Genişleme Paketi: EU4 - Emperor
emperorbanner.png

Europa Universalis IV için yeni genişleme paketi Emperor duyuruldu.

Eklentinin duyuruluş fragmanı için tıklayın.

Avrupa devletlerine odaklanan Emperor eklentisi Katolik devletlere derinlik katmayı ve Kutsal Roma'yı daha dinamik bir hale getirmeyi amaçlıyor.

Europa Universalis IV: Emperor
  • Güçlü Papalık: Kardinaller atayın, Papalık fermanları çıkartın, vergi toplayın. Vatikan ve Papalığı kontrol eden ülkeler Katolikler üzerinde yeni etkileşimlere sahip.
  • Yeni Kutsal Roma İmparatorluğu: Merkezi bir monarşi ile merkeziyetçilikten uzak bir konfederasyon olma arasında kararlar alın.
  • Yenilenmiş Devrimler: Devrim ruhu ya tamamen benimsenmeli ya da tamamen karşı çıkılmalı. Giyotinle bu yeni düşünce biçimini yaymak sizin elinizde.
  • Yeni Din Mekanikleri: Hussiler Bohemya'ya hükmediyor, Mezhep Savunuculuğunun etkisi artık dinin büyüklüğüne göre değişim gösteriyor, Reformasyon Karşıtlığı Protestanlıkla mücadelede artık yeni yollar izleyebiliyor.
  • Egemenlikler: Büyük başarılar elde etmeniz artık büyük ödüller elde etmenizle sonuçlanacak.
  • Ve daha fazlası: Çeşitli Avrupa devletleri için 20'yi aşkın özel görev ağacı, isyana kışkırtma mekaniği, çok sayıda yeni olay.

[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Hussilerden geliştirici günlüklerinde bahsetmemişlerdi.
Ara
Trailer tam bir hayal kırıklığı. Third Rome traileri çok daha iyiydi.
WhaW8Am.gif
Ara
Günü hala belli değil paradox bizimle eğleniyi
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Balkan uluslarına yeni görevler gelecekmiş.
Ara
Haritayı parça pinçik edip oyuncunun elini kolunu bağlayan türlü türlü ek mekanik eklediler. Ne yapmaya çalıştıklarını anlayamıyorum, kendilerinin anladığını da zannetmiyorum. Oyunun ayarlarını bi oraya bi buraya çekiştirerek basit bir yama ile halledilebilecek şeyleri DLC diye pazarlamak nasıl bir maddiyat kafasıdır. Kaç yıllık oyun bıraksınlar artık kurcalamasalar diyorum... Paradoxa 10 para çıkmaz bu oyundan artık, ya yeni oyunlarına yüklensinler ya da avuçlarını yalasınlar...
[+] 2 üye Zeytin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
osmanli ilgili bir gelişme yok mu
Ara
Görsel

Yeni Papalık arayüzü.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
ortodoxlukla katolikliği event yolulyamı birleştirecekler
Ara
DLC'nin Microsoft mağazasındaki sayfasında çıkış günü 9 Haziran olarak girildi sonra ortaya çıkınca kaldırdılar. Eğer sızıntı doğruysa Emperor 9 Haziran'da çıkıyor.

q9FEwS2.png
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
umarım çok bekletmezler 9 haziran iyi bir tarih :)
Ara
9haziran çıkış tarihi.

https://forum.paradoxplaza.com/forum/thr...h.1389782/
Ara
Steam 31 Aralık Yazmış :D
Ara
Şu an 9 Haziran yazıyor. Sızıntı doğru çıktı.
IbnE9P2.gif
Ara
steamda ön siparişi acildi 32 tl
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Geç kaldınız.

unknown.png

@altnkurt @Aeschyli
[+] 2 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
unknown.png

Emperor challenge mi? Hemen. @Duman @PCOyun
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sizin gibilere DDRJake bile az....            

dedi ve dlc yi aldı  :)
[+] 2 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Challange'ı kabul ediyorum fakat şu an alamadığımı da belirtmek istiyorum. Yarın yollarım görseli.
WhaW8Am.gif
Ara
Ben aldim mobilden aldığım için cekemedim işin garip yani önemli içerikleri hazırlamak için yeterli zaman bulabildiler mi 3 hafta sonra yayinlancak
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.