[MP] Civ6 - Multiplayer: Nisan 2020
@SoulForged sebepsiz değil sebebini yazdım. Az kişi olduğumuz için böyle durumlarda genelde erteliyoruz sen daha önce katılmadığında ertelemiştik neden katılamadığını ertesi gün yazmıştın. Ertelenmesini istemezdim keşke save dosyasını paylaşsaydık siz başlayabilirdiniz.
Ara
Salı saat 10'da devam edeceğiz. Programına uymayan varsa bana ulaşabilir daha uygun bir güne alabiliriz.
@Gurt
@Onur34
@SoulForged
Ara
Benim için uygun.
Ara
Benim için de uygun.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Bana da uyar
Ara
Lobi kuruldu.
Ara
Geliyorum.
Ara
Bu oyun günü bana oldukça şey kattı. Oyun için teşekkürler.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bilimde iyi medeniyet alayım dedim @Rzenma iskitlerle aya gitti tebrik ederim.
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İftar sebebi ile 2 saat oynayabildik 165. turdayız. Ben bilim zaferine yaklaştım @SoulForged skorda ve kültür zaferinde önde götürüyordu diplomatik zaferde kim önde çıkarken bakmayı unuttum. Bazı ajanlık faaliyetlerinde bulundum çevremi araştırdım. Ülkede pek aluminyum çıkmadığı için sorun yaşasamda bolca uranyum çıktı  :imp:

Brezilyanın başkenti denizden çok iyi kazanç sağlıyor bir iki tane wonder bu bonusları sağlıyordu sanırım, yukarıdaki şehirde doğal harika da var. Dünya çok kötü durumda afet seviyesi neredeyse 6 oldu tabi bunda benimde suçum var. Favor puanlarım dünyayı kirlettiğim için neredeyse sıfırlandı, çoğu şehrim deniz kenarında olduğu için oyunun yarısında taşkın bariyeri yapmak zorunda kaldım. 

3. günden kareler
Ara
Bu akşam oyunumuza devam ediyoruz.
@Gurt
@SoulForged
@Onur34
Ara
Nisan ayı bitti mayısın ortasındayız etkinliği sonlandırsak olur mu?
Ara
Fark etmez devam edersek en az haftada 2 saat oynamayla en az 3 hafta daha surer haziranda biter devam da edebiliriz saat de arttırabılırız veya ramazandan sonra yeni save de acabiliriz size kalmıs
Ara
Siz bilirsiniz kararı size bırakıyorum. Oyun saatine kadar ortak bir karar alabilirsek iyi olur.
@Onur34
@SoulForged
@Gurt
Ara
Bence bitirelim. Yeni bir ana oyun yerine serayolardan biri ya da kıyamet sonrası oyun modunu oynayabiliriz bence.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İyi madem oynamayalim bitsin. Zaten yakinda yenk ek paket ve ek oyun modlari gelcekmis onlari oynariz
Ara
Tamam o zaman nisan etkinliğini sonlandıralım. Ramazan bitene kadar pbc modu ile multi senaryo deneyebiliriz.
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bir sonraki etkinlik ne zaman oyuna sahibim katılmak isterim fazla katılımcı yok galiba ama
''The WOLF does not perform in the circus.''

STEAM PROFİLİM
Ara
(16-05-2020, 19:53)Yusein : bir sonraki etkinlik ne zaman oyuna sahibim katılmak isterim fazla katılımcı yok galiba ama

Mayıs ayı için pbc ve hanedan oyunları kurduk çünkü ramazandan dolayı saat 22:00 dan sonra oyun kurabiliyoruz en fazla 2 saat oynayabiliyoruz. Gelecek ay yeniden normal bir oyun kurabiliriz.

Pbc veya hanedan oyununa katılmak istersen: https://forum.strategyturk.com/konu-mp-c...mayis-2020
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.