[MOD] Total War: Medieval II - Türkçe Yama (%100) - 2024 Linkler Yenilendi
indirdiğim lşasörde data yok ne yapmalıyım ?

szdgzdgdzg
Ara
(30-10-2021, 14:30)Zebercet : Listeden bir öe seçin diyor oyuna giremiyorum. Çok bariz ve çoğu kişinin şikayetçi olduğu bir hatayı düzeltmeden yama paylaşmak da neyin nesi yahu.
Hata ile ilgili ss atabilirsen yardımcı olmaya çalışırım. Yamayı kaç defa test böyle bir hata ile karşılaşmadım. Kurulumda bir yanlışlık yapmış olabilirsin. Neyin nesi dediğin sen dahil 2 kişi sadece bu sorundan bahsetmiş. Kaldı ki senin yorumunun altında bir kişi sorunun çözümünü anlatmış. Nasıl kurulum yapılması gerektiğini detaylıca net bir şekilde anlattım yamanın sayfasında. Herhangi bir mod olsun world klasörünü sil yine aynı hatayı alcaksın bunu yama ile alakası yok, kurulumu yapamamışsın.
Ara
Türkçeyi yamayı indirip kurdum. Türkleri seçtikten sonra soy ağacı gözükmüyor ve soyluların isimleri gözükmüyor. Bu problemi nasıl çözebiliriz?

(30-08-2022, 23:05)Uluhakan22 : Türkçeyi yamayı indirip kurdum. Türkleri seçtikten sonra soy ağacı gözükmüyor ve soyluların isimleri gözükmüyor. Bu problemi nasıl çözebiliriz?
Bu sorunla karşılaşan oldu mu daha önce?
Ara
Vay be bu oyunu 15 yıl önce oynarken yama yoktu.
Ara
Hocam oyun içi ses sorunu hala devam ediyor ingilizce oynarken tüm sesler geliyor sound dosyalarını değiştiriyorum ancak yamada hala oyun içi ses yok buna bir çözüm var mı
Ara
Forumda yeniyim indirme yerini göremiyorum
Ara
linkler ölmüş
Ara
indirme linki nerde
Ara
Arkadaşlar türkçe yamayı bir türlü indiremedim. Düzgün bir link koyamaz mısınız?
Eğer link kırılmışsa linki yeniler misiniz?
Ara
indirme linkine ulasamıyorum
Ara
link varmı teşekkürler
Ara
+++++
Ara
teşekkürler  :grinn:
Ara
link nerde
Ara
link?
Ara
gayet güzel emeğe saygı
Ara
Steam versiyonu için sorun olmazsa çıkınca yamayla beraber eski oyunu da yıllar sonra açıp oynamış olurum.
Ara
(26-12-2023, 14:44)djthecrow : gayet güzel emeğe saygı

kardeşim nereden indirebildin acaba yazılara tıklayın açılacak sayfa yazmışta hangi yazıya tıklıyoruz
Ara
(11-01-2024, 07:01)hberkayk :
(26-12-2023, 14:44)djthecrow : gayet güzel emeğe saygı

kardeşim nereden indirebildin acaba yazılara tıklayın açılacak sayfa yazmışta hangi yazıya tıklıyoruz
Aslında yama olmadan da oynanabilir. Öyle çok fazla ingilizce bilgisi istemiyor?
humanitas una debet esse; aliter evanescet.
Ara
Ufak bir güncelleme yapılıp linkler yenilendi. Keyifli oyunlar diler, gördüğünüz hata, eksiklik varsa belirtmenizi rica ederim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.