[MP] Empire - Multiplayer: Mayıs 2017
@Duman satanist zaten oyundan çıkmıştı o oyun pek sağlıklı olmayacaktı.Cemal çıkarak zaman kaybını önledi.
Ara
Öyle bir durumda etkinliği kuran kişinin toplu bir çıkış kararı alması gerekirdi. Mesela sen çıkıp satanist çıktı biz de çıkalım oyun sağlıklı olmayacak derdin, hep birlikte çıkardık. Oyuncuların kafasına göre çıkmaması lazım.
@Duman ödüllü turnuva düzenlemiyoruz eğlenmek için maç yapıyoruz.Turnuvayı düzenleyen kişi oyundan cıkalım dese ne olur demese ne olur.Satanist oyundan düştükten sonra oyun zaten bozuldu.
Satanistin ordularını AI devraldı.Cemal bana 5 buçuk gibi çıkacağını söylemişti zaten.AI oyunda amaçsızca herkese saldıracaktı.
Ara
Bugün yarın ya da öbür gün akşamları müsait olurum sanırım. Cuma günü taşınacağım. İnternet hemen bağlanmayabilir. Haftasonu internetsiz kalabilirim :/
[+] 2 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Merco müsait oyuncu bulunduğunda oynuyoruz zaten.Şu gün şu saatte gibi bir kuralı henüz koymadık.
Ara
Konuyu geç gördüm maalesef. Tekrardan takımlar kurulursa zevkle katılırım.
Her sabah yeni bir gün doğarken,
Bir gün de eksilir ömürden;
Her şafak bir hırsız gibidir
Elinde bir fenerle gelen.

Ömer Hayyam
Ara
Neyse ödevimden pes ettim oyun olursa haber verin.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Prusyalı kahramanlar yakın dövüşle cepheyi tutarken diğer kanattan Life Guardlar işi bitirdi. 2 birimle adamı yendim neredeyse :D

Bu arada ilk multi maçım :D Şansın böylesi. Ama Sübaşı çok rahat kazandı. Hatta bana yardım etti. 2 ordunun arasını kapatmamız da güzel fikirdi bence. Genel olarak stratejiden anlayan birisi çok zorlanmaz zaten. Güzel oyundu. Elinize sağlık.
[+] 2 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sonuç olarak bugün kazanan taraftayım  :sunglasses:

Bir dahaki oyunda çok kişi olursak 3v3 (daha çok olursak 4v4) açarız.Daha zevkli olur.
Konuda artık kuralları konuşabiliriz.2.5 oyunun sonunda koyabileceğim tek kural iki tarafta saldırmak zorunda.Onun dışında sorun görmüyorum.Belki topçu almayı yasaklayabiliriz ama topçular bence olmalı.

Bu arada bugün giremeyen arkadaşlar hergün genelde 5-6 gibi bir multi atmaya çalışıyoruz 2-3 gündür.Bunu belirli günde ve saatte yapılan bir gelenek haline getiremedik daha.
Bu konuyuda konuşabiliirz :D
Ara
Fixed artilerty yani sabit olan toplar yasak olsa yeter. Aşırı menzili oluyor ve biri alıp diğeri almadığında dengesizlik yaratabilir.
Ara
Karşıdaki oyuncular değişse de @cemal'in takımında olanlar hep yeniliyor gibi bir istatistik var ama tesadüftür diye tahmin ediyorum.
@Merco tamam o zaman bir dahaki oyunda fixed artillery ler yasak olsun.

Bu arada bundan sonra konuya fotoğraf atarken spoiler içine alalım.Sayfayı çok uzatıyor.
Ara
İsteyen olursa birazdan yine oynayalım.
Ara
Ben bugün oynamam daha.
Ama tabi ben olmadan da oda açıp oynayabilirsiniz.
Ara
Dışarıdayım.
Ara
Gel duman kapışak
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Süngüyle kapışcaksak olabilir.
Tamam sad
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Bu akşam oynayacak var mı?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.