[HS] Medieval 2 - Grand Campaign Hotseat (Retrofit)
Bu nedir lo :neutral: .Ben dedim abi bu adam bütün İberya yı yutmuş, dediler '3 lü giricez la, np' şimdi baktım Fransa adada kimseden Fransa ya savaş ilanı yok :D.Dostluk bozmasam gireceğimi anlamayacaktı belki ama bozduktan sonra direk ordu getirmek etik değildi dedim 2-3 tur ara var sonra saldırırım bir şey olmaz, bozar bozmaz donanma bastı çıktı adaya :D.Sonuç olarak Fransa insan gibi oynamıyor beyler.Neyse bunlar hep tecrübe  :smiling:
Ara
Ben senin daha ilk turunda saldırıp Londrayı alabiliyordum, ben de " yeni geldi şimdi hain damgası vurmasın yüzümüze" diye dalmadım senin ordu getirmeni bekledim. :D hayırlısı be gülüm. Ama ordun ve ajanların var. Hala birşeyler yapabileceğinin ben farkındayım umarım sen farketmezsin :D
Ara
Hocam hayvan gibi şiy yapıyorsun, adam daha acemi :D olmaz ki böyle :D :D
[+] 1 üye ZenderX nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yok ben de farkındayım ama arkadan savaş yemediğin sürece sadece süre uzatır, alma şansım yok seni.Arkadan da dalacak kimse yok gibi, o yüzden gg :D.
Ara
Sen yine oynamaya devam et bırakma, ilk dayağını benden yiyenler şu an en iyi hotseatçiler mesela @ZenderX :D
Ara
@iberkay kardeşim en güzel taktik savunma yapacaksın ajanla sonra Venediğin Fransa'ya girmesini bekleyeceksin Merco üstatların üstadıdır.Onun öğrencilerinden öğreniyoruz düşün :D
Ara
İberkay intihar etmişsin biraz. Hotseatin en önemli kuralı Samet abiyle iyi geçinmektir :D
Ara
@etzel Hocam bende Venediği bekleyecektim ama Rusya ya gidecek askerler vardı ve gitmediler kaç tur oldu oradan bile çaktı Fransa o askerlerin döneceğini, artı dostluk bozmayla da gayet güzel anladı yani kendine geleceğimi.Sürpriz saldırı şansı kalmamıştı, gemiyi de basmış mecburi olarak bu hareketi yaptım yani.
@Hammurabi Hocam ne yalan söyleyim, ilk İskoçya yı görünce dedim ki bu adam napmış, her yer Fransa ya mı bırakılır diye, şu an ki durumumda da diyorum ki en mantıklı tercihi yapmış adam ülkesinin içine ettik :D.
Ara
ilk hotseatimde ben de hocanın gazabına uğramıştım. haçlı çektik galbiyetten emin, hoca yine fransa :)) ispanya macar sicilyayı yenmişti :) tabi ozamandan u zamana kadar çok sular aktı köprünün altından :D
Ara
@iberkay Estağfurullah o anlamda söylemedim. Ülke benim değil senin artık istersen Amerika'ya git bi şey demeye hakkım yok :D
Ara
Artık kendini Roma Imparatorluğu'nun temsilcisi ve varisi olarak gören 3 devletimiz var gibi görünüyor, hoş bir şey :D Hotseat gerçekten kaliteli devam ediyor. Ama anlam veremediğim şey Avrupa'daki müttefiklikler. Düşmanlar dost oluyor dostlar düşman oluyor falan :)
G0kMNN.png
Ara
Haritaya bakıyoruz. Roma kimde. Şşşşşşşş  :joy:

Şuan kimse kimseye güvenmiyor. Kırılma anlarından birindeyiz. Samet reyiz Victory'i alcak gibi duruyor. Onu dengeleyecek bir ben vardım Avrupa'da. Oyunun başında zaten müttefiklikler çok ters oldu. Reyiz iyi yararlandı :joy:

@GaulTurk
[+] 1 üye brkrs nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben venediğe karşı dostça yaklaştım ona bana tavır aldı.Şimdi olaylar doğru hale geliyor.Ama dostluk elini uzatana saldırmam.Ah venedik ah şuan kutsal topraklarda haçlı bayrağı dalgalacaktı şimdi.
Ara
(07-02-2017, 15:40)iberkay : @Hammurabi Hocam ne yalan söyleyim, ilk İskoçya yı görünce dedim ki bu adam napmış, her yer Fransa ya mı bırakılır diye, şu an ki durumumda da diyorum ki en mantıklı tercihi yapmış adam ülkesinin içine ettik :D.
Katılmıyorum sana.burak reisin affına sığınıyorum
Önce İskoçya dedim hocaya dalalım iskoç dedi ben müttefik oldum.
Buraka dedim bilmiyorum dedi.Hatta yanlış yazdı Rp de bende sinirlendim.Normalde Venedige saldıracaktım böyle yaptığı için ama dedim farklı tatlar peşindeyim Fransaya da dedim.Ben ona saldırmazlık önerdim o bana ittifak.Ona rağmen Venedik iki de 1 beni tehdit etmese Venedike girmezdim.Hedeflerim Rusya ile bizansdi.Daha doğrusu Aytaç bıraktıktan sonra bizansa yöneldim.Yoksa saldirmayacaktim.
Rusya çok iyi niyetli çıktı valla ben 7. Tur Thorn gelir diye hesap yapmıştım.Ayrıntılar aramizda.
Velhasıl yıkılmaya gelecekken oyun başına döndüm sıkıntı değil.Bizansı zor tutuyorum bak salarım üstünüze Kayzerle konuşurken dikkat edin.
Ara
@GaulTurk

Okuduğum en hoş rp'lerden biriydi :D
[+] 1 üye brkrs nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Normalde 'ağam, paşam, Rusyam, yapma' demem gerekiyordu.Baktım desem de İsveç e gözü dikmiş en son bir giderle karışık duygu sömürüsü deneyim dediydim yememiş :D.Güzel cevap olmuş, sağlam güldüm
[+] 1 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kahkaha yüzünden saray görevlisinin ölmesi ve bunun savaş sebebi sayılması hakkaten güzelmiş
Ara
Tebrikler @Merco.Güzel çarpıldım.Pek yapacak hamlem kalmadı yukarıdan Rusya da gelecek, yavaşlatmayım hs yi çıkarsanız daha iyi olur.Kalanlara başarılar, güzel oyun dönüyor.
[+] 1 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir dahaki hotseate bekliyoruz seni. Birşeyler öğrendiğini düşünüyorum. Bir iki oyun daha oynarsan baya yol katedersin. Herkes single da çok iyi oynuyor zaten. İş hotseatte :)
[+] 2 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben singlede iyi oynadığımı kabul etmiyorum :)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.