Hanedan Oyunu: III.Reich - 30 Mayıs 1945 // Oyun Tamamlandı (Balkon Konuşması)
Güzel yapmışsın ama 1 tane araştırma slotu veren focusu hemen yapmalıyız.
Ara
@kenanhan hizli oyna.
Ara
Yarın sabah oynayıp paylaşacağım İNŞ.
Ara
(05-08-2017, 23:51)kenanhan : Yarın sabah oynayıp paylaşacağım İNŞ.

Save i biraz inceledim sana kalmış tabide vichy france'den 20-30 tümeni fransada garnizon oalrak koyup oradaki asıl tümenleri doğuya çekebilirsin bence.Sovyet savaşını sende başlatmazsan bir 100 tümen daha ekler 4 ay için de ( şuan bizde 200k silah stoğu varsa sovyetlerde bu 3 katı :D )
Ara

Biraz pasif geçti benim bölüm. Fakat yapacak pekte bir şey yoktu. Feth edecek yer bırakmamışsınız :D
Ara
Sıra bende mi?
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
ulan TR ACE'i atladık, o oynasın, ardından Faramir ve tekrar ben oynayacağım.
Ara
(06-08-2017, 12:43)napolyon94 : ulan TR ACE'i atladık, o oynasın, ardından Faramir ve tekrar ben oynayacağım.

Kanka sovyetlere saldırayım mı ? (Arkaya land fort örücem anlaşılan bir 4 ay daha doğuya gitmemişiz 120 vs 350 var şuan :D .)
Ara
Afrika cephesini gösterseydin, hangi focusları seçtin kimleri pp ile atadın bunları gösterseydin güzel olurdu. Bu arada eğer önümüzdeki eldeki kişi sovyetlere saldırırsa ya bana yıkılmak denk gelecek ya da Moskovaya panzer sürmek.
Ara
(06-08-2017, 13:09)TR Ace :
(06-08-2017, 12:43)napolyon94 : ulan TR ACE'i atladık,  o oynasın, ardından Faramir ve tekrar ben oynayacağım.

Kanka sovyetlere saldırayım mı ? (Arkaya land fort örücem anlaşılan bir 4 ay daha doğuya gitmemişiz 120 vs 350 var şuan :D .)

Reis herkes her konu da serbest, anladın sen onu  :sweatsmile: :sweatsmile:

Bu arada Doğu Polonya neden Sovyetler'de değil?
Ara
(06-08-2017, 15:58)napolyon94 :
(06-08-2017, 13:09)TR Ace :
(06-08-2017, 12:43)napolyon94 : ulan TR ACE'i atladık,  o oynasın, ardından Faramir ve tekrar ben oynayacağım.

Reis herkes her konu da serbest, anladın sen onu  :sweatsmile: :sweatsmile:

Bu arada Doğu Polonya neden Sovyetler'de değil?

Molotov Ribbentrop yapılmamış hiç.
Ara
İyi cesaret valla iyi Sovyetler girmemiş bize :D :D :D
трагедия
[+] 1 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Beyler bu turu benim yerime başka birisi oynasa olur mu ? illa sıra sende sen oyna derseniz oynarım 12 gibide
Ara
Bence 3 saat daha bekleyebiliriz.
Ara
Bence de 3 saat bekleriz ya ne olacak sıkıntı değil insanlık hali.
трагедия
Save ;http://s6.dosya.tc/server10/n6gs17/GER_1941_01_01_03.rar.html

Ara
Güzel bölüm fakat araştırma slotu veren focusu bir türlü yapamadık.
Ara
kanka bakalım bana büyük ihtimal berlin önlerinde land fort yapmak nasip olcak sen yine iyisin :D
Ara
Oynayacaktım hatta oynadım ama 3-5 kere baştan save i aldım Sovyetler konusunda çok kararsızım özellikle çok tehlikeliler herkes özgür ama gerçekten öneriye ihtiyacım var Tr Ace gibi Savunma hattı mı çekeyim ki öyle de denedim yoksa direk olarak Sovyetlere gireyim mi?Sizce Ordu bunu kaldırır mı?
трагедия
Bence Sovyetler ile 1 yıl saldırmazlık imzalayıp İngiltereyi bitirip sonra bastığımız çok sayıda zırhlı tümenlerle Sovyetlere girelim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.