[MP] ANNO 1800 - Multiplayer: Aralık 2020
20.00'de baslayacagız. Coop oynacagımızdan diger arkadasınız ile koordinasyon kolaylıgı acısından forumun discord sesli chatine gelebilirsiniz. Discord zorunlu degil istege baglı.

https://discord.com/invite/Rg7zBjh
Ara
High Society olarak @Craetus ile birlikte gurur duyacağımız bir ilerleme kaydettik. Kısa zamanda büyük işler başardık. Yeni Dünyayı keşfettik. Fakat ilk olarak bizim bulduğumuz ada @Sezar adlı tiran tarafından gaspedildi. Kendisini kınıyorum.

Anno_1800TM_2021.01.03_-_00.22.55.03.png...height=670
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
screenshot_2021-01-02-23-04-22.jpg\

Yeni dunyaya biraz gec gidiyorum. gec olsun guc olmasin. Tek adada 6bin kisiyi beslemek kolay degil.
[+] 2 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Fe_oxay ile ticari atılımlarımız nedeniyle Yeni Dünya seferimiz biraz gecikti. Ama 100.000 dolarlık kasamız ve 2.000'lik gelirimiz ile adamızı gasp eden @cemal ve @Craetus'un yüzüne parayı vurarak hakkımız olan adayı almaya kararlıyız.
[+] 3 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(03-01-2021, 00:54)Onur34 : @Fe_oxay ile ticari atılımlarımız nedeniyle  Yeni Dünya seferimiz biraz gecikti.  Ama 100.000 dolarlık kasamız ve 2.000'lik gelirimiz ile adamızı gasp eden @cemal ve @Craetus'un yüzüne parayı vurarak hakkımız olan adayı almaya kararlıyız.

Hangi adayı istiyordunuz acep neyse alamazsınız büyük ihtimal. Eskisi yerine Yeni Dünyaya odaklanmanızı öneririm.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Ben gelince umarim uygun bir kac ada kalmis olur.
Ara
@Onur34
@elefsar
@Craetus
@yafeshan
@cemal
@Fe_oxay

Musaitseniz pazar 20.00 da bulusup devam edelim. Bu sefer 20.00 de baslayabilirsek 23.00 gibi bitiririz. Musait olmayan varsa musait oldugu gunu belirtirse ortak noktada bulusabiliriz.

High Society ana sehri

Görsel

The liberals Ana Sehri

Görsel

Cemalden son anda caldigim muhtesem tropik ada
Görsel
[+] 4 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cidden ada cok iyiymis
Ara
Alıntı:Musaitseniz pazar 20.00 da bulusup devam edelim. Bu sefer 20.00 de baslayabilirsek 23.00 gibi bitiririz. Musait olmayan varsa musait oldugu gunu belirtirse ortak noktada bulusabiliriz.
Bu saatler arasında uygunum ben ama daha uzarsa çıkmam gerekebilir. Eğer bugün olmazsa da cumartesi aynı saatler benim için uygun.
76561198264261483.png
Ara
23.00 den sonra zaten benim de cikmam gerek, is var malum ertesi gün. Diger arkadaslar da uyarsa bugun bu saatleri arasinda oynayalim. Haftaya cumartesi benim nobetim var maalesef. Pazar gunu oynarsak ve bir oturum da Carsamba-Persembe gibi yapabilirsek bitirebiliriz diye dusunuyorum.
Ara
Hafta içi benim için sıkıntı ancak cuma-cumartesi-pazar günleri katılabilirim ben.
76561198264261483.png
[+] 1 üye Fe_oxay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Benim için pazartesi akşamları hariç her akşam uygun.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Pazar derken bugunu kastediyoruz degil mi
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(03-01-2021, 13:49)yafeshan : Pazar derken bugunu kastediyoruz degil mi

Evet
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu akşam var mı o zaman oyun ?
76561198264261483.png
Ara
Katilimcilar
@Onur34
@elefsar
@Craetus
@yafeshan
@cemal
@Fe_oxay

Itirazi olan yoksa bu aksam 20.00 de baslayalim. Suana kadar bir tek craetustan bir yorum alamadik sanirim.
[+] 6 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Müsaitim ben de, akşam 8 gelirim.
76561198034761601.png
[+] 3 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eski dünyada önünde beklediğimiz adaya konan siyah takımı kınıyorum. Umarım elbisesiz kalırsınız da köylüleriniz ayaklanır. İtfaiyede yangın çıkar da söndüremezsiniz. Adanıza yağmur yağar da lagdan yanlış seçimler yaparsınız.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(03-01-2021, 18:49)elefsar : Eski dünyada önünde beklediğimiz adaya konan siyah takımı kınıyorum. Umarım elbisesiz kalırsınız da köylüleriniz ayaklanır. İtfaiyede yangın çıkar da söndüremezsiniz. Adanıza yağmur yağar da lagdan yanlış seçimler yaparsınız.

Bizim beklediğimiza daya sezar kondu napalım ada lazımdı bizde oraya geldik
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Egedeki Yunan adaları misali eski dunyada baskent adamin 3 kulac oyesindeki minicik yere daha oyun baslarinda konan siyayli High Society birligini siddetle kiniyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.