[MP] AoE2 - Multiplayer: Eylül 2018
A7N5RT.jpg

Eylül ayındaki Age of Empires 2 oyunlarının organizasyonu burada yapılıp, oyuna ait görselleri ve sohbetlerini konu altında yapabilirsiniz.

1. Etkinlik Steam'deki Age of Empires 2 HD versiyonu üzerinden yapılacak. 
  2. Etkinliğin iki ayağı olacak, biri düzensiz biri düzenli. Düzenli olan ayağında, etkinlik Her cumartesi saat 23:00'da başlayacaktır. Düzensiz olan ise önceki cümlede belirtilen etkinlik saati dışındaki oyunları kapsamaktadır.
  3. Oyunda son çıkan genişleme paketleri de dahildir.
  4. Harita havuzu/modu Random Land Map, Nomad, Arena, Oasis, Arabia'dır.
  5. Oda 22:45'te kurulacak ve 23:30'a kadar açık kalacaktır. Etkinliğe 23:30'a kadar kimse katılmaz ise Etkinlik o gün için iptal edilecektir. 

Katılımcılar:
@Merco
@reddga
@Probang (?)
@yafeshan
@Robb Stark
Ara
Saatler bana uygun. Katılıyorum.
Ara
hangii platformdan oynanacak acaba? voobly ise katılmak isterim. biraz laglı oluyor diye steam tercih etmiyorum
Ara
Steam.
Ara
Katılmak isterim.
tTRiYax.png
Ara
Bugün belirttiğim saatlerde oyunu kuracağım.
Ara
Oyun kuruldu. Şifre: st
Ara
@reddga vs @SatanistKesenKedi 

@SatanistKesenKedi @Merco ve @Horozbu 

[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel oyunlar döndü. İlk oyunda ben, Merco ve Horozbu ile Nomad FFA attık. Horozbu'yu feodalde başlayan saldırılarım ile castle'da son vuruşu yaptım. Ardından Merco'ya döndüm lakin Frank olmasının avantajıyla ve oyunun late'e sarkmasıyla üstün geldi. Yanlış hareket edip monk da basmayınca Paladinleri beni ezdi geçti.

2. Oyun Arabia'da bana karşı Reddga idi. Hiç varlık gösteremeden beni yendi. Direk dibime Castle kurup, ekonomik avantajını elden bırakmayarak, imp olup oyunu sonlandırdı.

3. Oyunda Arabia'da bana karşı Merco idi. Feodal'de başlayan okçu rushım, imperiale'e kadar sarktı ve rakibimin başlangıç Town Centerını yıktıktan sonra oyun bitti.

Sanırım her oynanan oyunun videoları çekildi. @reddga @Merco isterlerse paylaşabilirler. Gelecek hafta aynı saatte görüşmek üzere.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Satan ile oynadığım maçta şans eseri 2 koyununu (daha sonra birini geri aldı) çalabildim, orada oluşan ufak bir fark imperial çağa kadar büyüdü ve sonuç olarak Satan'nın da dediği gibi ekonomik avantajım ile oyun benim lehimde sonlandı.
tTRiYax.png
[+] 3 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Satan vs Reddga maçını yorumlarken bir çok şeyi unuttuğumu farkettim. Özellikle işçi ayarlamalarını. Daha sonra Satan ile oynarken de istediğim gibi oynayamadım diyebilirim. Age of bir süre oynamayan kişiyi çok kolay cezalandıran bir oyun. Ama eğlenceli maçlar oldu. Haftaya tekrarlarız. Yeni katılanlar olursa bekleriz.
Ara
Oyun zamani bildirim atiniz lutfen, yaslandik unutuoz.

Harita icin sahsi tercihlerim random yada nomad
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@reddga 1x1?
Ara
(04-09-2018, 12:25)Probang : @reddga 1x1?

Uygun bir vakitte yaparız. Bugün doluyum.
tTRiYax.png
Ara
(04-09-2018, 12:31)reddga :
(04-09-2018, 12:25)Probang : @reddga 1x1?

Uygun bir vakitte yaparız. Bugün doluyum.

Peki öyle olsun  :closedtongue: :closedtongue:
Ara
@SatanistKesenKedi ile steam üzerinden neredeyse her gün oynuyoruz,forumu da bana o tavsiye etti,sizin de müsait olduğunuz vakitler 2vs2, 4vs4 felan oynayabiliriz her türlü uyar bana.
[+] 1 üye Robb Stark nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hoşgeldin @Robb Stark.
Ara
Yarınki oyunu unutmayın. Bir Nomad mı atsak diyorum yarın.
Ara
Yarın 12 veya sonrasına sarkabilir gelmem.
Ara
Bugün saat 20.30'da Hearthstone turnuvası olduğu için Aoe2 etkinliği daha erken veya geç saate alınabilir. Daha geç vakte alınırsa Merco'nun dediği gibi saat 12'den önce gelmemiz zor.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.