[MP] CK3 - Multiplayer: Kasım 2020
stcm.png
Crusader Kings III - Multiplayer: Kasım 2020

Cuma 21:00 - 00.00 (Duruma Göre Uzatılabilir)
Başlangıç Tarihi ???

Etkinliğin Yapısı
Etkinliğin amacı güzel vakit geçirmek ve eğlenmektir, oyuncuların birbirine ve etkinliğe karşı saygılı olması beklenir. 
Herhangi bir sebepten etkinlik günü oyuna katılamayan oyuncuların bunu etkinlik konusunda önceden belirtmesi beklenir.
Oyuncular başlangıçta düklükten yüksek ünvan veya herhangi bir ekstra ünvanın varis sırasında yer alan karakterler seçemezler.
Hanedan seçimlerinde Katolik hanedanlar önceliklidir, oyuncuların birbirine fazla yakın olmayan bölgelerde yer alması daha uygundur.
Oyunculardan her oyun günü sonrası konuda ülkelerine dair RP yapmaları beklenir.
Türkçe yama ile oynanacaktır.

Etkinlik Kuralları
Etkinliğe katılmış tüm oyuncular bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Oyunun başında GM tarafından yapılmış ayarları herkes kabul etmiş sayılır.
Oyun içerisinde oyuncular birbirleriyle yardımlaşarak oynayamazlar.
İmparatorluk ünvanına sahip oyuncular oyun içerisinde ittifak sahibi olamazlar.
Oyun içerisinde GM'den izin almadan hanenizin, ülkenizin veya topraklarınızın adını değiştiremez, arma değişikliği yapamazsınız.
Yüksek miktarda ünvan/toprak elde etmeniz gibi durumlarda GM'den oyunun pauselanmasını talep edebilirsiniz.
Oyun içerisinde hanedanınızın kötü bir duruma düşmesi durumunda farklı bir coğrafyadan düklükle oyuna devam edebilirsiniz.
Oyun içerisinde soyunuzun kuruması durumunda aynı ülkede son ünvanınızdan 1 kademe aşağıda ünvanla oyuna devam edebilirsiniz.
Bir oyuncu savaştayken diğer bir oyuncu düşmanına müttefiklik atarak, savaşın ortasında savaşa katılamaz.
Mezhep kurmak yasak.
Oyun içerisinde hiçbir şekilde exploitlerden yararlanılamaz, neyin exploit olduğuna GM karar verir.
(Başlangıç zamanına kadar yeni kurallar eklenebilir)
[+] 2 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
Ülkeyi oyun başladığında seçiyoruz sanırım? Belirtiyorsak Ustyug veya Prusya almak isterim.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum

unknown.png
[+] 6 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum yılı 1066 yapmayı öneriyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
omnia fui et nihil expedit
Ara
Bende katılmak isterim ama oyunumla alakalı RP yapma olayı beni soğuttu. Çalışan insanım zaten 2-3 saat vaktim oluyor oyun oynamak için yani RP-MP falan uğraşamayacağım için size iyi oyunlar.
Ara
RP zorunludur diye bir ifade yok.
Ara
(14-11-2020, 08:24)SkyWolf : Bende katılmak isterim ama oyunumla alakalı RP yapma olayı beni soğuttu. Çalışan insanım zaten 2-3 saat vaktim oluyor oyun oynamak için yani RP-MP falan uğraşamayacağım için size iyi oyunlar.

oyun günü sonrası konu altında rp yapması beklenir demiş
Ara
Katılıyorum.
-oyun server tarafından uploadu fazla, çok oyuncuda sıkıntı olabilir, uploadı yüksek birisi kurmasında fayda var.
-player a karşı scheme olacak mı veya ailesine karşı (server ayarlarından ayarlanabiliyor oyun kurallarında)
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
IbnE9P2.gif
Ara
Katılıyorum.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Katılıyorum.
giphy.gif
Ara
Katılıyorum
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.