Kırık Resim Merkezi
QCgtRwK.png
KIRIK RESİM MERKEZİ
Bu konu üzerinden forumda gördüğünüz kırık resimleri bildirebilirsiniz, bu resimler yenilenebiliyorsa yenilenir, yenilenemiyorsa kaldırılırlar.
Konu üzerinden aynı zamanda forumda kullanılabilen resim yükleme sitelerine dair duyurular yapılacaktır.
Zannediyorum 2 gündür forumda hizliresim'in geçtiğimiz aylarda sorun yaşaması sonrası kullanmaya başladığımız resimyukle.xyz sitesine girilmiyor, dün oradan resim yüklemeye çalıştığımda siteye girebilmiş ancak resim yükleyememiştim, bugün tamamiyle siteye erişim sağlanamıyor. Bu kapsamda forumda "resimyukle.xyz" sitesine yüklenmiş resimler de görüntülenemiyorlar.

Bir süre bekleyip sitenin ve resimlerin geri gelmemesi durumunda bu linklerin bulunduğu konularda kurtarma çalışmaları yapacağız.
Yok artık ya şaka gibi var ya. Nereye elimizi atsak kurutuyoruz.
Sic Parvis Magna
Ara
Siteye upload etmek maliyetli bir şey mi?
giphy.gif
Ara
Uzun vadede problem teşkil edebilir.
Resimyukle.xyz sorunu çözülmüş gibi görünüyor şu an.
(26-06-2018, 13:39)altnkurt : Yok artık ya şaka gibi var ya. Nereye elimizi atsak kurutuyoruz.

Bugün Discord'u da kaybettik. Tek sağlam kale imgur kaldı.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kırık resim merkezi konusunun resmi kırık.

Benim yazdığım iletilerdeki kırık resimleri sağlamlarıyla değiştireceğim, değiştirilemiyorsa sileceğim, eskiden yeniye doğru gidiyorum.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
Discord'a yüklenen görsellerin linkini tekrar Discord'a yapıştırıp, görünen ekran görüntüsünün linki üzerinden indirip, başka yere yükleyip linki yenileyebilirsiniz. Discord'a yüklenmesi sebebiyle görünmeyen görseller bu şekilde kurtarılabiliyor.

Ne yazık ki ülkede imgur'un zamanında çok uzun süre boyunca yasaklanmış olmasının zincirleme etkisi bu.
Discord sebebiyle resimleri görüntülenemeyen önemli konuları bu konu altından bildirebilirsiniz.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.