[MP] CK3 - İberya Multiplayer: Ağustos 2022
Kont Rodrigo olarak katiliyorum
Ara
İlerleyen oyun günleri farklı karakterler açılırsa katılacağiım
Ara
Yarın için beklenmedik bir işim çıktı gelemeyeceğim, bundan dolayı çekiliyorum kusura bakmayın @Duman
Ara
(04-08-2022, 15:47)majester : Kural önerisi: Meritokrasi yasaklansın. Ayrıca kültür ve mezheb oluşturma serbest mi? Bir de bir oyuncuya suikast düzenlenecekse oyuncuların onayı alınmalı demişsiniz. Bunu nasıl yapacağız? Bu durumda bazı oyuncular kişiyi suikastten haberdar etmez mi?

Ayrıca oyuncunun kendi hanedanından bir varisi yok ise hiçbir şekilde suikast düzenlenememesini öneriyorum.

Kültür ve mezhep oluşturmak serbest. İberya Mücadelesini bozan bir durum varsa kural düşünülebilir.

Onayı sözlü bir şekilde alacaksınız, anonim olacak. Suikastten haberdar edebilirler, dolayısıyla oyuncuya yakın/güvenmediğin kişilere onay sormaman gerekiyor.
Kont Bermudo (Soria) olarak katılmak istiyorum
omnia fui et nihil expedit
Ara
Şilb olarak katılmak istiyorum
Ara
Yeni kurallar:
  • Kendi hanedanından varisi olmayan oyuncu karaktere suikast atılamaz.
  • Oyuncular eş zamanlı bir şekilde toplamda 2 farklı paralı asker birliği kiralayabilirler.
  • Meritokrasi yasak.
Türkçe yama ile oyuna girdiğim zaman 2cb2 oyun kodu gözüküyor. Konudaki mi güncel değil, benim oyun kodum mu bozuk acaba
Ara
(04-08-2022, 20:29)majester : Türkçe yama ile oyuna girdiğim zaman 2cb2 oyun kodu gözüküyor. Konudaki mi güncel değil, benim oyun kodum mu bozuk acaba
Yanlış linkten yüklemediysen oyunundan kaynaklı
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Multiplayer öncesinde Türkçe Yamaya çeşitli hata giderimleri içeren bir ara güncelleme çıkacak. Ek olarak aksi durumda küçük buglar meydana geldiği için şu modu da aktifleştirmeniz gerekecek.
Alto aragon olarak katılmak istiyorum
Ara
Avila olarak katılmak isterim.
Ara
Aksam isim cikmasi dolayisiyla katilamayacagim maalesef. İsteyen birisi gecebilir.
Ara
(05-08-2022, 06:22)Duman : Multiplayer öncesinde Türkçe Yamaya çeşitli hata giderimleri içeren bir ara güncelleme çıkacak. Ek olarak aksi durumda küçük buglar meydana geldiği için şu modu da aktifleştirmeniz gerekecek.
Yani ikisini birden aktifleştirerek mi gireceğiz?
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Kont Rodrigo olarak katılmak istiyorum.
giphy.gif
Ara
Tüm Hristiyan alemine sesleniyorum. Papasız ve güçsüz kaldık. Müslümanlarsa her zamankinden daha sert geliyorlar. Müslümanlar defedilene kadar din kardeşlerimin hepsine müttefiklik teklif ediyorum. Aksi takdirde Kurtubanın gücünü ellerine alan kafirler bizi yok edecek.
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk
Kod: 5c2da129-6893-45b8-afee-a70f1503ea82.nakama-0

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.