Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
Classicten alınca kartlar kalıcıysa clasicten almak daha mantıklı sanki?
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Klasik setten oluşan kartlarla ladder destesi yapman pek olası değil.
Burada ilk maddede senin sorunun cevabını vermiştim. @Gurt

https://forum.strategyturk.com/konu-hear...#pid174127
tTRiYax.png
Ara
eklenti çıkınca beş galakrond kartının da ücretsiz verileceği konusuna denk geldim birkaç yerde. gerçekten böyle bir şey var mı yoksa sadece yanlış yorumlama mı ?
tumblr_m4rerjNz5e1qk26dzo1_500.gifv
Ara
(10-12-2019, 16:00)scelik : eklenti çıkınca beş galakrond kartının da ücretsiz verileceği konusuna denk geldim birkaç yerde. gerçekten böyle bir şey var mı yoksa sadece yanlış yorumlama mı ?

Doğrudur.

https://forum.strategyturk.com/konu-yama...6-0-yamasi :Giriş Bonusları

Descent of Dragons eklentisinin çıkışından itibaren 90 gün içinde oyuna giriş yaptığınızda 3 adet Descent of Dragon kart paketi ve 2 adet Shield of Galakrond kartına sahip olursunuz. Ayrıca, paketlerinizi açtığınızda 5 efsanevi Galakrond kahraman kartını elde edeceksiniz.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Mağazada bulunan adventures ne işe yarıyor?
Ara
(10-12-2019, 21:28)Gurt : Mağazada bulunan adventures ne işe yarıyor?

Adventure'lar tek kişilik macera içerikleridir. Hepsinin belirli bir hikayesi vardır. Maceradaki patronları yenerek hikayede ilerlenmektedir. Sonunda genelde kart paketi ödülleri bulunur (eski maceralarda ödül sadece o maceraya özgü kartlardır) ama sadece verdikleri ödülleri için maceraları oynamamak gerekir. Çünkü 100 altına alabileceğin kart paketinden daha düşük oranda ödül verirler.
tTRiYax.png
Ara
Peki hikaye oynanışları parasını karşılayacak kadar zevk verir mi?
Ara
Kişiden kişiye değişir. Kendi fikrim olarak ben genel olarak zevk alıyorum ve parasını karşıladığını düşünüyorum. Sadece Boomsday eklentisinin macerası Puzzle Lab'da pek zevk almamıştım.
tTRiYax.png
Ara
Bence de kişiden kişiye değişir ama uzun süre sonra oyuna döndüğümde değişmiş macera sistemini gördüğümde fazlasıyla beğenmiştim. Eski maceralar 1-2 kilit kart dışında hiçbir albenisi olmayan sırayla AI yenme moduydu yeni maceralar ise fazlasıyla zevkli. Bana sorarsan parasının karşılığını kesinlikle veriyor. Belirli durumlarda karakterler arası etkileşimler bile son derece zenginlik katıyor.
WhaW8Am.gif
Ara
Deck number bulamadım. Desteme tıklayıp copy diyince olmadı. Resimle anlatabilecek var mı?
Ara
(10-12-2019, 22:29)Gurt : Deck number bulamadım. Desteme tıklayıp copy diyince olmadı. Resimle anlatabilecek var mı?

Sorunu doğru anladıysam deste kopyalama nasıl yapılıyor diye soruyorsun. Destende ismin yazdığı kutucuğa tıkladığında aşağıdaki resimdeki gibi 4 seçenek çıkıyor. Bunlardan copy yazana tıkladığında destenin kodunu kopyalamış olursun. O da spoilerdaki gibi gözüküyor.

Görsel

tTRiYax.png
Ara
Deck builderda bunu yazınca sonuç gelmedi ama.
Ara
(11-12-2019, 17:27)Gurt : Deck builderda bunu yazınca sonuç gelmedi ama.
bir yere yazman gerekmiyor diye biliyorum dostum reddganin paylastigi kodu kopyala oyun icinde new deck kismina tikladiginda uyariyla karsilasman gerek clipboard daki desteyi olusmak istiyormusun diye
Ara
yok ben deck oluşturmak için dedim oyun içini biliyorum.
Ara
Kart arkalığımı nereden değiştirebilirim?
Ara
(25-12-2019, 22:38)SchrödingersCat : Kart arkalığımı nereden değiştirebilirim?

Koleksiyonda sağ üstte iki tane buton var, soldaki kart arkalığını değiştirir.

cb.png
tTRiYax.png
Ara
Görevler kısmında sürekli olarak yenilenen ve 2 adet kart destesi veren görev sonsuz kez tekrarlanabiliyor mu?
Ara
(25-12-2019, 22:53)SchrödingersCat : Görevler kısmında sürekli olarak yenilenen ve 2 adet kart destesi veren görev sonsuz kez tekrarlanabiliyor mu?

Hayır. Son çıkan genişleme paketi için özel görevler. Birkaç kere tekrarladıktan sonra daha gelmeyecek.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
zilliax craflamak hala mantiklimidir. mech paladin destesi yapma fikrim var zilliax ve kangors endless army eksik. en azindan birisi bulunsun istiyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.