Hikaye: Savaş Sanatı
12-13 ve 14. Bölümler geldi iyi okumalar :)
Ara
Öğlen öğlen güzel bir sürpriz oldu @Lehr baya hazırlıkları tamamlamışsın zaten Aralık 1941 de Amerikada savaşa dahil olursa daha Japonlar kendi hallerine düşer ama Rizhao çıkartması çok güzeldi HOI 3 yapay zekada biraz daha iyi bu konuda ve planın için birliklerin olmasa baya çökerdi orası güzel tutundular
Ara
(17-03-2018, 14:05)Feldmarschal : Öğlen öğlen güzel bir sürpriz oldu @Lehr baya hazırlıkları tamamlamışsın zaten Aralık 1941 de Amerikada savaşa dahil olursa daha Japonlar kendi hallerine düşer ama Rizhao çıkartması çok güzeldi HOI 3 yapay zekada biraz daha iyi bu konuda ve planın için birliklerin olmasa baya çökerdi orası güzel tutundular
 Evet şansım yaver gitti yoksa adamlar ordaki 3 kolorduyu birden çevirip imha edebilirlerdi.
[+] 1 üye Lehr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 3 üye Lehr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel bi boşluk yakalamışsın vurursan ordan baya rahatlar cephe hatta yarımadadan bile asker çekebilirler :D
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
En heyecanli yerinde bırakmışsın olmadı şimdi : D
[+] 2 üye birisi43 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 2 üye Lehr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yine güzel bir bölüm sonunda o limanı alman baya iyi oldu lojistik güzergahı uzayınca işleri daha zorlaşır
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(21-03-2018, 17:09)Feldmarschal : Yine güzel bir bölüm sonunda o limanı alman baya iyi oldu lojistik güzergahı uzayınca işleri daha zorlaşır
 Evet liman benim için önemliydi şu aşamada cephe hattı çok uzadı sayıca üstün olmadığım sürece savunmada ve saldırıda özellikle de milis hatlarında sıkıntı oluyor şartları eşitlemek için detaylı bir plan hazırlıyorum zaten :D
[+] 1 üye Lehr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Pazartesi ya da Salı gününe kadar aksiyon olan bir bölüm çıkartamam işler çok yoğun olacak ama yarın planlar ve seçeneklerle ilgili bir bölüm yayınlamayı düşünüyorum takipte olan arkadaşlardan da fikirlerini bekliyorum göremediğim bir detaya ışık tutmanız beni çok memnun eder şimdiden teşekkür ederim .
Ara
[+] 3 üye Lehr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Lehr hocam bekliyoruz :D
Ara
Şirket bilgisayarına ben izindeyken format atmış akıllılar save dosyası da gitti haliyle hikaye ortada kaldı malesef :(
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.