[MP] ANNO 1800 - Multiplayer: Aralık 2020
4 tane silah fabrikamiz vardi artik odun yetismiyodu gemi yapmaya:) oyun sonu savaslarda biraz gemi kaybettik ondan dustu puanimiz iki kisiyle savastaydik digeri de savasla tehdit etti donanmayi savunmaya cektik bölündük. Chat odasindan ciktik aranizda konuşup bunlara dalalim mi dediniz:) sarinin yeni dunyadaki adalarimiza saldirmasina sebep veremedik bir suru bos yer varken
Ara
Benim tek hedefim vardi savas acarken, sezarin savasindan bagimsiz bir durum. Yeni dunyadaki en cok ise yarar 3 adadan ikisini siz almissiniz, biraz ortami esitlemek istedim aslinda. Hedefi aldiktan hemen sonra baris istedim kabul gormeyince digerini de aldim. Durumu dengelemek istemenin neresi zorbalik olsun. Hem sezarla savasinizdan sanirim birsey kaybetmediniz. Sezarin cok ciddi bir kritik kaynak sikintisi vardi en yakin cozum sizin yakindaki adaymis. Ortak savas icin herhangi bir muhabbet donmedi.

Bundan sonra bizim icin ticaret yollarinin guvenligi oncelik olacak.
Ara
biraz geç oldu ama katılmak isterim
[+] 1 üye raskol nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sadece 2 gun oynadik, katilimin artmasi guzel olur.
Ara
Sen anakin misin guce dengeyi getiriyorsun:)) gelip adalarimizi aldiniz bunu unutmucaz
[+] 1 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-01-2021, 00:50)raskol : biraz geç oldu ama katılmak isterim

Gec olsun guc olmasin, genelde her hafta pazarlari devam ediyoruz. Co-op olarak katilabilirsin. Sadece multiplayer zamaninda buralarda ol. Etkinlik ile ilgili gelismeleri buradan takip edebilirsin.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
tamamdır teşekkürler
Ara
haftada bir gün az geliyor :( neler yaptığımı unutuyorum ama yapacak birşey yok.
Ara
(14-01-2021, 18:25)diediebydie : haftada bir gün az geliyor :( neler yaptığımı unutuyorum ama yapacak birşey yok.

Haftaici musait oldugum gunler oluyor ama herkes musait degil. Haftasonu herkes musait oldugu icin mecburen oyle oynuyoruz.Herkese uygunsa cumartesi ekstra oturum duzenleyebiliriz.
[+] 2 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bana uygun
cmts uygun olanlar altına like atsın sezarın mesajın bilelim :)
[+] 1 üye diediebydie nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Onur34
@elefsar
@Craetus
@yafeshan
@cemal
@Fe_oxay
@diediebydie

Yarin Cumartesi herkese uyarsa 20.00 de ek oturum duzenleyelim, uymazsa sadece pazar oynariz.
[+] 3 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bana uyar ctesi de
Ara
Yarın benim işim çıktı katılamayacağım ne yazık ki ama eğer @Onur34 bir problem görmezse benim yerime yeni gelen arkadaş gelebilir coop olarak.
76561198264261483.png
Ara
Benim için uygun.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Finaller beklediğimden zorlu çıktı bu hafta katılamayacağım diğer iki arkadaş oynarlar diye düşünüyorum
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Onur34
@elefsar
@Craetus
@yafeshan
@cemal
@Fe_oxay
@diediebydie
@raskol

Bugun 20.00 de baslayalim
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
18-19-20'sinde 3 dersimin finali var. Bir önceki oturuma da 11-12-13'ünde 3 dersimin finali olduğu için katılamamıştım. Şimdiden 2 ders bütünlemeye kaldı. Ders çalışıyor olacağımdan gelemeyeceğim. Oturumu bozmak istemem ancak malum.
76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sikinti yok. Sinavlarinizda basarilar gencler. Buraya gelmeyecek olusunuzu bildirmeniz yeterli.
Ara
Dün de belirttiğim gibi bugün katılamayacağım. Ayrıca seneye sınava gireceğim için ders işleri sıklaşmaya başladı haftada ancak 1 gün katılabileceğim hafta sonu olması kaydıyla. Kusura bakmayın.
76561198264261483.png
[+] 1 üye Fe_oxay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hıgh socıety takımında sadece @SoulForged kaldi bugunku oyun icin
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.