[MP] ANNO 1800 - Multiplayer: Ağustos 2020
1800_-_Multiplayer.png

Sürüm: Güncel/Vanilla 
Oyun Günleri: Salı - Cuma
Oyun Saatleri: 
Cuma: 21.00 - 00.30
Salı: 20.00- 23.30

4 oyuncuyu bulduğumuzda mpyi başlatmayı planlıyorum. Eğer daha fazla katılım olursa aralarında anlaşan oyuncular coop da oynayabilirler. 

Ara
Katılırım. Oyun saatlerini Salı günü 1 saat öne çeksek daha iyi olur.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
[+] 1 üye Kurt Knispel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de katilabilirim. Sezon 1 de var bende oynayabilmek için herkeste mi olmasi gerek hostta mi
[+] 1 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(09-08-2020, 14:45)SoulForged : Ben de katilabilirim. Sezon 1 de var bende oynayabilmek için herkeste mi olmasi gerek hostta mi

Bildiğim kadarıyla herkeste. O yüzden vanilla yapıyoruz.
Ara
İlk oyun yarin mi olcak
Ara
(10-08-2020, 10:39)SoulForged : İlk oyun yarin mi olcak

Evet. Dördüncüyü bulabilirsek yarın.
Ara
3 kisi de basliyabiriz bence . Peki oyunda kurallar oluyor mu multi hic oynamadim direk gemi rush mi oluyo yoksa belli nufusa ulasan mi kazaniyor
Ara
(10-08-2020, 17:25)SoulForged : 3 kisi de basliyabiriz bence . Peki oyunda kurallar oluyor mu multi hic oynamadim direk gemi rush mi oluyo yoksa belli nufusa ulasan mi kazaniyor

Herhangi bir kural ya da kazanma şekli yok. 4. oyun gününün sonunda oyunu bitirmeyi düşünüyorum. İstek olursa daha da uzatabiliriz ama etkinliğin asıl amacı eğlenmek. Yarın başlayabiliriz dediğin gibi.
Ara
Ben de tum DLCler bulunuyor. Sezon1 herkesde varsa onu açabiliriz.
Ara
(10-08-2020, 17:52)Kurt Knispel : Ben de tum DLCler bulunuyor. Sezon1 herkesde varsa onu açabiliriz.

Oyunun vanilla sürümüne sahibim. Eğer paradox tarzı bir mp sistemi olsaydı ekletilere sahip birinden hostlaması isterdim ama ne yazık ki şimdilik vanilla oynayacağız.
Ara
Sorun degil vanilla da oynanir o halde bu aksam 9 gibi basliyoruz
Ara
(11-08-2020, 11:30)SoulForged : Sorun degil vanilla da oynanir o halde bu aksam 9 gibi

Salı günleri bir saat erken başlıyoruz. Eğer sekiz uygun değilse gün değiştirebilir ya da saatleri yeniden ayarlayabiriz.
Ara
Pardon salı 8 miş fark etmemişim tamam uygun saat 8 de olurum epic kullanıcı adım : Soul_Forged_ ordan eklerseniz oyuna girmeden gorusebiliriz
Ara
Oyuna güncelleme gelmiş 1gb boyutunda. Yapmadıysanız lütfen güncellemeyi yapmayı unutmayın
Ara
ben yaptım hazırım beklıyorum
Ara
Epic'ten arkadaşlık isteği yolladım. Kabul etmeni bekliyorum. Ama Anno 1800 uplay'e bağlı olduğundan oradaki hesap üzerinden davet atmam gerekecek sanırım.
Ara
Evet oyuna davet edebilmek için uplay hesabının bağlı olması gerekiyor. @Kurt Knispel de gelince başlayabiliriz.
Ara
Selam bugün 19'a kadar çalıştım daha sonrasında yemek falan da yiyince anca gelebildim.
Başlamadıysanız geleyim ya da bir sonraki tur katılırım artık.

Steam'den ekler misiniz? https://steamcommunity.com/id/KurtKnispel
Uplay ID: KurtKnispel2
Ara
(11-08-2020, 22:05)Kurt Knispel : Selam bugün 19'a kadar çalıştım daha sonrasında yemek falan da yiyince anca gelebildim.
Başlamadıysanız geleyim ya da bir sonraki tur katılırım artık.

Oyundayız şu anda mevcut kayıt üzerinden yzkerden birine katılıp katılamadığını deneyelim. Olmazsa yeni save açabiliriz.
Ara
Rehost atıyoruz. Uplay üzerinden istek yolladım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.