[MP] [CoH2] Tiger Ligi - Ocak 2020
PvD takımı ile sorun yaşıyoruz.
Ara
Panzer Ve Delikanlılar takımı, arkadaşlar hepimiz ailemizden, eşimizden, işimizden vakit ayırıyoruz haftanın bir günü güzel vakit geçirmek için. Herkes size ulaşmaya çalışıyor cevap vermiyorsunuz, son dakika takımınızda problem oluyor madem bu işin altından kalkamayacak bir durumdasınız bunu söyleyin niye vaktimizi çalıyorsunuz ?
[+] 1 üye Kirpi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Maç teknik aksaklıkların ardından başladı
https://www.twitch.tv/yutaruo
Ara
Bugün saat 23.18'de yaşanan Steam/Relic serverları problemi ile 23.00 maçları oynanamadı ve ertelendi. Diğer iki maç oynandı ve sırası ile sonuçlar şöyle;

PvD vs. 4xH ------ 4xH kazandı, 3 puan.
ÇL vs. Mvzr ------- ÇL kazandı, 3 puan.
[+] 2 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Akşam yapılan maçlar güzeldi umarım gecikme yada server problemleri olmazda maçları tamamlarız.
q59zb6s.jpg
[+] 1 üye irfandurmus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dostlar, canlar, romalılar ve CoH severler!

2.güne geçtik, bazı duyurularım ve bilgilendirmelerim olacaktır.

1) Panzerler ve Delikanlılar Takımı Yeniden Yapılandırıldı
  PvD takımının orjinal üyeleri turnuva başlamadan hemen evvel süratle güncellendi. Zira önceki orjinal üyelere sorumsuzca davrandı. Dolayısı ile yeni PvD takımı sadece isim olarak benzerdir ve önceki ile arasında neredeyse bağ yoktur. Dünkü maçıda yeni PvD takımı oynamıştır. Hala daha PvD takımının eksikleri vardır, turnuva formatının dışına çıkarak PvD takımını desteklemeye devam ediyorum. Dolayısı ile adam alınımına da bu takım için devam etmekteyim. Dünkü yaşanan hadiseden sonra umuyorum bu duruma benim gibi sizde göz yumarsınız. Buna göre Reşad nickli oyuncu kendi takımımdan PvD'ye transfer olmuş ve 2 yeni oyuncu bu takıma katılmıştır. Ayrıca @Ayro , @yunusozgul , @kscub hala daha takım arıyorlar ise PvD saflarına katılabilirler. 

2) Turnuvayı kaçıranlar için ufak bir teselli
   Tiger Ligi'nin bitiminden sonra yine forumumuz da "Hetzer Ligi" 2vs2 düzenlemeyi düşünüyorum bir aksilik çıkmaz ise. Kuvvetle muhtemelen 29 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında bir zamanda 3-4 günde düzenlenecektir. 

3) Turnuva katılımcıları kendi nicklerini teyit etmeli
  Şimdi malum hepinizin nicklerini aklımda tutamıyorum yada doğru yazamıyorum. İletişim konusunda da nicklerinizi bilmemek bende noksan yaratıyor. Özellikle takım kaptanları kendi takım arkadaşlarının nickleri ile birlikte yorumda paylaşırsa bende daha ÖM vs. gönderebilirim. Birde forumdakiler trip atıyor bunlar üyemi diye, üye olduğunuzu gösterin.

4) Ertelenen Maçlar
  Dün ertelenen 2 maçı perşembe ve cuma günün oynatacağım, yeni fikstür şu biçimdedir.
mXQ1n8.png

5) Yayın için Yutaroo ile devam edeceğiz
   Dün 2 maçın yayını nispeten iyiydi ve geri dönüp baktığımda ellerine sağlık diyorum. Sağolsun beni kırmadı ve Tiger Ligini yayınlamayı kabul etti zaman ayırıp. Kendisine çok teşekkür ederim. Twitcht üzerinden izleyebilirsiniz. https://www.twitch.tv/yutaruo

6) Puan Durumu
  Her Maç gününün ardından güncellenecektir.
jq9VGm.png

Benim duyuru ve bilgilendirmelerim bu kadardı, 2. günde başarılar dilerim.
[+] 3 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@kscub ve @Mitpower ? , Panzerler ve Delikanlılar takımına transfer olmuştur.
Ara

Yayın başladı, maçlar başlıyor.

PvD vs. BT maç sonucu ----- PvD kazandı 3 puan.
Ara
Yayını yapan arkadaş bize sade harita izletiyor. Tank savaşlarını da taktiksel haritada izlemeyelim.
q59zb6s.jpg
Ara
4xH vs. Mvzr maçı ------- Mavzer kazandı, 3 puan

Hemide 49 dk de, neredeyse berabere oluyordu.

