İspanya İç Savaşı [Forum Oyunu] Dördüncü Tur Geldi.
Cumhuriyetçiler durmadan artıyor Almanlara Kara Ordusu da versek artık bir sonraki tur için en azından sadece Hava kuvvetleri sıkıntı oluyor biraz.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Madrid Savaşından görüntüler.

Ara
(23-03-2019, 18:31)Faramir : Cumhuriyetçiler durmadan artıyor Almanlara Kara Ordusu da versek artık bir sonraki tur için en azından sadece Hava kuvvetleri sıkıntı oluyor biraz.

Aklımda duruma göre eklicez.
Ara
Fasistler ne hucum etmis be
Ara
Güney ve kuzey cepheleri ağır yara almış.
Bu 2 cepheden birine gitsem iyi olacak. @TR Ace hangi cephede daha zayıfız?
Ara
(23-03-2019, 22:30)Royal Guard : Güney ve kuzey cepheleri ağır yara almış.
Bu 2 cepheden birine gitsem iyi olacak. @TR Ace hangi cephede daha zayıfız?

Kuzey şehire çekildiği için savunması daha kolay savunana kalmış tabi ama güneyde hayla bölge açık ve
Ara
Benim tanklar noldu? Kanatlardan salmıştım.
Adım DEATH, ölümün vücut bulmuş haliyim. -YAA
Ara
(23-03-2019, 18:59)Sxario : Madrid Savaşından görüntüler.

Merkez böyle olsa bile akılsız mevki kovalayan subaylar ve askerleriniz Kuzeyde tanklarımın paletlerinin tadına baktılar.
Ara
(23-03-2019, 23:39)DEATH : Benim tanklar noldu? Kanatlardan salmıştım.

Evet güzel bir hatirlatma notlar sirketteki bilgisayarimda olunca senin kuzeyde olduğunu unutmusum............

Kuzey Cephesi için savaş i eve geçince duzelticem.
Ara
(24-03-2019, 09:35)TR Ace :

Evet güzel bir hatirlatma notlar sirketteki bilgisayarimda olunca senin kuzeyde olduğunu unutmusum............
  • Evet Kuzey Cephesi için savaş i eve geçince duzelticem.

Her türlü bir sahte ricat ve turan taktiği var hiç değilse bizim biraz ilerlememiz lazım. Ah Ace ah
Ara
Bir saatten uzun suren birşey yaptigimda ne olursa olsun bir detayı unutuyorum. Ama bu sefer cumhuriyetciler kazanicak
[+] 2 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben napıyorum şimdi 1-2 gün giremedim kusura bakmayın doğum günümdü :D
[+] 2 üye Wayfear nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(24-03-2019, 09:35)TR Ace :

Kuzey Cephesi için savaş i eve geçince duzelticem.

Kuzey cephesinde daha iyi bi duruma gelicez galiba.
O zaman ben güney cephesini tutayım.
[+] 1 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Turu düzenledim kuzey için mapi sonraki turda değiştirilmiş olarak koyacağım.

Wayfear faşist tarafına ekleyebilirim sonraki turdan sonra seni turu gönderdiğimiz için Royal Guardı ekledim sence
Ara
Cumhuriyetçileri, hürriyetçileri alt edemeyeceksiniz, rezil olacaksınız Faşistler! Baskı rejimi hiçbir zaman başarılı olamamıştır, olmayacaktır da! Siz de istisna değilsiniz. Artık öteki dünyanın hakimiyeti için savaşırsınız, çünkü bu dünyada size yer yok! Yüce Cumhuriyet askerleri sizi toprağa gömecek. Cumhuriyet'in bayrağı ise göklerde süzülecek, sizin kıymetsiz bez parçanız ayaklar altına alınırken!

IbnE9P2.gif
Ara
(25-03-2019, 00:10)TR Ace : Turu düzenledim kuzey için mapi sonraki turda değiştirilmiş olarak koyacağım.

