Kulüp: Strategyturk Felsefe Kulübü
Bu iki hafta içerisinde içerik üretemiyor, tartışma konuları başlatamıyorduk. İlerleyen günlerde yeni tartışma konuları ve içeriklerle karşınızda olacağız.

Yeni tartışmalar için öneri ve tavsiyelerinizi bekliyoruz.

En yeni tartışma konusunda fikirlerinizi beyan etmek isterseniz, Septisizm (Doğru Bilgi Var mıdır?)
Hala aktif bir şekilde katılım görünen tartışma konusuna gitmek için Yeni Dünyanın Kuruluşu ve Hümanizm Felsefesi
linklerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca kulüp etkinliği olarak devam ettirdiğimiz tartışma konularında kulüp üyelerinin katılımını bekliyoruz.

@altnkurt @Windfall42 @Sezar @Gurt @Aytaç @GandalfınTorunu @glorfindel @Adm @JanissaryArcher
Ara
Kulüp üyeleri, felsefe kulübüne bir ilgi gösteremeyeceğimden ötürü Felsefe kulübü Liderliğini devretmek istiyorum. Zira benim liderliğimde aktif bir şekilde yönetim mekanizması çalışamayacaktır. Kulüp üyelerinin kendi aralarında bir kulüp lideri seçmeleri arz olunur.

@kilical12333 @altnkurt @Windfall42 @Sezar @Gurt @Aytaç @GandalfınTorunu @glorfindel @Adm @JanissaryArcher
Ara
@altnkurt oyum bu arkadaşa
Noro lim, noro lim , Asfaloth!
Ara
@PashaZade kararını desteklemiyorum.Bilgisayarım yeni geldi, yeni konuları yazacağım. Felsefe asla ölmez sadece teknik sıkıntıları atlatmak lazımdı :D
Ara
(03-04-2018, 01:35)kilical12333 : @PashaZade kararını desteklemiyorum.Bilgisayarım yeni geldi, yeni konuları yazacağım. Felsefe asla ölmez sadece teknik sıkıntıları atlatmak lazımdı :D

Peki o zaman. Bir dönem daha devam edelim.
[+] 2 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(02-04-2018, 21:10)PashaZade : Kulüp üyeleri, felsefe kulübüne bir ilgi gösteremeyeceğimden ötürü Felsefe kulübü Liderliğini devretmek istiyorum. Zira benim liderliğimde aktif bir şekilde yönetim mekanizması çalışamayacaktır. Kulüp üyelerinin kendi aralarında bir kulüp lideri seçmeleri arz olunur.

kilical12333 altnkurt windfall42 sezar gurt aytaç gandalfıntorunu glorfindel adm janissaryarcher

(02-04-2018, 23:37)glorfindel : @altnkurt oyum bu arkadaşa

Halihazırda başka bir kulübün başkanlığını yaptığımdan dolayı bu adaylık için uygun birisi değilim.
Sic Parvis Magna
Ara
benide eklermisiniz
Ara
(04-06-2018, 19:18)kralılgaz : benide eklermisiniz

Ekledim.
Ara
Felsefe Kulübünde yeni başkan seçimi yapılacak, kulüp üyelerinden kulüple, kulüp etkinlik ve aktiviteleriyle ilgilenebileceğini beyan edenler başkanlık için aday olabilir. Ardından kulüp konusunda açılacak bir anketle başkan seçimi yapabiliriz. 10 gün içerisinde aday çıkmazsa kulüp kapanacak.
Ben de üye olmak istiyorum.
Ara
Ben başkanlığa adaylığımı koyuyorum.
Ara
Ben başkanlığa adaylığımı koyuyorum.
Ara
Yarın Felsefe Kulübü'nde mevcut adaylar arasında seçim yapılacak, anket şeklinde açacağız ancak oylardan sadece kulüp üyelerinin oyları sayılacak.
Seçim arifesinde bölmek gibi olmasın ama bende katılmak isterim.
Ara
Başkan seçim anketi açılmıştır.
  • Anket 7 gün boyunca açık kalacaktır.
  • Gizli oy usulü vardır, kimin kime oy verdiği diğer üyelerce görülememektedir.
  • Ankette sadece kulüp üyelerinin oyları sayılacaktır, bu sebeple üyelerin görebildiği sonuçlarla asıl sonuç farklılık gösterebilir.
Ankette oyları sayılacak kulüp üyelerinin listesi:
  1. @PashaZade
  2. @kilical12333
  3. @altnkurt
  4. @Windfall42
  5. @Gurt
  6. @Sezar
  7. @Aytaç
  8. @GandalfınTorunu
  9. @glorfindel
  10. @Adm
  11. @JanissaryArcher
  12. @kralılgaz
  13. @Consul of Time
  14. @Karyus
Yukarıdaki listenin dışındaki forum üyeleri oy verseler de, oyları nihai sonuçta sayılmaz.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Yarın Demokrasi neden demokratik değildir? başlıklı konumuzu açacağım herkesi yorumlara davet ediyorum felsefe kulübü...
[+] 3 üye kilical12333 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
https://forum.strategyturk.com/konu-demo...atik-midir
Felsefe kulübü yorumlara bekleniyorsunuz.
@PashaZade
@altnkurt
@Windfall42
@Gurt
@Sezar
@Aytaç
@GandalfınTorunu
@glorfindel
@Adm
@JanissaryArcher
@kralılgaz
@Consul of Time
@Karyus
Ara
Ben de katılmak isterim. Üye olmadan da bu konular hakkında yazı paylaşma izni varsa üye olmasam da olur.
Ara
@kilical12333

Son felsefe kulubu sohbet konusunun Kultur kulubunun actigi sohbetten farki ne tam anlayamadim, anlayabilirsem felsefe konusundaki sohbete yorum girmek isterim.

https://forum.strategyturk.com/konu-sohb...-demokrasi
Ara
Katılmak isterim.
v1.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.