BT vs. 4xH maçı ------- 4xH kazandı, 3 puan!

ÇL vs. PvD maçı ------ÇL kazandı, 3 puan!

2. Gün sonunda puan durumu
p5dWYJ.png
Ara
3.gün maçları başlıyor, https://www.twitch.tv/yutaruo

Yayındayız
Ara
4xH vs. ÇL maçı, ÇL kazandı, 3 puan.

Mvzr vs. BT maçı, Mvzr kazandı, 3 puan!
Ara
Mvzr vs. ÇL maçı, ÇL kazandı, 3 puan! Hemde öyle böyle kazanmadı, mahvetti :(

4xH vs. PvD maçı, 4xH kazandı 3 puan!

3. Günün Sonunda Puan Durumu
3OmW02.png

Ara

Yayındayız, maç başlıyor

ÇL vs. BT maçı, Çift Lavaş kazandı kazandı, 3 puan!
Ara
BT vs. ÇL maçı, Çift Lavaş kazandı, 3 puan!
PvD vs. Mvzr maçı, Panzerler ve Delikanlılar kazandı, 3 puan!
BT vs. PvD maçı, Panzerler ve Delikanlılar kazandı, 3 puan!
Mvzr vs. 4xH maçı, Hip Hip Hip Hurra kazandı, 3 puan!

4. Gün Sonunda Puan Tablosu
dL1Vr7.png

Çift Lavaş her ne kadar 18 puan'da olsa da yarın 2. ve 3. ile maçı var, şampiyonluk şansını yitirebilir ve 4xH ekibi şampiyon olabilir. Bugün Mavzer takımı için üzücü bir gündü, Relic tabanlı server problemleri yaşadık bugün ayrıca. Yarın turnuvayı 3. tamamlamak için kasacağız.
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
4xH vs. BL maçı, 4xH takımı kazandı, 3 puan!
Mvzr. vs. PvD maçı, Mavzer takımı kazandı, 3 puan!
PvD vs. ÇL maçı, Çift Lavaş takımı kazandı, 3 puan!
Ara
BT vs. Mvzr maçı, Berlin Tosunları kazandı, 3 puan!
ÇL vs. 4xH maçı, 4xH kazandı, 3 puan!

lQMMlJ.png
Tiger Ligi sona erdi, kazanan ÇİFT LAVAŞ takımı!
[+] 3 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hip Hip Hip Hurra takımı adına organizasyonu yapan napolyon94 e teşekkür ederim. Güzel maçlar oynandı Coh 2 ye taze kan geldi adeta. Turnuvanın kazananı Çift Lavaşıda kutluyorum.
q59zb6s.jpg
Ara
Güzel bir turnuvaydı, oyuncu konusunda bazı takımlar büyük sıkıntı yaşadı zaten hiç katılım göstermeyen bir takımda mevcuttu. Umarım bir sonraki turnuvalar daha güzel olur, bir kara liste oluşturulması lazım bence bu kadar insanı bekletmeye, eğlencesini maf etmeye hakkı yok kimsenin.
[+] 1 üye Kirpi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tiger Ligi Final Puan Tablosu
Z5vNQa.png

Tiger Ligi'ni geride bıraktık, kapatırken bende bir kaç cümle sarf edeyim. Öncelikle bu benim 5. CoH2 turnuvamdı. Dolayısı ile ilk organizasyonlarda çektiğim bazı sıkıntıları burada yaşamadım. Panzerler ve Delikanlılar takımı, Ligin ilk maçından evvel iletişimi benimle kesti. Katılımcıların ve dostlarımın yardımı ile yerlerini süratle doldurduk ve sil baştan bir takım yarattık. Bu konuda şanslıydık ve hiçte fena olmayan mücadeleler vererek 9 puan toplamayı başardılar bile. Ayrıca bu turnuva da ilk defa yayıncılık işinede el atmış olduk, genelde 10-30 arası izleyicide maçları izleyebildi. Başlangıç için hiç fena değil. Katılımcılar ile genelde sorun yaşamadım, bir gerginlik ortamı da oluşmadı. Güllük gülistanlık atlattık. Vaktini, enerjisini ve Lige saygısını ayıran herkese çok teşekkür ederim.

Hetzer(2v2) ve König(4v4) Liglerinde, gelecekte görüşmek üzere :heart:

Not: En beğendiğim oyuncular Omar ve BotGiyenAdam oldu.
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.