Anket Başlığı: Ne zaman yapalım ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Bayramın bitmesini beklemeyelim.

6 35.29%
Bayramdan sonra başlayalım.

11 64.71%
Katılımcı sayısı: 17 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[Forum Oyunu] Bütün Savaşları Bitirecek Savaş - Ocak 1913
Maalesef bilgisayara erisimim olamayacagindan belli olmayan bir sureye kadar oyunu donduruyorum.
Ara
(18-09-2017, 23:41)İlber Ortaylı : @Sübaşı

İşte bu yüzden dünya ülkeleri olarak size karşıt bir tutum sergiliyoruz. Yıllardır tek yaptığınız iş coğrafyalara savaş ve kaos taşımaktan fazlası olmadı. Rusya ve Rus halkı adına sizin ortadan kaldırılmanız hem dünya hem de slav kardeşlerimizin daha iyi bir dünya da yaşaması adına zorunluluk.
Coğrafyalara kaos getirenleri görmek isteyen müttefiklerinin Amerika kıtasında, Afrika kıtasında ve diğer neredeyse tüm kıtalarda yaptıklarına baksın.
Bak Balkanlara.Tek tük Türkçe konuşuluyor tek tük şehirlerde müslümanlar yaşıyor. Eğer kaos getirmek isteseydik şu an slav kardeşlerin değil Türkleştirilmiş düşmanların olurdu o coğrafyada.
Bide amerika kıtasına,afrika kıtasına bakın.Sırf sizin bozulmuş dininizi benimsemediği için, dilinizi konuşmadığı için,rengi size benzemediği için katledilen milyonlarca insan.Biz bazıları gibi gittiğimiz yerlere zorbalık etmiyoruz.Kafamızı yastığa gayet rahat koyuyoruz.
Bu arada siz önce benim Türk kardeşlerimin bağımsızlığını verin.Sonra konuşalım bu meseleleri.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.