[MP] Civ6 - Multiplayer: Şubat 2020
Ben kesin geliyorum bugün çok ekstra bir işim çıkmazsa.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Bugün eu4 multim var benim
Ara
(12-02-2020, 12:52)yafeshan : Evet. Ama ayarlara muhalif olduğumu belirtmek isterim.
Pangea, simultane turn.

Yoksa denge kalmiyor. Birileri bos adada keyif yaparken obur tarafta kan govdeyi goturuyor. Simultane olmayan oyunda savaslar cok uzun surup, savasan ulkeleri asagi cekiyor.
 Bence de bu sekilde olabilir kara haritasi yakin olalim bol savaşlı olsun ayni anda oynayalim ve uyarsa takimli da olabiliriz ya da ffa basliyip oyun ici takim
Ara
Bugün @Alduin başka bir etkinliğe katılacağı için gelemiyor. Tekrar erteliyoruz.
Ara
Neden kalanlarla 4 kisi olmuyor muyuz
Ara
Pes etcem artik
Ara
Ben birazdan evdeyim bugün gelirim. Dün gelemedim mahçubum o yüzden.
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Milletin keyfi musait olurda bugun kurarsaniz bana bi mesaj ativerin rica ediyorum. Yemekteyim
Ara
(12-02-2020, 19:54)yafeshan : Milletin keyfi musait olurda bugun kurarsaniz bana bi mesaj ativerin rica ediyorum. Yemekteyim
Civ 6 Multiplayerinin ertelenme günü diğer eu4 etkinliği ile çakıştığı için ertelendi. Keyiften değil.
Bir etkinliği bırakıp diğerine gitmek gariplik olurdu. Doğru olanı bu.  Dünde hastane işim vardı gelememiştim o kadar az sayıylada başlanmamak için ertelendi. Zira ben çoğu gün müsaitim. Ne kadar çok kişi o kadar eğlence. 

Ama eğer diğer mp arkadaşlarımda ertelenmesini istemiyorsa başvurumu geri çekebilirim.
Ara
Kalan kisilerle oynayalım bence bir kisi yüzünden ıkı kere ertelenmesi cok sacma bu kadar kisiye ayıp

Yafeshan gurt rzenma ben 4 kisiyiz baslayalım bence herkes su an müsaitse
Ara
Başvurumu geri çekiyorum
Ara
(12-02-2020, 20:07)SoulForged : Kalan kisilerle oynayalım bence bir kisi yüzünden ıkı kere ertelenmesi cok sacma bu kadar kisiye ayıp

Yafeshan gurt rzenma  ben 4 kisiyiz baslayalım bence herkes su an müsaitse
odanin kurulmasini bekliyorum
Ara
Beni beklediğinizi bilmiyordum arkadaşlar. Bugün eu4 etkinliği varmış alduin gelemeyeceğini söyledi diğer oyuncuların durumunu bilmediğim için direk erteledim. Oyuna başlarken tam sayıda başlayalım sonraki günlerde katılmayan olursa bile yerine ai koyarak devam ederiz.
Ara
TürkNet geçiş işlemlerinden ötürü birkaç gün internet erişiminde problem yaşayacağım. Siz dilerseniz yeni bir oyuna başlayın. Ben sonraki etkinlik günü yani salı günü geldiğimde duruma göre yeni bir oyuna başlarız yada sizin oyunun bitmesini beklerim.
Ara
Ailevi sebeplerden katılmıyorum
Ara
Sonunda bağlantı sorunlarını çözdüm yarın hazır olun yeni bir oyuna başlayabiliriz.
Ara
https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...1914064380 Bu mod ile sadece avrupa medeniyetlerini aldığımız bir oyun oynayabiliriz dilerseniz.
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(17-02-2020, 17:49)Gurt : https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...1914064380 Bu mod ile sadece avrupa medeniyetlerini aldığımız bir oyun oynayabiliriz dilerseniz.

Güzel oynayabiliriz aslında. Mod ile eklenen haritalarda kaynaklar belirli yerlerdemi yoksa rastgelemi çıkıyor konusu önemli. Oyunun kendi Avrupa ve Asya haritaları var bu haritalarda TrueStartLocation aktif edebiliyoruz bütün ülkelerin başkentleri ve city-state'ler doğru konumda oyuna başlıyor.
Ara
Harita büyük diye ben bu modu tavsiye ettim. Kendi haritası küçük gibi.
Ara
Europe haritası gayet büyük 8 kişilik olarak oynanmasına rağmen 12 kişiye kadar oynanabilecek bir harita..2 türü var , normal herkesin oynayabilecegi , ikinci olarak gerçek başlangıç yeri şeklinde..kötü tarafı kaynaklar ve genelde City stateler sabit..bahsedilen haritayı indirdim ama bakmadım..kaynaklar rasgele değişiyorsa iyi bir Multi haritası olabilir..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.