Wayfear faşist tarafına ekleyebilirim sonraki turdan sonra seni turu gönderdiğimiz için Royal Guardı ekledim sence

Piyade demişsin de kanatlarda tank vardı. Piyadeler Nehir'in önünde anti tanklarla korunan bi hat oluşturmuştu?? Ve Papaya mektup yazmam onaylandı mı? Onaylandı ise ne oldu?
Adım DEATH, ölümün vücut bulmuş haliyim. -YAA
Ara
(25-03-2019, 18:28)DEATH :
(25-03-2019, 00:10)TR Ace : Turu düzenledim kuzey için mapi sonraki turda değiştirilmiş olarak koyacağım.

Piyade demişsin de kanatlarda tank vardı. Piyadeler Nehir'in önünde anti tanklarla korunan bi hat oluşturmuştu?? Ve Papaya mektup yazmam onaylandı mı? Onaylandı ise ne oldu?

25itroy25 de merkezde olduğu icin sen kanatlardan saldiracagini belirtince askerlerini kanatlarda tuttum Hiulk lede konuatuk cephe Nin bir kanadi 15 km ye felan geliyor 100 tankin olsa bile sadece bir kanat icin 150 metredebirtankinve baska hicbirseyin Olmayacak.

Ne kadar kotu sonlanacagini soyle test edersin hoo4 gir4 tümen piyadeye tek bir tugay tankla saldir.

Ek olarak yardım vs rp olarak yazabilirsin ama ben şık vermeyince anlami yok o zaman almanlarada 1.Panzer Tümeni ni felan vermem lazim @Faramir severdi bence ama :)

Edit:Bu tür şeyleri iki tur içinde düzeltiyorum sadece Cumhuriyetçilere özel bir durum değil.
[+] 2 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
C şıkkı olsun Wayfearın gelmesi hiç değilse 2vs2lik bir durum yaratır.
Ara
Herkes turunu atarsa bu aksam yada yarin ogle gelir tur
Ara
@TR Ace iyide kanka 150 tane tank ve 150 k asker artı 300 uçak merkezin boş bırakıldığı anlamına mı geliyor. Ayrıca kanattan saldırmayacağı belli olduğu andan sonra neden dediğim gibi kuzeyden ve güneyden tanklar girmedi savaşa 300 tank kanatlardan saldırsa yarısı atış yapsa hiç mi askerlere değmiyor pz 2 ler maksimum 40 km hıza çıkabiliyorken biz bunların gelişini görmeyip merkezi boş mu bıraktık yazdıklarımı atayım arkadaşlarda okusun.

@napolyon94
@HulkSpider03
@Sxario
@Faramir

@25itroy25
@DEATH
@Yolgezer

Geride kalan askerlerimi merkeze çekiyorum topyekün olabilen en ağır saldırı için hazırlıklara başlıyorum savunan tarafken tek yumrukla yıkmak istiyorum asker sayı bakımından üstün olsada savunma ya önem verip siperlere hakim yüksekliklere makineli tüfekler kurdurup gece gündüz nöbetçi sayılarını iki katına çıkarıp gece  gelecek ani bir baskını önlemek için önlem alıyorum ve 2-3 gün askerlere. Zannediyorum ki beni kuşatmaya yönelik bir harekat yapıcak ve askerleri direk, tankları kanatlarda kullanıcak napolyon onun için avcı uçaklarımı bana merkezden saldıran askerlerin üzerine 300 birden gönderiyorum hepsi sorti yaparak makinalı toplarını askerlere sıkıcak tankları ise 150 tanesi merkezde geri kalan 200 200 de diğer kanatlara koyuyorum herhangi bir kuşatma harekatında direk tanklar hucüma geçip etraflarını kuzey ve güneyde kapatıcaz eğer topyekün karşımdan saldırırsa yine tanklar kuzey ve güney yönünden hilal gibi saldırıya geçecek ve durmayacaklar düşman çekilse dahi etkili 1000 metre menzilleri ile 550 tank ve 300 uçak bir an durmadan bombalayacak ve en ağır zayiatı verdirecek.  

Bence çokda kötü bir plan değil o kadar 3 5 bölge geri çekilecek kadar bizim taraftakiler kötüyse mesaj atında bundan sonra bu kadar kötü bir plan yazmayım
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.