Kore Savaşı 1950-1953 Roleplay
C) baskente git.
Ara
Amiral "Nefeskesen" onaz her zaman ki gibi görevinin başındaydı. Savaş ilanından sonra doğrudan müdahale etmek için görevlendirilmişti. Amiral Nefeskesen şüphesiz ki namını 3-5 tekne batırarak elde etmemişti. O görevinin başındayken Çin kıyıları güvendeydi. Lakin ilk zamanlarından beri korsan hikayelerine kendini pek bir kaptırmıştı. Sırf kendi ulusu için değil Dünya denizcilik tarihine kazınmak istiyordu. Hırsı genellikle iyi neticeler doğursa da layık olduğu üne kavuşmasına yetmemişti. Kim bilir? Saçlarına aklar düşen bu çekik gözlü şeytan, bu sefer bunu elde edebilecek miydi?

B şıkkını seçiyorum.
Ara
C) Sovyet tehlikesine karşı Jiko şehrine konuşlan
Ara
Hepinizden özür diliyorum arkadaşlar.İki,Üç gündür başımda bazı problemler vardı siteye girecek vakti bulamadım.Dışarıdan takipçinizim.Affınıza sığınıyorum.Oyuna dahilsem Hulkspider veya onaz tatbikat yaparsanız kabul edebilirim çünkü en mantıklısı o benim için.Diğer türlü C)Artvin'e sız.Türkiye ile zaten savaş halindeyiz.
Ara
(Seçilen) olarak yazıldı bu akşam gece 23:00'a kadar seçmeyenlere ÖM bildirimi yollanacaktır. 00:00'da hala seçmezse diskalifiye edilir.
Ara
Ayıp ettiniz yarısından fazlası şık seçmedi..
O zaman neden katılıyorsunuz kardeşim?
Yarın akşama erteliyorum yoksa rezil olcak konu..
[+] 2 üye Oner nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Konu çok uzadı millet bi hevesle girdi uzadı uzadı millet bakmayı ve kovalamayı bıraktı büyük ihtimal bu tarz oyunlarda bir iki gün içinde başlanması lazım sonra gelenler yavaşça birliklere yerleştirilmeliydi
Ara
Bu tür rp oyunlarında iki taraf da (oyuncular ve oyunu yöneten kişi(ler)) ilgiyi alakayı kesmemelidir. Yoksa sonucu bizzat görmüş olduk. Kendi tecrübelerime dayanarak birkaç öneride bulunmak isterim.

Başlığı açarken, oyunun başlangıç tarihini belirtmek gerekir. Başlık çoğu zaman güncel konular listesinde bulunmadığı için, oyun başladığında oyunculara turun başladığına dair mesaj atılmalıydı. Şahsen şans eseri denk gelebildim. Eksik katılım olduğu takdirde 3-5 tur oyalanarak geçiştirilebilirdi. Aynı zamanda alımları açık tutarak oyuncu sayısında artış beklenilebilirdi. Senaryo bir tarafı üstün kılmadığı için gelen oyuncuları yerleştirmek de problem oluşturmazdı. Kısacası oyun yöneticisinin yönlendirmeleriyle güzel bir oyun ortaya çıkabilirdi.

Kısacası insanları oyundan soğutmamak gerek. O vakit yapılan sitemler abes kaçmaz.
[+] 1 üye onaz nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyun iptalse ben takibi bırakıyorum
giphy.gif
Ara
Değil ancak kimsenin ne taktığı var ne ettiği?
[+] 1 üye Oner nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Aslında kemik kadroyla oyuna devam edebiliriz.7 kişi sürekli takipte gözüküyor.Kurucu olarak oyunu dışarıdan takip edebilirsin yada bir tane daha düzenli girecek adam bulabilirsin.Çok zamanımız yok çünkü elindekilerde gider.Hızlı hareket etmen lazım.
[+] 1 üye chatlaks14 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yarın 1 işim var yarın akşam 2. şıklar geliyor gerisi diskalifiye.
Ara
A) şıkkını seçiyorum.
Savaşları ve birliklerimizin yerini görebileceğimiz bir harita olsa fena olmaz.
Bir de şıkları yazarken etiketlersen çok iyi olur.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Guncell
Ya istiklâl, ya ölüm !

-Mustafa Kemal Atatürk
Ara
Şıklar nerede
giphy.gif
Ara
Bi önceki sayfaya bak
Ara
(03-05-2017, 23:17)Feldmarschal : Bi önceki sayfaya bak

güncel olanlar?
giphy.gif
Ara
güncel daha yok maalesef bekliyoruz bizde
Ara
Yav denys e dedim demeyi unutmuş 1 haftadır girmiyor ''Strtageyturk Hacklendi'' yazıyor
Akşamda veriyorum 22:00
Ara
Dns'den kaynaklanan sorunlar vardı.Hacklendi yazdığına emin misin?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.