Kurması En Zevkli Ülke
Sizce kurması en zevkli ülke hangisi!

(Prusya-Japonya-Hindistan-Pers-Andulus hariç)
Ara
Bedavadan ispanya kurmak çok zevkli
Ara
(12-06-2019, 20:58)hamzaarin_ : Sizce kurması en zevkli ülke hangisi!

Ruthenia - punjab -rajputana - deccan bunları kurarken eylendiğim oldu. Genel olarak ülke formlamayı sevenlerden değilim. Oynarken kendimi iyi hissettiğim devlet ise karaman. bir dönemler Kalmyk formlanıyordu bilmiyorum artık oluyor mu
Medeni Hayattan Bahseden Züppelere,
Barıştan Bahseden Kansızlara,
Maziyi İnkar Eden Namussuzlara İnanma..!
Millet, Kan Demektir.
Damarındaki Asil Kanda Türklük Varsa,
Zaten Savaşçılığı Duyacak Ve İsteyeceksin....
Ara
(12-06-2019, 21:13)Böri Şad :
(12-06-2019, 20:58)hamzaarin_ : Sizce kurması en zevkli ülke hangisi!

Ruthenia - punjab -rajputana - deccan bunları kurarken eylendiğim oldu. Genel olarak ülke formlamayı sevenlerden değilim. Oynarken kendimi iyi hissettiğim devlet ise karaman. bir dönemler Kalmyk formlanıyordu bilmiyorum artık oluyor mu

Bende karamanla oynamayı seviyorum ve şu ana kadar 3 kez karamanla Rum kurmayı denedim ama her seferinde osmanlı saldırınca hevesim kaçtı
Ara
SPQR, Deccan, Rum.
Ara
Arabistan ve İtalya.
Ara
Rum bence de. Sonrada Arabistan. Çünkü Mısır'dan formlamıştım Arabistan'ı. Mısır'ın parlak sarı rengi pcyi kastırıyor.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
italy (venice) , jerusalem (kıbrıs) mughals ( kara koyunlu), rusya (moskova) ,italy (tunusla), golden horde (great horde),commonwealth (litvanya) bizsns imparatorluğu (rodos şövalyeleri, kıbrıs,trabzon imparatorluğu),
Ara
(13-06-2019, 22:35)kralılgaz : italy (tunusla)

Tunus'la eden Italy kurarsın ki .s
Sic Parvis Magna
Ara
kültür dönüşümü ilr mümkün son surumde ise yararmı bilmem ama 1.15 yada 16 da kurdum
Ara
Büyük Orda - Altın Orda - Moğol İmparatorluğu
Moskova Knezliği- Rusya İmparatorluğu
İngiltere-Büyük Britanya
İskoçya-Büyük Britanya
İsveç-İskandinavya
Jianzhou-Mançu-Qing

Aralarında en çok Rusya ve Moğol İmparatorluğunu kurarken eğlenmiştim. Deneyimli bir oyuncuysanda
Bizans-Roma İmparatorluğu. Tek şehirli Konstantinopolisten tekrardan dünyaya hakim olan Roma İmparatorluğunu geri getirebilirsin.
Ara
Altın orda,Rusya,Yuan ya da Qing,Hindistan ama bunların arasında kesinlikle en zevk aldığım Altın ordayı kurmak.
Ara
Japonya, kurma kısmı zaten ayrı bir oyun gibi geliyor bana.
[+] 1 üye Seito nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Timurids - Mughals
The Knigths - Jerusalem
Florence - Toskonia - Italy
Burgundy - Dutch (Aslında daha hiç kurmadım ama size soruyorum, sizce Burgundy ile Dutch kurmalı mıyım yoksa Burgundy mission ağacından kingdom olma özelliği de geliyor, onu alıp oyuna devam mı etmeliyim? Fransa da kurabiliyorum ama Fransa ile savaşıp Fransa'yı kurmak kadar saçma bir şey olamaz zaten. Sizce ne yapayım?)
You'll never stop at one. I'LL TAKE YOU ALL ON!
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.