Hikaye: Sieg oder Valhalla - 43.Bölüm - Kara Haziran
Sebebini ilerde yazacam aslında dediğin gibi biraz erken oldu ama olsun
Ara

[+] 1 üye Lehr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
yine çok güzel bir bölüm olmuş @Lehr moskova zorlamış senin panzerleri ki aslında az sayıda olması zorladı yoksa önünde çok kuvvet kalmamışa benziyor akdenizde ise yapmak istediğini anladım idye düşünüyorum boağzı kapatıp içerdeki ingiliz gemilerini yok edip olası bir Sicilya Mora ve Marsilya çıkartmalarını engellemek için strateji güzel ABD afrikaya adım atmazsa uzun bi süre işleyebilir :D
Ara
(26-05-2017, 14:03)Feldmarschal : yine çok güzel bir bölüm olmuş @Lehr moskova zorlamış senin panzerleri ki aslında az sayıda olması zorladı yoksa önünde çok kuvvet kalmamışa benziyor akdenizde ise yapmak istediğini anladım idye düşünüyorum boağzı kapatıp içerdeki ingiliz gemilerini yok edip olası bir Sicilya Mora ve Marsilya çıkartmalarını engellemek için strateji güzel ABD afrikaya adım atmazsa uzun bi süre işleyebilir :D

Sebebini detaylı olarak 43. bölümün sonunda yazacam  şimdilik şu kadarını söyleyim, Müttefikleri Avrupa dan mümkün olduğu kadar uzak tutmam lazım
Ara
tahmin ettiğim gibi çıkarmaları engellemek amaçlı atılmış makul bir hamle güzel :)) ve 43.bölümde açıklıcam derken demek ki bölümler hazır o zaman bekliyoruz @Lehr bölümlerin devamını :D
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
Bir yandan kalan bölümleri bekliyorum, bir yandan da hikaye sona yaklaştığı için üzülüyorum...
[+] 1 üye Hurgeneral nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 3 üye Lehr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çok güzel iki bölüm daha okudum @Lehr ben oynasam Almanyayla bu okuduğum kadar hoşuma gitmezdi heralde gerçekten her gün iki üç bölüm geliyo yukarda yazmış bi arkadaş bi yandan seviniyorum ama biticek diyede üzülüyorum bende aynı şekilde...

Harita güzel olmuş zaten uralların ilerisinde bişey yok takılsın orda ruslar ve işte şahsım adına beklenen Sealion geliyor merakla bekliyorum :D
[+] 2 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ordular, ilk hedefiniz Manş Denizidir. İleri!
[+] 1 üye Hurgeneral nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 3 üye Lehr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Öncelikle @Feldmarschal ve @Hurgeneral beğeni ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bu bölümle beraber kendimce belirlediğim sınırları güvence altına aldım ve İngiltere ile aramızdaki tatsızlığı çözmek için İngiltereyi ziyaret etmeye hazırım. Hikayenin gidişatına gelecek olursak pazartesine kadar yeni bir bölüm çıkartmayı düşünmüyorum normal şartlarda haftada 3 bölüm çıkartırım diye düşünürken yeni gelecek olan genişleme paketinin yaklaşması sonucu bölüm çıkartma sayısı günde 3 e kadar çıkmış oldu. Bu haftadan sonra iş yerimdeki tempo hızlanır diye düşünüyorum bu yüzden bölüm çıkarma sayısı muhtemelen günde 1 olacak. Tekrardan okuyan, beğenen, takip eden, destek veren herkese teşekkür ederim.
[+] 2 üye Lehr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
Ara
İngiltere'de gitti, ingiliz direnişi çok yavan kaldı
Ara
(30-05-2017, 08:04)napolyon94 : İngiltere'de gitti, ingiliz direnişi çok yavan kaldı

Valla ne yalan söyleyim Hoi 3 ün Ai sini düşündüm normal açtım keşke boost falan atsaydım ben orda Londra 'ya saldırıyorum sahilde 60 Müttefik tümeni hiçbir şey yapmıyor yazık gerçekten bu oyuna.
Ara
Aİ neymiş öyle ya 60 tümeni ne diye bekletirsin orda tamam çıkarma bekliyor olabilirler ama Londra elden gidiceğine saldırsalar daha iyi olurdu Polonya bile daha iyi savaştı :D Ellerine sağlık @Lehr ama ABD böyle olmaz diye temenni ediyorum orayada iki günde girersen hakikaten yazık oyuna
Ara
Benim tahminim Müttefikler de çıkarma yapmaya hazırlanıyordu ben çıkınca da Ai çıkarmadan vazgeçmedi Muhtemelen Ai yazılırken seçenek olarak çıkarma işini 1. planda tutmuşlar hikaye boyunca bir çok tümeni çıkarma yapıp telef oldu umarım düzeltirler yeni paketlerle şu an oyun sırf makyaj sabrım olsa Hoi 3 oynarım ama ona da açıkçası sabrım yok :D
Ara
Ara
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.