Forum Öneri Merkezi
Mobil uygulaması aklımdan geçmedi değil, ama daha erken mi bilemem. Aramızda mobil uygulama yaratabilecek arkadaşlar vardır. @fff7'den rica edebiliriz :D
G0kMNN.png
[+] 4 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Duman belkide sitenin bir tarafından chat koymalıyız online olan kullanıcılar konuşa bilsinler diye.
[+] 6 üye Kamran nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Arkadaslar yukarıdakı iletimi begenelim 10 begeniye ulaşirsak bir chat duzenlene bilir boylece en azından bir-birimizle mesajlaşır sıkılmayız.Ayrıca eminim ki chatın olması siteye hem diger forumlardan farklı oldugumuzu ispatlayacak ve siteye daha cok uye cekecekdir.
Ara
Herkez istediği avatarı admin izniyle koyabilmeli.
[+] 4 üye GoktugPasa nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hadi arkadaslar 4 begeni kaldi neden bizde chatta rahat-rahat konusmayalim begenin yonetim cevap versin ileti oneceki sayfada.
Gereksiz bilgi : 10 begeniye ulasirsak yeni sistemle cevap verilmesi gereken ilk oneri olacak.
[+] 1 üye Kamran nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Chat sistemine karşıyım, forumun aktifliğini azaltıyor. Bana kalırsa chat üzerinden yapılabilecek şeyler bir KD konusunda yapılabilir ki zaten öyle bir konu var.
[+] 4 üye Moses nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Moses kendinin tavsiye ettigin konuda 158 iletiden sadece 1 ileti senin kendin bile sohbet konusunu fazla aktif kullanmıyorsun amma sohbet konusunu neden koruyorsun anlamıyorum.Yukarıda yazmısın forumun aktifliyini azaltiyor aktifliyi azaltigini duşunmuyorum chat sisteminin olmasi diger forumlar farklı oldugumuzu gosterir vede daha cok üye ceker cunki şoyle düsün mesela eu4 yeni oynamaya baslayan biri eu4 kisa sorular konusuna sorusunu yaza bilir amma diyelimki biz multiplayer konusundayız ve iletiyi goremedik altta kaldı ve unutuldu o zaman yeni bir strateji oyuncusunu kaybedicegiz yada üyemızı baska bir foruma kaptiracagız.Bu chat sistemi olmadan strategy turk amma chat sistemi olsaydi sorusunu yazdigi gibi hepimiz gorucektik ve hemen cevabini verecekdik.
Ara
(05-03-2016, 19:39)Kamran : eu4 kisa sorular konusuna sorusunu yaza bilir amma diyelimki biz multiplayer konusundayız ve iletiyi goremedik altta kaldı ve unutuldu

Böyle bir şey mümkün değil.
G0kMNN.png
Ara
Daha önce yöneticisi olduğum bazı forumlarda Chat sistemini denedik. Bir süre sonra foruma yazma gereksinimi ortadan kayboldu ve Chat amacından saptı. Artık önüne gelen aklında ne varsa Chat üzerinden yazıyordu. Tavsiye edilmez.
[+] 2 üye Alcarin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Chat'i gereksiz buluyorum. Eğer chat benzeri olursa forumda konulara ileti atmak önem yitirir.
Ha ayrıca, chat sistemi ile yeni üyenin attığı mesajın herkes tarafından görülme olasılığı şuanki düzene göre çok daha düşük.

Android ve İOS'a mobil uygulama çok iyi düşünce. Eğer aramızdan yapabilecek biri bulunursa, mobil platformlarla forumda daha rahat, akıcı gezebileceğimiz uygulamamız olur.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Chat'te yardımlaşmak yasak olur. Atıyorum kimse EU4 te şu nasıl olacaktı diye soramaz gibi kurallarımız olabilir diye düşünüyorum
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Ahrep dogru soyluyor illede oyunlardan konuşmak zorunda degiliz film hakkinda ve yahutta kitaplarla ilgili olarak konuşa biliriz amma oncedende belirtdigim gibi benim tek istedigim forumda konuşa bilecegimiz bir yer olsun.
[+] 1 üye Kamran nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
http://forum.strategyturk.com/forumdisplay.php?fid=201
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Konu Dışı bölümüne niye konu açamıyorum?
Ara
KD Forum normal konulardan değil, anakonulardan oluşuyor. Normalde konu olarak açılacak şeyler bağlantılı anakonularda ileti olarak atılıyor. Eğer açacağım konuyu bağdaştırabileceğim bir anakonu bulunmuyor diyorsan anakonu önerisi yapabilirsin buradan.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Foruma Kişisel Arşiv bölümü eklenmeli.
[+] 2 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
KD bölümüne "Yaralı Siteler" arşiv konusu açılması lazım.
Ara
http://forum.strategyturk.com/konu-ilgin...t-siteleri

Bu konu kapsıyor mu dediğini?
Benim dediğim konunun ilk mesajında büyük bir liste olacak sitenin yanında kısaca açıklaması verilecek. O konu zaten "ilginç" olanlar için yararları tartışılır.

bugmenot.com - açıklama
nuclearsecrecy.com/nukemap - açıklama
downfall.jfedor.org/create - açıklama
adiooooo.com - açıklama
liveuamap.com - açıklama
cheapshark.com - açıklama
flag-designer.appspot.com - açıklama

Üyeler daha sonra yararlı buldukları siteleri üstteki gibi açıklayıp paylaşacaklar.
Ara
bDEXYm.png
http://forum.strategyturk.com/forum-diger-tw-oyunlari

Diğer total war oyunları konusunun şeysi olabilir.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.