[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Ağustos 2019
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk/
New Konia devletinin asıl sahibi bu oyun günü idea olarak Exploration ve Expansion ideaları açtım ümit burnunun çoğu yerine koloni atmış ve amerikayı keşfetmiş bulunmaktayım bir sonraki oyun günü Amerikaya koloni atmayı unutmayın başka koloni devletlerine kaptırmayın.
(Not:Amerika derken yeni dünyayı kast ediyorum.)
Ara
1500 Dünya Haritası

1500_Dunya_Haritas2.png
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1500 Güç Yüzdesi

1500_Guc_Yuzdesi.png

İttifak Limiti %15
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1500 Development Grafiği

chart_1.png

1500 Güç Yüzdesi Grafiği

chart_1.png
[+] 3 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
qAAmpR.jpg
[+] 1 üye 4S0S nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yarın akşam ki oyun için Krakerya ya yedek arıyorum.
Ara
multi alımı hala oluyor mu pek bilgim yok mp çok oynamadım da
Ara
(23-08-2019, 17:28)iberkay : Yarın akşam ki oyun için Krakerya ya yedek arıyorum.

Berkay kardeşim biz krekeryaya birini buluruz sen hiç endişelenme işlerini gör tatile çık 2 3 oturum gelme. İçin rahat yolun açık olsun  :closedtongue:
[+] 3 üye Zeytin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu mp den üzülerek çekilmek zorundayım. Bir kaç gün önce bilgisayarım beklenmedik bir şekilde bozuldu ve hâlâ bir çözüm bulamadım
Ara
(23-08-2019, 20:16)madlockz : multi alımı hala oluyor mu pek bilgim yok mp çok oynamadım da

Save üstüne yeni ülke kurulamıyor. Yeni gelen oyuncular boştaki ülkelere geçebilir.
Ara
NewKonia ülkesi etkinlikten çıkarıldı. Bu akşam 21:00'da kaldığımız yerden devam ediyoruz. Hem oyuncusu ayrılmak zorunda kalan ülkeler için hem de yeni ülkeler için katılım açık.
(24-08-2019, 17:56)Voidian :
(23-08-2019, 20:16)madlockz : multi alımı hala oluyor mu pek bilgim yok mp çok oynamadım da

Save üstüne yeni ülke kurulamıyor. Yeni gelen oyuncular boştaki ülkelere geçebilir.

Güncelleme: Save üzerine ülke ekleyebilmeyi başardık. Fakat başvuru yapanların tüm ülke bilgilerini(ruler, kültür grubu, tüm topraklar ve başkent vs. dahil) mp başlamadan en geç 30 dk önce bana iletmesi lazım.
[+] 2 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1500 Oyuncu Haritası

1500_Oyuncu_Haritas2.png
Ara
(24-08-2019, 18:38)Duman : NewKonia ülkesi etkinlikten çıkarıldı. Bu akşam 21:00'da kaldığımız yerden devam ediyoruz. Hem oyuncusu ayrılmak zorunda kalan ülkeler için hem de yeni ülkeler için katılım açık.
neden çıkarıldı?
Ara
leonun orda topragımı var?
Ara
Haritadan gözüküyor ki Fenikeliler fena sıkışmış. Tam bir şeytan üçgeni arasında.
Ara
(24-08-2019, 18:58)raskol :
(24-08-2019, 18:38)Duman : NewKonia ülkesi etkinlikten çıkarıldı. Bu akşam 21:00'da kaldığımız yerden devam ediyoruz. Hem oyuncusu ayrılmak zorunda kalan ülkeler için hem de yeni ülkeler için katılım açık.
neden çıkarıldı?

Kurulumda kural ihlali var.
(24-08-2019, 20:32)Duman :
(24-08-2019, 18:58)raskol :
neden çıkarıldı?

Kurulumda kural ihlali var.

nedir acaba?merak ettim
Ara
oda kuruldu, şifre st

unknown.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.