League of Legends - Yıldız Muhafızı 2022
00_Header_SG2.jpg

Yıldız Muhafızı 2022 hakkındaki tüm paylaşımlar bu konu altından yapılır.
WhaW8Am.gif
Ara
Bu sene Yıldız Muhafızları serisi geri dönüyormuş. Efsanevi kostümün ise Kai'Sa olacağı hakkında söylentiler var.
WhaW8Am.gif
Ara
Başka bir sızıntıya göre bu seneki büyük yaz etkinliği olacak olan Yıldız Muhafızları arasında Rell kostümü de olacakmış.

Sızıntı değil, direkt Riot Kore youtube üzerinden yanlışlıkla paylaşmış:

2d286a3aea98129ddad729835757d1e52a2a78e7...957184.gif
WhaW8Am.gif
Ara
Yıldız Muhafızı modu da dönerse çok iyi olur. PVE apayrı bir tat veriyor.
Ara
Muhtemelen dönmez. Vakti zamanında Yıldız Muhafızı, Uzay Serüveni gibi PvE modların assetlerini çoktan veritabanlarından sildiklerini söylemişlerdi.
WhaW8Am.gif
Ara
Tüm Yıldız Muhafızı kadrosu sızıntılara göre:
  • Yıldız Muhafızı Kai'Sa (Efsanevi)
  • Yıldız Muhafızı Akali (Efsanevi)
  • Yıldız Muhafızı Ekko (+Prestij)
  • Yıldız Muhafızı Rell
  • Yıldız Muhafızı Taliyah
  • Yıldız Muhafızı Sona
  • Yıldız Muhafızı Morgana
  • Yıldız Muhafızı Yeni ADC Şampiyon
  • Yıldız Muhafızı Quinn
  • Yıldız Muhafızı Fiddlesticks
Yıldız muhafızı bu Yazın büyük etkinliği olacak, bu yüzden kostümler iki yamada gelecek fakat tüm kostümlerin hangi yama geleceği kesin değil. Kai'Sa, Ekko ve Yeni ADC şampiyon kesinlikle ilk yama, Akali ise kesinlikle ikinci yama gelecek. Fiddlesticks, Yıldız Muhafızı evreninin "büyük kötüsü" olacak, yani normal bir Yıldız Muhafızı kostümü olmayacak ve muhtemelen Yıldız Muhafızı olarak da isimlendirilmeyecektir, Ağaç Ata/Kadim İlah isimlendirmesi gibi. Fiddlesticks'in kostüm kataloğunda mevcut olmayan bir şey geleceği biliniyordu fakat şahsen Yıldız Muhafızını da beklemiyordum, benim için de şaşırtıcı oldu. Ayrıca 2. yamada eski bir Yıldız Muhafızı kostümünün Prestij Versiyonu gelecek.

Bunların dışında sadece Wild Rift için bir Yıldız Muhafızı Seraphine kostümü gelecek.
WhaW8Am.gif
Ara
Yeni akali kostumü gelecek mi ?  Söylenti vs? Gerçi olsa  yazılıyor da ben yine de sorayım. :) Kanlı ay akali kostumü var aklımda tavsiye eder misiniz? :D

Edit: Yildiz muhafızı akali hmm ilginç :)
Ara
Kanlı Ay Akali kostümünü ben şahsen beğenmiyorum ve evet Yıldız Muhafızı Akali kostümü geliyor, Efsanevi olacak ve sızıntılara göre Xayah/Rakan gibi "Yozlaşmış" olacak.

Bunların dışında bugün bir hotfix geldi. Hotfix ile Renekton, Yuumi, Kled, Vladimir, Diana ve Draven güçlendirilirken; Kayle, Anivia, Taliyah, Brand ve Vayne güçsüzleştirildi.
WhaW8Am.gif
Ara
Yıldız Muhafızı bu senenin büyük etkinliği olarak dolu dolu geliyor. Son söylentiler Yıldız Muhafızı Lux ve Yıldız Muhafızı Ahri'nin yeni model, güncelleme, renk paketi tarzı bir yenilik alacağını söylüyor. Bunun dışında daha güvenilir olarak son sızıntılar ise Wild Rift özel Yıldız Muhafızı kostümünden değil "kostümlerinden" bahsediyor. Kostümler ise önceden sızdırılan Yıldız Muhafızı Seraphine ve ona ek olarak Yıldız Muhafızı Senna, Yıldız Muhafızı Orianna ve Yıldız Muhafızı Xayah & Rakan'ın "iyi" versiyonları. Tüm sızıntılar ve söylentiler doğruysa bu seneki yeni Yıldız Muhafızı kostümü sayısı tamı tamına 17.
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çin'den sızan Akali ve Kai'Sa kaplamaları. Kai'Sa'nın omuzlarındaki toplar normal kaplamalarına kıyasla daha uzunken Akali'nin normal kaplamalarından hiçbir farkı yok. Saçı, silahları ve bekleme animasyonu birebir aynı. Saçını okunabilirlik sebebiyle zaten değiştiremiyorlar, keşke efsanevi kostümü daha etkili değişiklikler yapabilecekleri alternatiflere verselermiş zira animasyon açısından da sis yeteneği ve pasifinde hiçbir değişiklik olmayacak çünkü onların da okunabilir olmaları gerekiyor. Fiddlesticks kostümünü merak ediyorum çünkü efsanevi olmamasına rağmen oldukça başarılı bir kostüm olması mümkün. Bunun yanı sıra Akali sadece yeni seslendirmesi olan destansı bir kostüm olacak.

64af65b1747d4cfe6b4c690ad712aee835ce3dd3...bbf4bc.jpg
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Akali kostümünün de ilk yamada gelebileceği, bu yüzden Morgana kostümünün de Efsanevi olabileceği yönünde söylentiler var. Bu söylentilerin yanı sıra bu tarz bir durum yaşanırsa ikinci yamada da iki Efsanevi olacağını ve ikincisinin muhtemelen Fiddlesticks için olacağını düşünüyorum. Göz önünde bulundurulması gereken bir başka husus ise şu ana kadar hiçbir etkinlikte ikiden fazla Efsanevi kostüm çıkmadı ama Yıldız Muhafızı oyunun açık ara en çok satan kostüm serisi, belki denemek isteyebilirler. Bahsettiğim Morgana durumunun sızıntı değil, söylenti olduğunu da tekrardan belirteyim.
WhaW8Am.gif
Ara
Müziğin tamamı gelmiş:

WhaW8Am.gif
Ara
Yıldız Muhafızı etkinliğinin oyun modu Ulti Büyü Kitabı olacakmış.
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
PBE'de yeni gelen kostümlerin sanat görsellerinde haliyle güncelleme yapılıyor. Son zamanlarda en ilgimi çeken göğüs büyütme operasyonu geçiren Yıldız Muhafızı Sona: Eski - Yeni
WhaW8Am.gif
Ara
Anime Expo 2022'de gösterilen Yıldız Muhafızı posterlerinden bazıları:

d051e71ceb7843c98eecfd19ba587625f5bce72d...60ed30.jpg
c485a88430e43a64f89574859f13cb1ef44743df...2bdf3d.jpg
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Teaserdan birkaç kesit:

957fe7a6317838919c2f72fa2a27320ae956dfb2...eb3c70.jpg

2204ab8c6d51d80519ac8d93893b4938959a846d...2b65fe.jpg
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.