Film: Ghost in the Shell (2017)
Ghost In The Shell (Kabuktaki Hayalet) filminin yönetmenliğini Rupert Sanders üstlenirken, oyuncu kadrosunda Scarlett Johansson, Michael Wincott ve Michael Pitt yer almaktadır.

Mamoru Oshii imzası bulunan 1995 yapımı ünlü animasyon filmi Ghost in the Shell’in uyarlaması olan yapımda 9.birlik görev gücünün başında bulunana ve özel operasyonlardan sorumlu siborgun (insan-makine) hikayesi anlatılmaktadır. 
Ara
Anime filmlerine karşı önyargım var ama sırf Scarlett Johansson için izlenebilir.
(20-11-2016, 19:57)Duman : Anime filmlerine karşı önyargım var ama sırf Scarlett Johansson için izlenebilir.

@unonimus sormak lazim.
[+] 1 üye PiriReis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@unonimus için boyutun en fazla 2 olması makbul diye biliyorum.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
'95'deki animesi hoştu. Sanırım bunda "Puppetmaster" filan yok galiba diyeceğim ama fragmanda animede yer alan birkaç sahneye de yer verilmiş  Bilemedim. Onun dışında oyun filmlerine veya film oyunlarına yapılan genelleme sanırsam animeden devşirme filmlere de yapılıyormuş. Onun için önyargılıyım.

Bunu da dinleyin :
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
(20-11-2016, 19:59)Duman : @unonimus için boyutun en fazla 2 olması makbul diye biliyorum.

Haklı.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.