Foruma Yönelik Sorularınız
0DQoVB.png
Bu konu altından forumla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

Rütbe sistemi nasıl oluyor?
Ara
Üye grupları mı yönetici grupları mı?
Üye gruplarını söylerseniz iyi olur.
Ara
Yöneticiler için şuanki sistem

Consul
Praetor
Aedile 

şeklinde, direkt olarak Praetor alımı yapılmıyor. Aedile ikenki performanslarına göre yöneticiler Praetor'luğa yükselebiliyor. 

Üyeler için ise özellikle üye grupları oluşturmadık, belli bir mesaj sayısını geçtiğinde nickin altında başka bir ünvan yazması biraz gereksiz bir forum fonksiyonu bana kalırsa. 
Ancak ileride nicklerin altına semboller ekleyeceğiz, o sembollerin sayısı belki mesaj sayısına göre değişkenlik gösterebilir.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Bana kalırsa mesaj sayısı toptan kalksın, birçok forumun sözde troll kitlesinin altında yatan sebep bu.
[+] 1 üye ferevon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Begenil3n bir iletiden begenmeyi nasil geri cekebiliriz?
Ara
Çekemeyiz. Eğer bu özelliğin eklenmesini istiyorsanız yönetime aşağıdaki konudan talebinizi bildirebilirsiniz:
http://forum.strategyturk.com/showthread.php?tid=196
“There is nothing deep down inside us except what we have put there ourselves.” 
-Richard M. Rorty
Ara
Geri alınabilmesini ekledim ancak oyuncak haline getirilirse tekrardan kapanabilir.
Opera tarayıcıdan üyelik girişi yapamıyorum girişe basıyorum giriş ekranı gelmiyor neden olabilir? Telefondan giriyorum mini değil normal opera.
Ara
Selam, az önce Opera tarayıcı kurup deneme yaptım ancak bir sorunla karşılaşmadım. Telefondan kaynaklı bir şey jquery'lerin doğru çalışmamasına sebebiyet veriyor olabilir. Aşağıdaki linki kullanarak sorunu çözebilirsin.

http://forum.strategyturk.com/member.php?action=login
Eyvallah teşekkürler.
Ara
Kendi avatarımı koyamıyormuyum?
saepius exertus
Ara
Maalesef.
Ara
Bu şekilde herkez aynı avatara sahip olacak çok saçma olmuş
saepius exertus
Ara
600 üye 2200 avatar var, adam başına 3,67 avatar düşüyor. Herkesin aynı avatarı seçmesi epey düşük bir olasılık bu durumda.
[+] 1 üye ferevon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Konusu değilde birşey sorcam imperium ne ve nasıl kazanılır
saepius exertus
Ara
@DarthVenamis http://forum.strategyturk.com/konu-imper...t=imperium
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
(16-05-2016, 22:19)ferevon : 600 üye 2200 avatar var, adam başına 3,67 avatar düşüyor. Herkesin aynı avatarı seçmesi epey düşük bir olasılık bu durumda.

Benimle aynı avatarı seçmiş birine rast gelmiştim :P . Gerçi benim bu avatarı koyma sebebim nick'in altında yazdığım şey, onun sebebi o değildir herhâlde :P .
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
Bugün rast geldim. Saçma sapan bir iş yine kim egolarını tatmin ediyor acaba?
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Bana kalırsa da serbest olmalı.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.