[MP] AoE2:DE - Multiplayer: Temmuz 2020
2Q.pngAge-of-Empires-II-Definitive-Edition-inc...height=475
  • Oyun günü ve saati katılımcılara göre belirlenecektir, katılmak isteyen oyuncular müsait olduğu saat ve günleri belirtmelidirler.
  • Eklenmesini istediğiniz kuralları yorum olarak belirtebilirsiniz. 
  • Yeterli sayıya ulaşılırsa takımlar oluşturulabilir.

Steam Linkim: http://steamcommunity.com/id/Aiakos9/

Katılımcılar:
                                                                        @Attila the Hun
                                                                        @Voidian
                                                                        @reddga
                                                                        @SoulForged
                                                                        @Probang
                                                                        @Yasin Ahmet
                                                                        @Mabella
                                                                        @Aiakos
                                                                        @kscub
Oyun Günleri ve Saatleri:Cuma Cumartesi Pazar[Cuma ve Pazar Günleri 20:00-23:00 Cumartesi Günü 18:00-21:00]
€20
Ara
Katılıyorum ama genel olarak hafta sonu müsaitim ayrıca yakında şehir dışına çıkacağım. O sırada gelemem.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
IbnE9P2.gif
Ara
Rekabetçi oynanmıyorsa katılmak isterim.
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Herkes uygunsa bu akşam oynayabiliriz istediğiniz vakitte ya da
€20
Ara
Katılıyorum bu arada @Volidian tabiki de rekabetci oynanıyor :) korkutmak gibi olmasın ama ilk cag da rush da yiyebilirsin herseye hazırlıklı olmak gerek sonucta similasyon sehir kurma oyunu degil strateji savas oyunu bu seni emin ol gelistircektir
Ara
(04-07-2020, 15:35)SoulForged : Katılıyorum bu arada @Volidian tabiki de rekabetci oynanıyor :) korkutmak gibi olmasın ama ilk cag da rush da yiyebilirsin herseye hazırlıklı olmak gerek sonucta similasyon sehir kurma oyunu degil strateji savas oyunu bu seni emin ol gelistircektir

ST mplerinde pek rekabetçi oynamayı tavsiye etmiyoruz. Herkesin zevk alabileceği daha uzun ve keyifli oyunlar daha uygun.
tTRiYax.png
Ara
(04-07-2020, 15:32)Aiakos : Herkes uygunsa bu akşam oynayabiliriz istediğiniz vakitte ya da

Ben müsaitim.
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
oda kuruldu

id: aoe2de://28663855
şifre: st
Ara
Oda kuruluyor oda ismi stratejiturk şifre st @SoulForged @Attila the Hun @Voidian @reddga
€20
Ara
Hordalara ulu surlarımızı geçirtmedik. Önümüzdeki oyunu bekliyorum.
Ara
@Voidian @Attila the Hun @reddga @Mabella @Yasin Ahmet @Probang @SoulForged Pazar akşamı saat 6 dan sonra herkes uygunsa oyun kurabiliriz
€20
Ara
Katılıyorum.
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün açılışı yaptık. İlk oyunda rehost yapmamız gerekti ama oyunun rehost sistemi düzgün çalışmadığından yapamadık. İkinci oyunda bu sefer Empire Wars modunda kurarak yapay zekaya karşı girdik.

tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum.

unknown.png?width=892&height=558
Ara
(04-07-2020, 17:30)Aiakos : @Voidian @Attila the Hun @reddga @Mabella @Yasin Ahmet @Probang @SoulForged Pazar akşamı saat 6 dan sonra herkes uygunsa oyun kurabiliriz
Dunku oyun cok aniden gelistiginden pc basinda olmadigimdan katilamadim daha programli sekilde organiza olursak gelirim bugün mesela 6 gibi demisiniz o saatte herkes için olursa burda oynayalim
[+] 1 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Akşam 7 ile 8 arası oda kurulacaktir burada belirticem müsait olanlar gelebilie
€20
Ara
Baslamadiniz dimi 7:30-8 Gibi gelebilirim ben
Ara
@SoulForged @reddga @Voidian @Attila the Hun @Mabella @Probang @Yasin Ahmet oda 19 30 da kurulacak oda ismi stratejiturk şifre st
€20
Ara
katılıyorum
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.