[MP] Civ6 - Multiplayer: Ocak 2018
Aslında öyle yıkılan uygarlıkların dinlerini üstlenmek gibi şeyler olması lazım. O din niye yayılıyor mesela.
Katılıyorum.
Ara
Bugün varmı multiplayer
Ara
Kuruluyor.
https://www.twitch.tv/altnkurt

İzlemek isteyenler için Ulm News Network sunar.
Sic Parvis Magna
Ara
5D8WVq.jpg
En büyüğü olmasada en güzel şehir
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
5D8ZgM.jpg

En son 46 birim sayabilmiştim. Aralarından ilerlemek pek mümkün olmuyordu. Etten duvar örmüşlerdi.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Başlangıç yerimiz oldukça enteresandı ancak yarımadanın girişine Çin Seddi'ni kurunca güzel bir konsept oldu.

Görsel
Katılıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Daha gec saatte olursa katilabilirim zevkle. Yoksa hüsran
Ara
Oyunu kuruyorum 1 saatlik rötar için kusura bakmayın.

Haftaya ben host olmayı düşünmüyorum etkinliğe katılan oyuncular organize edebilir.
sağlam br internet bulursak olsun kuralım da bulamazsak nedeceğuk.. 0.66 mpbs uploadım 8 mpbs bağlantı hızımla artık ne kadar oynayabilirsek ben kurayım :D herhalde 1 turu yarım saatte herkes düştükten sonra atabiliriz..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
İlk oyun günü Justicar kurmuştu CK2 etkinlikleri de kuruyor o kurabilir.
Bölümün yetkilisi olarak hostluğu devralıyorum. Duman’ın hostluğu bırakma sebebini de haklı bulduğumdan oturumlarda tur şartı koyacağaız. Oyunun ilk evreleri hızlı hızlı geç geç yaparak sürerken ileride savaşlardan ve büyük uygarlıklardan dolayı uzayabiliyor. İstediğin rakam oyunun 3 günde bitmesi şeklinde. İlk gün en az 100 ikinci gün en az 80 üçüncü gün de kalanının oynanması şeklinde olacak. Haftada bir gün oynadığımız için 3 saatle sınırlı kalmamamız gerek. Belirtilen minimum tur oynandıktan sonra ilk çıkanla birlikte oturum sona erecektir. İlerideki turlarda çok yavaşlama olursa bunu da göz önüne alırız. Saygılarımla.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
dumanın bırakma sebebini anlayamadım ki ?
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(27-01-2018, 10:40)jax61 : dumanın bırakma sebebini anlayamadım ki ?

Diğer oyunlarda gördüğümüz gibi mpler hadi bitirek yav diye bitirilmemeli. Başlangıcı net olduğu gibi bitişi de net olmalı. Mpye katılırken bunları kabul etmiş olmalısınız.
Sic Parvis Magna
Ara
elbette ona katılıyorum fakat akşam saat 1 30 idi.. ben devam ederdim tatil nasılsa sıkıntı değil de.. oynayan herkes aynı şartlara sahip olmayabiliyor..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Ya bu millet pazar günü ertesi gün işi gücü olmasına rağmen 2ye kadar eu4 oynayabiliyor. Bizim mpmiz cuma gün ve ertesi gün çoğu öğlene kadar yatacak bu ekibin 1.30 da çıkmasını gerektiren çok birşey olmasa gerek. Kaldı ki vaktinde başlayan bir mpnin de o saatleri çok geçeceğini sanmıyorum. Yine de sorun olursa 4 güne çıkarırız ama mümkün olduğunca 3 günde bitirme taraftarıyım.
Sic Parvis Magna
Ara
Yeni başlandığında ben de katılmak isterim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.