Forum Sohbet
(05-07-2016, 03:55)Redtay : Grupların gösterim sırasını değiştirebiliyor muyuz?

Baştakini evet birincil grup yapabiliyorsun ikincil veya üçüncül grup diye bir şey varmı bilmiyorum
p8RNv0.png
Dün gece yeni sunucuya taşındık.

Son 6 gün.
MJ47Ba.png

Google'ye forumun ismini yazınca çıkanlar. @uçan erişte
Ara
Bence erişte tarifi arıyorlar onlar.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
uçan erişte olmasın ?

Duman

R3R7l6.jpg

İşte aradığım steam kullancısı.

Wayfear sağolsun. : : :

nro86l.png
Ara
Lan sen ne aralar steame giriyon insan mesaj atar lan @PashaZade(@_PashaZade boyle bir ozellik var olmasi ne guzel la deneyeyim dedim oldu gornustun burada ama :D)
Ara
Civilization V bölümünde hoş rehberler yapacağız şu sıra.

Son 5 gün kaldı.
Çok feci bir internete sahip olduğum için rehberler gecikecek.
Helal be duman(şair burada çok fazla interneti ile hava atıyor)
Ara
(06-07-2016, 18:48)HulkSpider03 : Helal be duman(şair burada çok fazla interneti ile hava atıyor)

Hulkcım tebrik ederim seviye atlamışsın. Bir sonraki versiyonun ne zaman çıkıyor ?  :*
[+] 3 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@PashaZade ile hemşehri olduğumuzu steam üzerinden öğrendim. Bir ara buluşalım çarşıda falan :P
76561198032000419.png
Ara
Site sunucusunda DNS problemi yaşandı, bayağı uzun sürdü.
Bu gibi problemlerin felaket bir internete sahip olduğum esnada yaşanması ciddi talihsizlik.

Yarın telefona internet paketi yaptıracağım, siteyle ilgileneceğim vakit o interneti kullanacağım.

Son 4 gün kaldı.
Telefona yedek bir 8gb internet yaptırdım, buradaki internet saçmaladığında telefonun internetine geçip ilgilenicem site ile.

Şu sıralar, çok ilgilenemediğimiz Diğer X Oyunları bölümlerinin alt bölümünde kalan oyunların bölümleriyle ilgilenmeyi, eksikliklerini kapatmayı düşünüyorum. Geliştiricilerin tatile girmesi, siteye haber akışının azalması bu tür ilgi görememiş bölümlerle ilgilenebilmemiz için bir fırsat.

Son 3 gün kaldı.
Neye son 3 gün?
Ara
EU : Rome bölümünün teması ilginç oldu.
Oyun Sohbet bölümüyle uğraştım.

Oyun Sohbet bölümünde de Tarih Ansiklopedisindeki seriler gibi belli seriler olacak, bu serilerin ilki Dünden Bugüne serisi. Oyun Sohbet bölümündeki konuların tek bir oyun veya oyun serisi ile ilgili olmamasına özen gösterelim. O oyun veya oyun serisi ile ilgili iletileri Oyun Kütüphanesi'nde ilgili oyunun konusuna atalım. Oyun Sohbet oyunlara dair daha genel bir bölüm, öte yandan bölüm içerisindeki seriler haftalık veya aylık olarak tek bir oyun serisine odaklanabilir o oyun serisi ile ilgili serinin konseptine uygun paylaşım olabilir.

Bölüm içerisindeki serilerden bahsetmişken yakın bir zamanda (muhtemelen bugün) Tarih Ansiklopedisi bölümündeki serilerle de ilgili çalışma yapacağım.

Son 2 gün kaldı.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Dünden Bugüne gereksiz olmuş bence.
Ara
Alıntı:NOT: Konu ile ilgili olumlu olumsuz herhangi düşüncenizi paylaşmaktan çekinmeyin. Önerilere kapım açık.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Yazmamak olmaz, son 1 gün.
Kendinizi hazırlayın 1 gün kaldı kemerlerinizi bağlayın :) @Duman
p8RNv0.png

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.