Anket Başlığı: Multiplayer saatleri kaç olsun ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
21:00-24:00

3 23.08%
21:30-24:00

3 23.08%
21:00-23:30

7 53.85%
Katılımcı sayısı: 13 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Kasım 2016
Oyunun günlerini değiştirmek gerek. Bir kaç kişi bu yüzden katılmıyor. Bende muhtemelen bu hafta dışında katılamam.
Ara
Haftasonu akşamı herkesin müsait olduğunu düşünmeni sağlayan nedir?
(22-11-2016, 18:39)Duman : Haftasonu akşamı herkesin müsait olduğunu düşünmeni sağlayan nedir?

Haftasonunun iş günleri dışında olması olabilir. Tabi memur değilse iş değişir de burada kim çalışıyor katılanlardan ?
Ara
(22-11-2016, 18:39)Duman : Haftasonu akşamı herkesin müsait olduğunu düşünmeni sağlayan nedir?

Öyle bir şey düşündüğümü düşünmeni sağlayan nedir? Sadece bir öneri sundum. Kendime de uymadığından sebep. Kabul edilir edilmez.
Ara
O değil de Çinde hep büyük devletler ortaya çıkıyor. Problem olabilir.
Ara
bence cuma,cumartesi,pazar en uygunu ama ginede sv kurucusu bilir.
insanlığın kini geçecek, diktatörler yok olup gidecektir. halktan zorla aldıkları iktidar yine halkın eline geçecektir. ve insanlar ölmeyi bildikleri sürece, özgürlük yok olmayacaktır.
Ara
(22-11-2016, 17:39)Aeschyli : Suan dışarıdayım aksam saatlerinde ilgilenirim.

Tamam yazarsın.
Ara
330px-Armenia.png
Artashk Birliği

Orta doğudaki ermeni feudal lordlarının Rumyan adında soylu bir aileye mensup olan Ioannes tarafından birleştirilmesi sonucu kurulmuş birliktir.
Kahketi nin turanda olduğunu görmemişim o silinebilir.

D63447D136498633F799E666E78BF37754BA364E
Ara
Sınırlarınız Turan devleti ile çakışabilir.

@MarcusAeurelius
@momidik
Ara
Kahketiyi yanlışlıkla eklemişimde..
Ara
Haftasonları dahil olamam bence pazartesi-salı-perşembe en uygunu
Ara
(22-11-2016, 20:26)MarcusAurelius : Kahketiyi yanlışlıkla eklemişimde..

evet benim için problem deyil varlığın da toprakları oyun içinde hallederiz.
insanlığın kini geçecek, diktatörler yok olup gidecektir. halktan zorla aldıkları iktidar yine halkın eline geçecektir. ve insanlar ölmeyi bildikleri sürece, özgürlük yok olmayacaktır.
Ara
#Makecopticgreatagain
Ara
afrikanın batısını yine boş bıraktınız. uan kaç mp oynadık. şu afrikaya adam gönderemiyorum. bu kadar mı itici burası :)
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
R167Oa.png

KAFSINKAF

l3zabE.png

Çin'de bilim temelli kurulmuş olan cumhuriyetimiz düşmana düşmanlık dosta dostluk edecektir.
Ara
mhwp6c.jpg

Bir önceki mpde Asya bu şekildeydi.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Haritalar güncellendi. Multiplayer zamanları Pazartesi-Salı-Perşembe-Cuma olarak güncellendi.

Ek olarak değerlerin random value olduğundan dolayı sınırlarda ufak uyuşmazlıklar olabileceğini söylemiştik. Bu konuya iyice bir açıklık getirmek için yazıyorum arkadaşlar. Ek olarak alacağınız topraklar ile başka oyuncuların önünü kesemezsiniz ve border gore yapamazsınız. Artan puanlarınız ile genişleme yapacağınız diğer oyunculara yakın olan kısımlar olmamalı. Onun dışında eğer sınırınızı güncellemek istiyorsanız şuanda bana söyleyerek bunu yapabilirsiniz. Lobide sıkıntı çıksın istemem.
Ara
Yaz dönemi dışında haftada 4 gün multi yapılması katılamayan oyuncuların ülkelerini yöneten ainin yanlış kararlarıyla oyundan soğuyabilir, ayrıyeten haftada 4 gün ise tüm günlere dahil olamam.

Edit:
@Duman

ZVpOzo.png

Bir önceki multide Avrupa haritası. Büyük Kankalar Birliği'ni kuran arkadaşların hazin sonu. Dikkatinize.
Ara
En büyük suçumuz İzlanda'nın bile bölünmüş olduğu dünyada Avrupa'yı savaşın, çatışmanın, eşitsizliğin yaşanmadığı, siyasi olarak birleşmiş bir kıta haline getirmekti.

Üye devletlere bakarsanız HRE çatısı altında birleşmeyi büyük bir çoğunlukla kabul ettiğini görürsünüz, halkın iradesi görmezden gelinemez.

Dipnot: Kalan oyuncular bitirelim diye bastırmasa 1821'e kadar dünyanın yarısını ele geçirirdim. Oyun bitirilecek diye HRE'yi kurdum, normalde bi savaş açıyodum 50 tane vassal ordu yığıyordu düşmana.
Host @Poyraz olarak gözüküyor son DLC yok yani ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.