsun. Tekrar custom nation butonuna bastığında add ve modify seçeneği çıkıyor. Oradan add diyerek yeni bir ülke oluşturabilirsin. 40 falan galiba limit emin değilim.

Bozuk Türkçe yamaya çok güvenemeyerek de olsa bi de o dille açıklayayayım. Özel millet tuşuna basıp ülkeni tamamladıktan sonra tekrar özel millet tuşuna basarak ekle ve düzenle seçeneklerinden ekle diyerek yeni bir ülke ekleyebilirsin.
There are consequences to killing a God!
Ara
Millet hala tavsiye gelmedi hala oynayacak devlet bulamadım. Venedik oynadım sıkıldım. Ajam ile Persia kurdum hindistanı falan aldım sıkıldım. Timur da hep isyan ettiler. Bunalrdan başka GÜZEL bir devlet önerisi yokmu? Kolay zor fark etmez kendimi ascağım lütfen...
Ara
Navarra oyna, sağlam görevleri var. Granada da öyle.
There are consequences to killing a God!
Ara
Evet Granada aklımda vardı. Şimdi iyice oturdu. Ben Granda oynamaya kaçar çok teşekkürler bu arada cevabın için :)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.