Forum Sohbet
Imperium Etkinlikleri

Bunun yanı sıra bir de daha az ödüllü ama muhtemelen daha eğlenceli bir 'Imperium Oyunları' yapmayı düşünüyoruz ama henüz konseptte karar veremedik.
Chrome'un yeni güncellemesi ile birlikte Son Haberler kısmındaki görüntü problemi düzeliyor, güncellemediyseniz ve Son Haberler kısmını garip görüyorsanız güncellemenizi öneririm.
Tşk @Duman Bey
p8RNv0.png
Tarih Ansiklopedisinde bir sonraki konuda Trajan'ı konu alacağız gibi görünüyor.
:tada:
(08-10-2016, 16:02)Duman : :tada:

:fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire:
p8RNv0.png
Yeni smileyleri beğendiniz mi Fire bey?   :fire:
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Birazcık daha büyümesi gerek. :gri:
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
rED353.png İstersek böyle de yaparız da avatardan büyük smiley ne kadar mantıklı bilemiyorum. :/

Bu arada değişikliklerin tamamını muhtemelen bu akşam açacağım forum değişiklikleri konusunda inceleyebilirsiniz, muhtemelen de farkedilecektir, artık mesaj attığınızda " tebrikler başarıyla mesaj atabildiniz şimdi konuya yönlendiriliyorsunuz" veya arama yaptığınızda "tebrikler arama yapabildiniz şimdi arama sonuçlarını göreceksiniz" diye bir kısım çıkmadan direkt olarak sonuca ulaşıyorsunuz.
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(08-10-2016, 16:20)Duman : Yeni smileyleri beğendiniz mi Fire bey?   :fire:

Bana bunlarla gel Duman bey  :up: 

:up:  Bu biraz olmamış daha  güzeli yok mu acaba ?
p8RNv0.png
:xd: .

:wink: .
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
[+] 1 üye unonimus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Artık heryerde bunu kullanırsın :xd:
Ara
:smirk:
G0kMNN.png
Ara
Yeni smileyler güzel ama eski mesajlarımızda kullandığımız ifadeler gözükmeyecek şimdi. Bu arada bu Google Drive'ye yasak kalktı mı girebiliyor musunuz? Ben hep girdim çünkü sorun olmadı. Şuan GitHub yok bir.
Ara
Smiley kodları hakkında üyelere katılıyorum.
G0kMNN.png
Ara
smiley-face-transparent-background-aweso...papers.png
Ara
1 saattir 3 parça kod arıyorum, bulamadım gitti.
Perhaps you are looking at the wrong place obi wan.
Ara
Buldum buldum. Sadece ziyaretçilere görünen ufak kutucuk ile ilgili bir kodmuş ve üye girişi yaparak aradığımız için o kutucuğu göremiyormuşuz.
Google'ye bağlı sitelerde bir yavaşlık var. Problem tek bende mi? Mesela şunu indirmeye çalışıyorum inmiyor. Google'ye giriyorum 15 sn de açılıyor.

Edit: sanırım sorun yurdun internetinde.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.