[MP] Empire - Multiplayer: Mayıs 2017
Fransız @Duman
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@cemal'den de bir "minimum parayla 1500 kişilik ordu nasıl kurdum" rehberi bekliyoruz.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Duman ölümün kucağına atlamış bildiğin. Ayrıca bu akşam uygunsanız bir el daha atalım.
Ara
Perşembeye kadar sınavlarım var fakat perşembeden sonra oynayabilirim,listeye eklersin :) @Sübaşı
[+] 1 üye RaveN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@SatanistKesenKedi @cemal @Duman şimdi müsaitseniz atabiliriz ?

Bu arada Dumanı o kıskaca sokarak yenen cemal aynı kıskaca düşerek savaşı kaybetti :/
Ara
Ben şimdilik müsaitim hemen atalım 5 buçuğa doğru gidicem
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Ben uygunum. Steamden haber edin 4'üncü bulursanız.
Ara
2 tane birliğimi kullanmama bile gerek kalmadı dumanı kuşatırken diğerleri yetti sad
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
4'üncü bulamamak için zorluyormuş gibi bir haliniz var beyler.
(27-05-2017, 16:59)Duman : 4'üncü bulamamak için zorluyormuş gibi bir haliniz var beyler.

Yenilcem diye mi bu korku duman
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Beni gaza getirebileceğini sanarak gaflete düştün cemal.
Niye çıkıyoruz @SatanistKesenKedi @cemal
beni oyun bir anda lobiye attı.
Ara
Oyun çöktü. Bir dahaki oyunumda daha düşük grafiklerde oynayacağım.
Ara
Yenileceğini anladığında çıkması doğru olmadı @cemal'in, kurallarda buna yönelik de bir madde olmalı.
Yahu işim var gücüm var diyorum acele edelim saldır diyorum.
Zaten yanlış pozisyon aldım isterse arkadan kuşatmaya çalışabilirdi büyük ihtimalle de başarırdı.
Geçen oyun avusturya seçmiştim ama o askeri fazla veriyor haksızlık olmasın diye rusyaya geçtim duman efendi hem avusturya olmuş hem de dayamış 150 kişilik hat piyadelerini.Zaten çeşitlilik olsun diye 60-60-120lik piyadeleri dizmişsim sonra askerin fazla diye bahane üretmesin diye.Üzerine bi hat piyademi de sübaşiya yardıma yollamışım.Neredeyse iki katım daha fazla askeri var ama yok sen saldır ...

Atom profesörlüğü de fiziğine de etw etkinliğine de lanet olsun
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Hahah, bu arada piyadesi fazla vs. diye Avusturya seçmedim. Oyuna girdiğimde Avusturya geldi uğraşmadım öyle girdim.

Bir önceki muharebede konum alıp dizilimi kurup ondan sonra "hadi gel saldır" moduna girildiği için diğer oyuncular tarafından bu sefer saldırmayacağımı söyledim - ki yine ileri çıkarak konumlanan bendim. Belli bir kurala oturtulana kadar da kendi sahasında her şeyi kurup başkasının saldırmasını bekleyen oyunculara saldırmayı düşünmüyorum. İki taraf da ileri hareket eder ortada karşılaşılır başım üstüne, olduğu yerde bir düzen kurup "hadi gel saldır" yok malesef.
Sen harekete geç bende manevra yapıcam zaten olduğum yerde kalmicam diyorum yok sen saldır
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
cemal aramızda 5 birimlik yol varsa 3'ünü ben gelmişim zaten sen olduğun yerde ordularının yerini değiştirip durdun tüm oyun. :D
o değiştirdiğim sırada saldırsaydın bir keresinde arayı yanlışlıkla açtım sonradan fark ettim o ara ikiye ayırabilirdin orduyu hem saldırmak için müthiş fırsatların var hemde topla orduyu bana saldır diyorsun
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.