Anket Başlığı: Ne zaman yapalım ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Bayramın bitmesini beklemeyelim.

6 35.29%
Bayramdan sonra başlayalım.

11 64.71%
Katılımcı sayısı: 17 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[Forum Oyunu] Bütün Savaşları Bitirecek Savaş - Ocak 1913
İngiltere katılım açıksa alabilir miyim :/
We're the only theory they can't prove.
And we don't have anything to lose...
-Lorde
Ara
(10-09-2017, 14:13)FetishMuffins : İngiltere katılım açıksa alabilir miyim :/

Maalesef katılım kapatıldı, başka forum oyunlarına beklerim ama  :reli:
Ara
Harekata devam etmek istiyorum.
Ara
(10-09-2017, 13:51)kilical12333 : Macar ulusu yücedir.Bizler dere geçerken at değiştirmeyiz fakat savaş lehimizde sonuçlanınca imparatorluk  yüce Macar ırkına iltimas sağlayacaklardır.
B)Avusturya düzenli ordusuna katılıp Brusilov'un Galiçya'ya başlatmış oldugu taarruzu durduralım.

Helal olsun en sağlam ülkelerden biri olan Avusturya-Macaristanı kutluyorum
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(10-09-2017, 16:29)Feldmarschal :
(10-09-2017, 13:51)kilical12333 : Macar ulusu yücedir.Bizler dere geçerken at değiştirmeyiz fakat savaş lehimizde sonuçlanınca imparatorluk  yüce Macar ırkına iltimas sağlayacaklardır.
B)Avusturya düzenli ordusuna katılıp Brusilov'un Galiçya'ya başlatmış oldugu taarruzu durduralım.

Savaşı kazanamazsak ben seni cehennem de kutlayacağım.
Ara
(10-09-2017, 18:32)kilical12333 :
(10-09-2017, 16:29)Feldmarschal :

Savaşı kazanamazsak ben seni cehennem de kutlayacağım.

Hele bir gidelim de kutlama işi kolay.
Ara
Kadim Romanın vazgeçilmez parçası olan mısıra binlerce yıl sonra bu kadar yaklaşmışken şevke gelen askerlerimi tutmam saçmalık olurdu, cephedeki asker için başka bir seçenek yoktur da...

Öncelikle kadim roma ordusunu karşısında görüp şaşkına dönen kahire merkez kuvvetleri bozguna uğratılacak, daha sonra trablustan gelen destek kuvvetleri kahirede bulunan taşıma araçları ve bölgede bulunan gözlem uçaklarının yardımıyla bölgede kalan ingiliz birliklerini imha edecek.

B)Hücuma kalkalım.
Ara
Bana kim yardım ederse onun tarafındayım
giphy.gif
Ara
(10-09-2017, 20:25)turkish lokum : Bana kim yardım ederse onun tarafındayım

Ben de mi öyle yapsam? :DD
Kısacası tarafsızsın.
Bir Japon Atasözü der ki:
Davranışlarınızı yönetin yoksa onlar sizi yönetir.
Ara
Peki sizlere kim güvenecek fazla verenin tarafındasınız kim sizlere güvenecek.Tamam ülken için her şeyi yap fakat bu biraz ülkeyi pazarlamak oluyor:)

Oyun oynuyoruz realite olarak algılamayın...
Ara
Biraz?
Bence direk pazarlamış oluyorsun ülkeni.
Ara
(10-09-2017, 20:13)Voidian : Kadim Romanın vazgeçilmez parçası olan mısıra binlerce yıl sonra bu kadar yaklaşmışken şevke gelen askerlerimi tutmam saçmalık olurdu, cephedeki asker için başka bir seçenek yoktur da...

Öncelikle kadim roma ordusunu karşısında görüp şaşkına dönen kahire merkez kuvvetleri bozguna uğratılacak, daha sonra trablustan gelen destek kuvvetleri kahirede bulunan taşıma araçları ve bölgede bulunan gözlem uçaklarının yardımıyla bölgede kalan ingiliz birliklerini imha edecek.

B)Hücuma kalkalım.

Roma Lejyonları gibi savaşın Almanya yanınızda İtalya

(10-09-2017, 20:25)turkish lokum : Bana kim yardım ederse onun tarafındayım

Bizden yardım istesen seve seve verirdik bu pazarlanma İsveçe yakışmıyor halk bunu haketmiyor
Ara
Valla halk beni asmak istiyor Almanlar şuraya 2 tan yollayıp düzşese
giphy.gif
Ara
Allah'a dua etsen hiç olmayacak böyle şeyler ama neyse :)
Ara
(10-09-2017, 22:42)PashaZade : Allah'a dua etsen hiç olmayacak böyle şeyler ama neyse :)

Savaş yarına kaldıysa söyle yatayım ben pasha iş var bekliyorum gelecek mi diye...
Ara
Sabaha dogru atarım yine uyuyabilirsin. Ben sana söylerim seni ilgendirecek zamanlarda. :up:

Kolay gelsin bu arada
Ara
(10-09-2017, 22:41)turkish lokum : Valla halk beni asmak istiyor Almanlar şuraya 2 tan yollayıp düzşese

ben yollarım ayıpsın yalnız isteğini bizden iste yalnız bırakmam
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ülkelerin böyle durumlara düşmesi gerçekten yazık.Almanların peşinde bu kadar koşarsanız olacağı bu :)
Ara
(11-09-2017, 00:23)VladimirSzecny : Ülkelerin böyle durumlara düşmesi gerçekten yazık.Almanların peşinde bu kadar koşarsanız olacağı bu :)

Alem bize hasta bizde dostlarımıza naparsın :)) bunun için bizde elimizden geleni yapıyoruz dostlarımıza
Ara
Alman dostlarımız ne idüğü belirsiz devletlere yardım edeceğine ellerindeki fazla malı garanti dostu olan bize göndermeli bence.En azından yollanan mühimmatın düşmana karşı kullanılacağından emin olmuş oluruz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.