Günlük: Stellaris - 2020'ye Hazır
#1
diarystl.png

Bu haftaki günlükle önümüzdeki haftalarda olacak soru cevaplardan bahsedilmiş.

https://forum.paradoxplaza.com/forum/ind...0.1308644/ :Herkese merhabalar.

Sonunda ofise döndük ve Federasyonlar üzerinde çalışmak için oldukça heyecanlıyız. Odağımız yapay zeka ve oyunun istikrarı kalacak ama farklı alanlar üzerinde de çalışacağız. Örnek olarak ekonomi yapay zekası ve oyun sonu krizlerinin daha kendilerine has davranışlar sergilemesi üzerine çalışıyoruz.

Üzerinde çalıştığımız özelliklere örnek olarak oyuna "sözleşmeli kölelik" adında yeni bir kölelik türü ekledik. Bu özellik "Utopia" DLC'sinin parçası olacak. Daha distopik ve gelişmiş imparatorluklar için daha uygun bir kölelik biçimi olsun istedik.
upload_2020-1-16_10-26-41.png
Normal köleler sadece %25 politik güce sahipken sözleşmeli köleler %75 politik politik güce sahipler.

Tatilden önce de söz verdiğimiz gibi farklı konular üzerine birkaç tane soru/cevap düzenleyeceğiz. İlk soru/cevabın konusu federasyonlara gelen yenilikler olacak.

Gelecek konular
  • 23 Ocak: Federasyonlar
  • 30 Ocak: Galaktik topluluk
  • İleride: Diplomasi
  • İleride: Kökenler
  • İleride: Juggernaut ve Mega Tersane
Tam tarih listesinin açıklanamamasının sebebi soru/cevap günlükleri arasında farklı konular üzerine günlükler olabilmesi.
Laglamak  seçim değil yaşam sebebidir
[+] 4 üye isocuk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#2
Stellaris gelistirici ekibi son aylardaki cok iyi kararlar verme davranisindan sapmadi. Oldukca kotu durumda olan yapay zeka ekonomisi durumuna el atmayi dusunmeleri bile harika.
Ara
Cevapla
#3
Ben Kasım-Aralık'ta beklerken Şubat'ta bile çıkaramayacaklar bu gidişle. Rezillik.
Shams Jorjani'nin de dediği gibi "fikirler ucuzdur", %100 haklı, iyi fikirler her zaman işin en kolay kısmı. Herkeste var.
Ara
Cevapla
#4
Bence nisan ortası çıkar.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.