[MOD][WIP] Medieval Kingdoms Total War 1212 AD - Türkçe Yama Çalışması
aga vallahi ciğerimiz soldu ya tek istediğimiz ağız tadı ile selçuklu oynamaktı
[+] 1 üye 44kanarya44 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Moğol olduğumuz bir Total War ararken buna denk gelmek. M2tw modlarını sevmedim ama bu ilgimi çekti.
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çalışmanın İlerleme Durumu: %54

Son güncelleme tarihi ve saati: 04 Temmuz 2021 - 02:10

Bu çalışmaya başladığımda "işten arta kalan zamanlarda evde filan yama üzerinde çalışırım" diye düşünüyordum. Salgın sonrası evden çalışma sistemine geçtik geçeli düzen müzen de kalmayınca yeterince zaman ayıramadım. Dolayısıyla da bu çalışmanın çeviri süreci haddinden fazla uzamış oldu.
Öyle ki bu çalışmanın yüzüne bile bakmadığım günler ve hatta haftalar olmuştur. Yani bu çalışmanın dosyalarını açmanın bile fazla lüks olduğu dönemler oldu.
Sizleri daha sık aralıklarla haberdar etmek isterdim ama uzun süre üzerinde herhangi bir ilerleme kaydetmediğim için bundan vazgeçtim.
"En azından %1'lik bir iş yapmış olayım da ondan sonra güncellerim" diye düşündüm ve an itibarıyla bunu başarınca güncelleme yapmış oldum.

Umarım, daha insanî bir iş yoğunluğu olur da bu yamaya gereken zamanı ayırabilirim.
Kusur benim imzamdır. Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.
[+] 1 üye uçan erişte nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Geç olsunda güç olmasın.
Ara
(04-07-2021, 02:37)uçan erişte : Çalışmanın İlerleme Durumu: %54

Bu çalışmaya başladığımda "işten arta kalan zamanlarda evde filan yama üzerinde çalışırım" diye düşünüyordum. Salgın sonrası evden çalışma sistemine geçtik geçeli düzen müzen de kalmayınca yeterince zaman ayıramadım. Dolayısıyla da bu çalışmanın çeviri süreci haddinden fazla uzamış oldu.
Öyle ki bu çalışmanın yüzüne bile bakmadığım günler ve hatta haftalar olmuştur. Yani bu çalışmanın dosyalarını açmanın bile fazla lüks olduğu dönemler oldu.
Sizleri daha sık aralıklarla haberdar etmek isterdim ama uzun süre üzerinde herhangi bir ilerleme kaydetmediğim için bundan vazgeçtim.
"En azından %1'lik bir iş yapmış olayım da ondan sonra güncellerim" diye düşündüm ve an itibarıyla bunu başarınca güncelleme yapmış oldum.

Umarım, daha insanî bir iş yoğunluğu olur da bu yamaya gereken zamanı ayırabilirim.

Lütfen bir ekip kurun gönüllü bayağı kişi var  :reli:
Ara
(04-07-2021, 02:37)uçan erişte : Çalışmanın İlerleme Durumu: %54

Çalışmanın hala devam ettiğine sevindim iyi çalışmalar :))
Ara
Offf, yine mi keder, ama artık yeter.
Ara
Çalışmanın İlerleme Durumu: %56

Son güncelleme tarihi ve saati: 18 Ağustos 2021 - 23:50
Kusur benim imzamdır. Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.
o güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler...
Ara
Yaşlandık be abi evladım oldu bir tane ellerinden öper.
Ara
Hala bekleyiş içerisindeyim son durumu nedir acaba
Ara
Bu mod pek eğlenceli değil, yama baya lüks olacak (uçan erişte'nin daha önce yaptığı yamaların da ne kadar kaliteli olduğunu göz önüne alarak).
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
13-01-2020 tarihinde konu açılmış yıl olmuş 20-02-2022 iki yıldan fazla zaman geçmiş. Sanırım bizimle dalga geçiyorsunuz. Yamayı hala daha bekleyenler var. Yapmayacaksınız bilelim bizde kafamızdan çıkaralım. İsterseniz maddi olarak destek bile verebiliriz. Buna da varız.
Ara
oyunda benim birimlerin sayısı az mesela piyadeler 56 kişi süvariler 16 civarı ayarlarada baktım bulamadım nasıl arttırabilirim oyunda yeniyim teşekkürler
Ara
(23-04-2022, 15:34)mehmethamdiklc : oyunda benim birimlerin sayısı az mesela piyadeler 56 kişi süvariler 16 civarı ayarlarada baktım bulamadım nasıl arttırabilirim oyunda yeniyim teşekkürler

İki şekilde artırabilirsin;
a- Oyunun gelişmiş ayarlarından birim büyüklüğü kısmını değiştirerek (bu seçenek oyunun optimizasyonunu fps i direkt etkiler)
b- Steamden 1212ad birim submodunu kullanmak.
Ara
(27-06-2022, 20:24)SadeceStrateji :
(23-04-2022, 15:34)mehmethamdiklc : oyunda benim birimlerin sayısı az mesela piyadeler 56 kişi süvariler 16 civarı ayarlarada baktım bulamadım nasıl arttırabilirim oyunda yeniyim teşekkürler

İki şekilde artırabilirsin;
a- Oyunun gelişmiş ayarlarından birim büyüklüğü kısmını değiştirerek (bu seçenek oyunun optimizasyonunu fps i direkt etkiler)
b- Steamden 1212ad birim submodunu kullanmak.
 teşekkür ederim işe yaradı
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.