[MP] Civ 5 - Multiplayer : Ekim 2017
(28-10-2017, 18:02)İlber Ortaylı : Oda kuruldu.
Adı : StrategyTurk Mp

Oyun yapilabildi mi?
Ara
@roquentin
Bir anlamda yapıldı bir anlamda yapılamadı.
Ara
oyun yaptık fakat internetlerimiz o kadar çürük ki kaldırmadı...yeni ayda katılım olması halinde ben hostlayacağım..şuan kota nedeniyle internetimiz yavaşlatıldı. umuyorum ki güzel oyunlar güzel paylaşımlar yapacağız. adamsızlıktan kurtulduk derken internete takıldık..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Orijinal oyun tüm DLC'lerle var ama maalesef gecenin bi saatine kadar oynayamam.
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.
Ara
(29-10-2017, 01:48)jax61 : oyun yaptık fakat internetlerimiz o kadar çürük ki kaldırmadı...yeni ayda katılım olması halinde ben hostlayacağım..şuan kota nedeniyle internetimiz yavaşlatıldı. umuyorum ki güzel oyunlar güzel paylaşımlar yapacağız.
Nq mod kullanan oyuncuları toplayabilirsek cok zevkli oyunlar olacagindan eminim, modsuz oyun multiplayer maclari icin cok yetersiz.
Ara
5 kişi olsakda yeter birdaha oynayamazmıyız ?
Ara
kimsenin interneti kaldırmıyor dostum..kaldırsa oynayacağız. dün denedik.. birim hareketleri çok uzun sürüyor. crash yiyenler oldu.tur esnasında kendimi ayrı bir oyunun içinde buldum bir keresinde.anlaşılan o ki türkiyedeki kota nedeniyle hız düşürme garabeti bitmeden oyun oynayamayacağız.lanet olasıca internet sağlayıcıları aldıkları paranın hakkını verseler herbirimiz 100 er mbit internet kullanmalıyız ama kotayı aşmışız .100 küsür lira verip kulandığımız 8 mbit 3 e düşüyor ..söylenecek çok şey var da neyse.. yeri burası değil
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 1 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.