[MP] CK3 - Multiplayer: Haziran 2021
Kalachuri düklüğünü seçtim sorun olmazsa
Ara
Bağlanamıyorum kurulan oyuna
Ara
Oyunun 2. günü eğer bölgelerden birinde boşluk varsa geçebilirim.(Bizans geçerim büyük ihtimalle.)
Ara
unknown.png
omnia fui et nihil expedit
[+] 5 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Benim internet oyun sonu gittigi icin dustum tekrar da giremedim sanirim son donemi biraz yapay zeka oynamistir bir sonraki etkinlikte katilip oynayabilirim umarim
Ara
(07-06-2021, 00:31)SoulForged : Benim internet oyun sonu gittigi icin dustum tekrar da giremedim sanirim son donemi biraz yapay zeka oynamistir bir sonraki etkinlikte katilip oynayabilirim umarim

Devam etmedik senden sonra, belki 2-3 ay geçmiştir
Ara
ck3_ihPx1D20fo.png

Yakışıklı Prusya dükü Polonya'yı fethedip kral olmayı başardı. Fakat tahta oturur oturmaz öldü.

mspaint_iiEZqlHFKX.png
[+] 3 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-06-2021, 00:52)Ragnvaldr : ck3_ihPx1D20fo.png

500
giphy.gif
[+] 7 üye Dreamerscream nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
von Valheim hanesi ile Transilvanya'da tutunmaya çalıştık, ilk 40 yıl beklediğimizden daha savaş dolu geçti. Elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.
Novgorod'da başlayıp babamdan kalan topraklar ile Rutenya kralı oldum. Onun dışında ülkenin bölünük topraklarını birleştirmeye çalışmak dışında pek girişimim olmadı. Bir kere de iç savaş çıktı fakat kralın ölmesi sonucu o savaş kazanacakken yarıda kaldı ve ülke üç parçaya bölündü. Şimdi parçalardan birini geri aldım fakat hala bölünük olan bir kısım var.
WhaW8Am.gif
Ara
uygun bir yerde tekrardan katılmak istiyorum
Ara
(06-06-2021, 21:58)Leon : Oyunun 2. günü eğer bölgelerden birinde boşluk varsa geçebilirim.(Bizans geçerim büyük ihtimalle.)

Tabii katılabilirsin, Bizans'ta 4. seviye taht otoritesi var orada biraz kısıtlanabilirsin

(07-06-2021, 08:20)Enesyavuz : uygun bir yerde tekrardan katılmak istiyorum

Düklük seçerek başlayabilirsiniz diğer oyunculara fazla yakın seçmemeye çalışın
Ara
ba14z8r.jpg
Amicia'nın 27 senede konteslikten kraliçeliğe olan peri masalı gibi macerası maalesef krallıktan sonra oldukça karanlık bir yöne saptı. Ülke önce devrik kral Sapık Philippe'in başını çektiği ve İsveç, Polonya gibi dış mihraklar tarafından desteklenen isyan ülkeyi kaosa sürükledi. İsyan Philippe'in ölümüyle sona erdiğinde ülke huzura erecek derken,  bu sefer de büyük bir skandal patlak verdi. Kraliçenin tek oğlu ve varisi Louis'nin Polonya Kraliçesi olan ablası Stephanie ile ensest bir ilişki içinde olduğu ortaya çıktı. Kraliçe Amicia bu olayın üstünü kapamak için Louis'i alelacele evlendirse de, Stephanie'nin 9 ay sonra doğurduğu ensest mahsulü çocuk skandalı uluslararası boyutlara çıkardı. Bu da yetmezmiş gibi Kraliçe bir gün Katolik olarak uykuya dalmışken sabah uyandığında bazı şer odakları yüzünden kendini Ortodoks olarak buldu.

Kraliçe Amicia artık 60'ına merdiven dayamış durumda. Kraliçenin hayatta olduğu sürece ülkeyi bir arada tutacağına şüphe olmasa da bütün Hristiyan dünyasının nefretini üzerine çekmiş Louis'nin taç giymesi sonrası Fransa'yı neyin beklediğini kimse bilmiyor.
[+] 3 üye TurkJedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Lobi kuruldu

7e84bb03-2e7f-48af-ab3c-e5718a4d560c.nakama-0

Şifre: st

1.4.1 open beta multiplayer improvements versiyonu
Ara
Prens Vladimir olarak oyundayız.
Save buglu olduğu için 1066'dan başlayan yeni bir lobi kuruyoruz, kurallar aynı bunlara ek olarak custom din/kültür seçmek ve bordergore yasak

00514eaa-483e-4608-8016-3db1b107e68c.nakama-1

şifre: st
Ara
Oyuna baştan başlamak ne kadar sorunlu olsa da bu başlangıç beni daha çok eğlendirdi. Kumanları içten zayıflatıp özgürlüğe yaklaşmak da eğlenceliydi.
Space-Background.gif
Ara
Lobi kuruldu
e0937818-3ca8-46a7-be70-39623be4c10c.nakama-1 şifre: st
Ara
Geliyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
(20-06-2021, 21:06)murtiurti4 : Lobi kuruldu
e0937818-3ca8-46a7-be70-39623be4c10c.nakama-1 şifre: st

15 dakika bekledik, yeni güncellemeler sonrası bozulmalar ve oyuncu azlığından dolayı etkinlik iptal edildi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.