[MP] Civ6 - Multiplayer: Ağustos 2022
Kusura bakmayin ben de katilamadim , acikcasi etkinlikte surekli gelmeyenler yuzunden yapay zekaya devroldugundan oyundan pek tad alamadim ama bilimde baya ondeydim muhtemelen dedigin gibi bilim zaferiyle biter
Ara
(10-09-2022, 10:29)SoulForged : Kusura bakmayin ben de katilamadim , acikcasi etkinlikte surekli gelmeyenler yuzunden yapay zekaya devroldugundan oyundan pek tad alamadim ama bilimde baya ondeydim muhtemelen dedigin gibi bilim zaferiyle biter

Soul, biz 3 kişi olarak devamlı geldik, her etkinlikte illa ki bırakanlar olur. Kurduğun ülke en iyi durumda ve AI bilim zaferi alacak nerdeyse. Dün açıkcası burada sorup oyun başladığı yönünde cevap alınca gelmemekle bence bize ayıp ettiğini düşünüyorum ama canın sağolsun.
Ara
(10-09-2022, 11:44)Sezar :
(10-09-2022, 10:29)SoulForged : Kusura bakmayin ben de katilamadim , acikcasi etkinlikte surekli gelmeyenler yuzunden yapay zekaya devroldugundan oyundan pek tad alamadim ama bilimde baya ondeydim muhtemelen dedigin gibi bilim zaferiyle biter

Soul, biz 3 kişi olarak devamlı geldik, her etkinlikte illa ki bırakanlar olur. Kurduğun ülke en iyi durumda ve AI bilim zaferi alacak nerdeyse. Dün açıkcası burada sorup oyun başladığı yönünde cevap alınca gelmemekle bence bize ayıp ettiğini düşünüyorum ama canın sağolsun.

Haklısınız ama o gune baska planım vardı gırseydım 1 saat sonra cıkmak zorunda kalcaktım o gun musaıt degıldım o yuzden hıc gırmedım bir de dedıgım gıbı sureklı eksıkler yuzunden oyun sıktı 4 seviye ai lere karsı oynamak istesem multi kurardım kendım. Bir dahaki sefere belli gun belirlensın ve herkes mutlaka gelsın. Biz Civ multilerini tek oturum yapıyorduk o da 6-8 saat suruyodu yorucu oluyodu
Ara
Soul, eleştirilerinde haklısın ama yoğun ve belli olmayan bir iş hayatım var o yüzden benim kurduğum etkinlikte düzenli bir gün belirlemem mümkün olmadı maalesef. 6 saat durmadan oyun oynamak mümkün değil benim için, hayattan soğutan bir etmen. Bu etkinlik bitince sen düzenli bir civ etkinliği kurarsan müsait oldukça gelmeye çalışırım. Normal üyelerde kurallar dahilinde etkinlik kurabiliyor.

@Diaboluss
@BlackDiamond505

Uygunsanız bu akşam aynı saatte veya Çarşamba akşam girip bitirebiliriz.
Ara
Ben simdi bugun gelsem devam edebiliyor muyum ai nin biraktigi yerden. Bir de ben senle dost olcaktim kac kere alliance attim ticaret yapiyoduk kabul etmedin ai m sana savas mi acti:) bugun de oynamasam belki nükleer atar
Ara
(12-09-2022, 15:25)SoulForged : Ben simdi bugun gelsem devam edebiliyor muyum ai nin biraktigi yerden. Bir de ben senle dost olcaktim kac kere alliance attim ticaret yapiyoduk kabul etmedin ai m sana savas mi acti:) bugun de oynamasam belki nükleer atar

Tabii gelebilirsin.
Ara
8:30 mu 9:15 mi tam nedir saat?
Ara
Diablo ile blackdiamindan ses yok, onlar onaylarsa 9.00 baslayalım.

Oyuna şöyle bir girip baktım. Hiçbir şey yapmasan da 19 tur sonra Soul otomatik science victory alıyorsun. Dolayısıyla çok devam etmenin anlamı kalmıyor. Etkinliğin galibi olarak  @SoulForged ilan edip bitirelim.

Bu oyunu bıraktığımızdaki ekran görüntüsü.
lG42hhn.jpeg
Ara
Yani siz bilirsiniz 20 turne bitecekse oyun toplanip baglanmaya degmez ama tum ekip burdaysa yeni oyuna baslayabiliriz isterseniz eylul ayi ikinci multi olur
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.