Hearts of Iron IV'e Eklenmesini İstedikleriniz
Düzelir düzelir siz merak etmeyin bu oyuna daha yıllarca dlc gelecek bu fırtına öncesi sessizlik.
Ara
Konuyu hortlattım çünkü paradox biz oyuncuların isteklerin görmeye başladı.
Bence burada önerilerimizi sunup en beğenilen önerileri paradox'un forumunda ingilizce yayınlayalım.Bize oradaki diğer oyuncularda katılırlar hatta diğer ülkelerin forumları.
Bu sayede biz oyuncuların talepleri doğrultusunda oyunda ki değişiklikleri daha hızlı yaparlar.
Ara
dlc .
[+] 2 üye Kaiser-i Rum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni tugay tipleri, biraz event ve küçük silahlara da geliştirme şansı tanınabilir.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Subject oluşturma.
Ara
Müttefik devletler için hedef şehir koyma , Combat taktiklerin düzeltilmesi , Yakıt sistemi , İstihbarat , daha tarih 1939 iken araştırılamayan Fighter 3 , Generaller ve Mareşaller için daha fazla özellik .
Ara
Yüksek irtifa Deniz bombardıman gelsin stratejik bombardıman uçaklarına.
Ara
Paradoxun diğer oyunlarını da oynamak istiyorum özellikle EU4 ve ben bir oyunun tüm dlclerini alan biriyim(takıntı) ama şu sırf dlc'ler yüzünden yanına bile yaklaşmıyorum umarım bir gün bu sistem değişir.

Şu anda baktım eu4 collection 476 tl bu fiyata oyun olmaz kimse kimseyi kandırmasın.Bunun gibi oyunları adam gibi yapan firmada yok düşmüşüz paradox'un eline istediği gibi oynuyor fiyatlarla. Şu anda HoI4'ün geleceği de bu biz aslında 500 tl'lik oyunu taksit taksit ödüyoruz.

Bu oyun türüne başka bir firmanın sağlam bir şekilde elini koyması lazım ki aklı başına gelsin bu firmanın.
Hangi oyunun altında paradox yazısı görsem kaçar hale geldim.

Bide şu CoH 2 deki general muhabbeti yok mu ah.. ah.. aynı zihniyet.. mahvediyorlar oyunları.(tabi bu işte paradox nirvanaya ulaştı orası ayrı)
[+] 7 üye Bambukavak nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
20 sene sürecek bir senaryo için çok fazla uğraşmanın anlamı yok diye yukarıda arkadaşların saçmalık diye adlandırdıkları şeyleri göz ardı etmiş olabilirler.

Supply meselesi ise sovyetler 9 milyon asker, çin 4 milyon , almanya 6 milyon , japonlar 2 milyon asker kaybetti. Toplamda ölen insan sayısı ise 72.000.000 gibi bir rakam.

Supply in çok fazla önemi yok gibi sonuçta büyük ülkelerin sanayileri bunu karşılayacak güçteydi. Tabiki Türkiye yada ırakla oynamaktan bahsetmiyorsanız. Türkiye ancak varını yoğunu trakya sınırına yığarak işgale dayanmak için hazırlanmış. Uçsuz bucaksız rusya yada ağır sanayi atılım hamlesini gerçekleştirmiş almanya ile mücadele o günde zor bugün de zor.

Fakat hava saldırıları arkadaşların dediği gibi ilginç olmuş, genel olarak destek yada saldırı bölgesel olarak sadece atom bombasında mevcut.

Oyun bence güzel zaman geçirmek için ideal. Fazlasını sistem sorunlarını bitirdikten sonra olabilir.
[+] 1 üye atombombası nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Atom bombasini da taktik nokta atisi olarak kullaniyorlar su siralar. Ingiltere 1941 de atok bombasi atabiliyor zira.
Ara
@Anubis bu yüzden korsan var :))
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.