[MP] ANNO 1800 - Multiplayer: Aralık 2020
Hangisi ya kaldırırız olmadı
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(03-01-2021, 19:37)cemal : Hangisi ya kaldırırız olmadı

Yakismadi cemal.
Soyle demen gerekirdi:
"Kanla alinan topraklar kanla geri verilir"
Ara
(03-01-2021, 19:47)Sezar :
(03-01-2021, 19:37)cemal : Hangisi ya kaldırırız olmadı

Yakismadi cemal.
Soyle demen gerekirdi:
"Kanla alinan topraklar kanla geri verilir"

Kanla almadık ki
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Oda kuruldu.
Ara
(03-01-2021, 19:53)cemal : Kanla almadık ki

Bizim dibimizdeki kocamın adayı verin önce. Ha üstüne bir şey yapsanız içimiz acımayacak 2 evle duruyor ada. Parası neyse verelim efendiler.
Ara
Guzel oyun olmusa benziyor bir dahakine katilmak isterim
Ara
(03-01-2021, 19:56)Onur34 :
(03-01-2021, 19:53)cemal : Kanla almadık ki

Bizim dibimizdeki kocamın adayı verin önce. Ha üstüne bir şey yapsanız içimiz acımayacak 2 evle duruyor ada. Parası neyse verelim efendiler.

Sizde koloni atsaydınız o zaman allah allah herkes EEZ ilan ediyor mavi vatan diyor
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 3 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Arkadaslar baglantimin stabil olmamasi nedeniyle multiplayeri ertelemek zorunda kaldik, bu sorundan dolayi herkesten ozur dilerim. Hafta ici Carsamba-persembe musaitim ama bazi arkadaslar musait degil anladigim kadariyla.
Uygunsa haftaya pazar musaitim tekrar toplanalim. Kusura bakmayin tekrardan.
[+] 3 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ne demek her zaman olur böyle teknik problemler. Haftaya pazar benim için uygun.
[+] 3 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sorun yok. Aslinda iyi oldu, benim cocukla takılıyorum
[+] 2 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni oyuncu aliyomusunuz oyuna peki birine co op da olabilirim
[+] 1 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-01-2021, 20:46)SoulForged : Yeni oyuncu aliyomusunuz oyuna peki birine co op da olabilirim

Tabii ki, gelebilirsin. Suanda tum takimlarda 2 kisi var. Gelecek oyun gununde eksik birisi gelirse onun yerine gelebilirsin, diyelim ki herkes tam kadro gelirse benim yerime oynayabilirsin, ben observer olurum. Her turlu sana yer var yani:)
Ara
Alıntı:Uygunsa haftaya pazar musaitim tekrar toplanalim. Kusura bakmayin tekrardan.
Olur öyle şeyler dert etme. Bu hafta Cuma-cumartesi-pazar müsaitim. Cuma gün içi de katılabilirim. Hafta sonu da gün içinde girebilirim ama tercihen akşam daha iyi olur.
76561198264261483.png
Ara
Gelecek oyun cuma mi tamam ben de hazir olurum o gun duruma gore bakarsiniz bis yer var mi diye
Ara
(05-01-2021, 11:43)SoulForged : Gelecek oyun cuma mi tamam ben de hazir olurum o gun duruma gore bakarsiniz bis yer var mi diye

Cuma ben musait degilim maalesef. Herkes uygunsa pazar günü toplanalım. Sırf internet düzelsin diye 20 metre ethernet kablosu aldım.d
[+] 2 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben gelemeyeceğim, arkadaş benim yerime girebilir.
Ara
Ne zaman oynancak oyun
Ara
(08-01-2021, 18:24)SoulForged : Ne zaman oynancak oyun
Pazar aksam 20.30
Ara
20.00 gibi toplanalim, zaten anca yarim saatte baslayabiliyoruz.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu akşamki oturuma maalesef katılamayacağım. Yarın gün içinde iki dersten finalim var. Biri çok erken saatte. Eğer yedek bulunabilirse ve @cemal de kabul ederse bu oturumda benim yerime oynayabilir. Bir sonraki oturuma katılabilirim. Kusura bakmayın. İyi oyunlar.
76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.